Амели на мели• 10 октября 2020

Девочки,муж поляковой ,только увидела,это реально ее муж??

Пишут,что она в 20 лет вышла за него,как можно было под такого лечь????
MarryV• 10 октября 2020
Ответ дляДлинноНожка
Вроде тот, кто ей эту мисску купил, тот и подарил ёё своему партнёру - этому деду.
Вспомнила, что это рассказывал российский сводник, который за деньги девок знакомит с папиками, и наоборот
Петя Листерман?

ДлинноНожка• 10 октября 2020
Ответ дляMarryV
Петя Листерман?
Наверное, фамилия точно не нашинская
Неваляшкина• 10 октября 2020
Ответ дляviter33
Дивився ролик з їх участю.
Розумію, як вона з ним познайомилася.
Але мені більше імпонує, як продала себе Водянова, ніж Полякова.
Ничего ж себе у вас способности)))))) Делать выводы по одному ролику))
И что это за ролик? Поделитесь.
И ещё такой вопрос интересует. Якщо в нього нэма розуму, то как он Олю то содержит? Как мильоны заработал?)))
Мадам Подлинник• 10 октября 2020
Ответ дляАнонимус Я
Не собиралась, но родила
Простите, но это смешно.
Взгляды за 20 лет меняются. До замужества(а я и замуж никогда не хотела) рожать не собиралась
СернаМоисеевна• 10 октября 2020
Ответ дляКупипупсичек
Ничего, что сейчас все на ней держится и уже давненько. И по крайней мере она с ним и выгнала его.
Вы реально думаете, что она много зарабатывает?) Наши артисты живут, живут а потом с людей собирают на лечение и т.п.
А недавнишний концерт в Харькове, ибо жить не на что такая артистка офигенская, что вопреки всем запретами хоть абы шо зарубить
viter33• 10 октября 2020
Ответ дляНеваляшкина
И что это за ролик? Поделитесь.
Не буду шукати зараз, дивися якесь її інтерв’ю у неї дома.
Для того, щоб заробити мільйони в Україні (20 років тому) - не треба було бути нобелівським лауреатом. Бандити з 8 класами освіти ставали мільйонерами. Отак і утримує)).
Хоча зараз вона стверджує, що основний заробіток в їх сім’ї - це її заробіток
Карапулька• 10 октября 2020
Ответ дляФея_3уровень
Блин, одной мне он нравится???? Разве в мужчине привлекает именно классическая красота?
Тоже не увидела ужаса
Уверена харизматичный и такой мужик мужик...
Даю справку• 10 октября 2020
Ответ дляФруты_Буты
Так он 20лет назад не был крокодилом.
Был норм мужик. А это что-то за последние года так постарел.
В каком месте он крокодил, может крокодил Вы или Ваш муж! Я в шоке с людей таких, та и думаю Ольке наплевать на Ваше мнение!!!!!
Неваляшкина• 10 октября 2020
Ответ дляviter33
А для того, чтоб остаться на плаву в 2020 мозги нужны?) Или он столько заработал, что до пенсии хватит?))))))))

И что же это за интервью? Прям аж интересно, так как её муж нигде в принципе ’не светися’. А тут прям полноценное интервью совместное.

Бла бла бла• 10 октября 2020
Ответ дляviter33
За 60+
За безкоштовний ’съем’ кімнати(((
а сколько вам?у вас сней секс есть?
viter33• 10 октября 2020
Ответ дляБла бла бла
а сколько вам?у вас сней секс есть?
Мені 40
Та є секс - доводиться же кімнатку ’відробляти’ (((.
Бла бла бла• 10 октября 2020
Ответ дляviter33
Мені 40
тоесть она сознательно покупает ваши услуги только не деньгами? а если вам не хочется в тот момент, вы ж не робот
viter33• 10 октября 2020
Ответ дляНеваляшкина

Якщо не лізти в авантюри і жити за рахунок умовно здачі в оренду нерухомості - то мізки практично не потрібні
Можна жити і за рах. давно зароблених активів.
ТрамвайGirl• 10 октября 2020
Она рассказывала. что он отказался ей помогатьв карьере. Она сама. Норассказывала о нем с любовью. Мне кажется он офигенный мужик. Страшный снаружи и обалденный внутри.
viter33• 10 октября 2020
Ответ дляБла бла бла
Вибір у мене невеликий - або так, або доведеться звільнити кімнатку ((
Olen4a• 10 октября 2020
Ответ дляФея_3уровень
Присоединяюсь, вполне симпатичный мужчина.
Для драки• 10 октября 2020
Ответ дляviter33
не розумію, ви з нею живете у її квартирі?)))
Неваляшкина• 10 октября 2020
Ответ дляviter33
Шо ж это за нерухомость такая.) Семья из 4-х человек вполне неплохо себя чувствует. + Полякова тратит колоссальные средства на себя и всё, что связано с её деятельностью.

