Мамулька• 30 сентября 2020
Монополія
Всім доброго дня. Буду вдячна, якщо хтось може сфотографувати зблизька поле Монополія Україна, так як в мене не співпадають 5 карточок з полем (їх ціна).
Мамулька
• 30 сентября 2020
Ответ дляCognac.in.ua
фото
Якщо Вам не буде складно, можна фото карток Каховське водосховище і Криворізький залізничний вокзал
Мамулька
• 27 октября 2020
Ответ дляCognac.in.ua
Так, будь ласка.
Дякую за фото. Лише зараз дісталась до гри і зрозуміла, чому помилка в цінах. Ці дві картки на полі поміняні місяцями. ГЕС і Водосховище на полі розташовані там де порт і вокзал, відповідно їх ціна 200 замість 150. Порадьте як краще виправити: чи буде суттєво якщо просто виправити ціну 200 на 150, а місцерозташування на полі залишити незмінним? Чи таки потрібно замалювати на полі картки, щоб вони стали на свої місяця?