С активами никому неизвестными нелегально-подпольными ещё интересней))))))
viter33• 10 октября 2020
Ответ дляДля драки
Ну а де ж інакше? ((
П.с. я вже втомився тролити, підходьте якось творчо)).

viter33• 10 октября 2020
Ответ дляНеваляшкина

Полякова зараз достатньо заробляє, їй ’на себя и всё, что связано с её деятельностью’ - достатньо її доходів.
Для забезпеченні життя сім’ї з 4 чол. на хорошому рівні - цілком достатньо здавати в оренду не пафосне приміщення в Києві на 2 тис.кв.м.
Для драки• 10 октября 2020
Ответ дляviter33
Ну а де ж інакше? ((
почалось, я не читала всю тему, тільки останні повідомлення переглянула. А якщо у вас своя квартира, а дівчинонька знімає, то запросите до себе жити чи так і будете їздити до неї, у чисту та прибрану квартиру, з пляшкою сидру і цукерками Світоч?)))
Семен Семеныч• 10 октября 2020
Ответ дляЛастоноша
Еще лет 10 и будет 50-няя вдова, снимет себе двадцатилетку и оторвется за 20 лет сосания деду.
А молодость то ушла
viter33• 10 октября 2020
Ответ дляДля драки
Враховуючи, що зараз ми з ’дівчинонькою’ живемо в різних містах - мені дешевше їй оплачувати оренду житла, ніж селити у себе.
Переїжджати до мене жити їй ще зарано - не той формат стосунків поки що.
Коли в одному місті - бачимося у неї чи у мене - без різниці.
КАПСЛОЧНИЦА• 10 октября 2020
Фото в теме неудачное.
Для драки• 10 октября 2020
Ответ дляviter33
а якщо б жили в одному місті?
viter33• 10 октября 2020
Ответ дляДля драки
а якщо б жили в одному місті?
Ми з одного міста, я зараз тимчасово на заробітках в Києві.
Бачимося будь-в кого,ніхто з нас не живе на вулиці.
Формат спільного проживання поки що не обговорюється, коли повернуся додому - може обговоримо, але мене і таке влаштовує.
Я Главная• 10 октября 2020
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Фото в теме неудачное.
Ой Олька нефотошопная на 3 фото. Так , а что здесь удачного
Для драки• 10 октября 2020
Ответ дляviter33
цікавий ви чоловік, помітно, що розлучений і не хочете вляпуватися знову у сімейне життя) тому і шукаєте хоч на іншому краю світу, лиш би не жити разом, а просто приїхати, купити по дорозі шоколадку, потрахунькати і додому в своє ліжечко) В принципі, маєте право, головне, повідомляйте зразу про це вашу обраницю. В мене знайома зустрічалася з таким як ви, і я ж бачу, що в нього ніяких планів там нема, так само купував сир і вино і їхав до неї, а вона вже батькам сказала, що скоро він їй пропозицію зробить, сама з села, родина давить, вік, треба заміж, дітей і не розуміла, що не планує навіть близько він ніякої сімї, ну, нічого потім дойшло, зараз вже заміжня за іншим, а він так і їздить з винцем по хатах до інших дівчат))
viter33• 10 октября 2020
Ответ дляДля драки
Вона уже замужем була, дитину має.
У мене була чітка умова - без спільних дітей (ще раз проходити через це не хочу).
Про все її повідомив наперед, ніяких обіцянок одружитися ’до 31 грудня’ не було і немає.
Усе усіх влаштовує (принаймі, поки що)
Якщо перестане влаштовувати - ніхто нікого примусово не тримає.
Ми вже не в тому віці, щоб ’знайомити з батьками і урочисто робити пропозицію’
Для драки• 10 октября 2020
Ответ дляviter33
Вона уже замужем була, дитину має.
Усе усіх влаштовує (принаймі, поки що)
ну якщо все обговорено, і вона в курсі ваших планів на майбутнє, то питань нема)