Ашотакоя• 10 октября 2020

Онлайн школа...

Кто то знает хорошие школы с онлайн обучением ? Не дистанционным, а именно онлайн ?
Повелитель интернета• 10 октября 2020
Вот такая подборка школ была в группе хоумскулеров на Фейсбуке. Выбирайте по описанию, потом ищите отзывы.
Мои в дистанционной, пока все нравится.

Повелитель интернета• 10 октября 2020
Дистанційні школи України. Частина 1

1) Акцент - школа

akcent-school.com

1-11 класи. Онлайн урокі з основних предметів (математика, укр мова та література); 10-11 класи- інтегровані уроки. Підготовка до ЗНО, ДПА в режимі онлайн.

Пакети: слухач (1000 гр);

екстерн (1400 гр);

учень (1700);

учень+онлайн (2500 гр).

Додаткові заняття: німецька, польська мови, театральний гурток, математичні родзинки, правознавство, етикет, імідж, психологічна консультація.

2) ЦДО Джерело

cdo.org.ua

1-11 класи тьюторський супровід, зустрічі з класом, екскурсії. Підготовка до ЗНО, ДПА. Можливість пройти 2 класи за 1. у 5 -7 класах за бажанням друга іноземна мова (німецька)

Пакети: стандарт (2000-3000 грн),

слухач (1000 грн),

екстерн (1400-2700 грн),

сімейна (1400-1500),

для альтернативних шкіл (3500-5500)

Факультативи: французька, польська, німецька, китайська мови, фінансова грамотність

3) ЦДО Умка Гранд

eumka.kiev.ua

067 -727-48-97; 067-555-38-38

1-11 класи онлайн+офлайн навчання. Уроки в форматі відеоконфіренції

Пакети: учень (4500) ;

учень-онлайн (вартість залежить від кількості обраних предметів);

репетитор (200 грн за 45 хв);

екстерн (1500-2700 грн) ;

для альтернативних школ (3500 гр)

Гуртки: ейдетика, театральна студия, живопис, англійська з носієм, курс Учись учиться, lego, education

4) Unicorn School

unicorn.itstep.org

5-11 класи. Частина сім´ї комп´ютерної академії ШАГ

Гейміфікація навчального процесу Профорієнтація, поглиблене вивчення ІТ та іноземних мов. Можливість вивчення одного предмета У кожної дитини персональний асистент

Пакети:

підготовчий базовий - 999

підготовчий+ 1999 гр

онлайн школа 3999

Live School 6999

Live School Premium 16777

онлайн школа Premium 4999

5) D - school

http://dschoolukraine.tilda.ws

Заняття проходять в форматі живої трансляції у реальному часі через професійну LMS систему. Та якщо ви пропустили заняття - ви можете подивитися його у записі.Це школа з 9.15 до 15.30.

Пакет: 12000 в місяць

Живий онлайн контакт з вчителем. Індивідуально адаптований план навчання. Тьюторський супровід

6) Оптіма

https://optima-osvita.org/

099 -333-91-87; 067- 333-91-87

1-11 класи

Усі навчальні матеріали відповідного класу, авторські уроки з аудіо, фото й відео. Освітні кейси — унікальний навчальний матеріал для поглиблення знань і розвитку компетенцій.

Індивідуальний підхід. Класний керівник, тести й завдання на перевірку знань, онлайн-уроки та консультації, контроль успішності навчання. Методика підвищення інтересу дитини до знань: освітні кейси, навчальні мультфільми й комп’ютерні ігри.

Пакети:

1-11 класи - 3000 грн в місяць

Екстернат - 13500 гр за рік

Додаткові послуги : слухач, вибір предметів для перевірки, а також повний ккрс для перевврки; тьюторінг, онлайн клас, визначення освітнього рівня, підготовка до ДПА, ЗНО, консультація психолога

7) Буквік

https://bookvik.ua/ua/

+380683624024

Білінгвальна дістанційна школа. Дві мови навчання, дві програми навчання ’´Нова Українська Школа’ та ’Cambridge Primary Curriculum», онлайн-заняття з класними керівниками, онлайн тьюторинг

1-3 класи

Пакети:

Слухач - 1800

Учень - 2000

Живі уроки - додаткова функця до будь-якого пакету

8) ЦДО Європейський колегіум

https://cde.eurocollegium.com/

1-11 клас

Програма Інтелект України в молодшій школ. Авторська програма ЄК Стандарт + для cередньої школи. Профорієнтаційна авторська програма навчання. Матурант для старшої школи

Пакети:

Базовий 4000

Оптимальний 5500

Інтенсив 7500

Гуртки:

Дебатний клуб, журналістика, арт-гурток, онлайн радіо, мистецтво, лінгвістика, історичний клуб

9) Школа 977

https://977.com.ua

099-1500-997; 067-1500-997

1-11 класи

Онлайн уроки в режимі вебінару або надають матеріали для самостійного опрацювання.

проводить дистанційне навчання в школах США та Канади. Підготовка до ЗНО , ДПА

Пакети:

Екстерн - 1000-1400

Учень - 2000-3500

Онлайн учень - 3500-5500

Для альтернативних шкіл 4500-6000 на рік

10) Ангстрем

https://angstremua.com

050-678-33-39; 093-148-72-03

1-11 класи

Українська та російська мові навчання

Пакети:

Учень - 1100 (11000 за рік)

Слухач

Додатково: підготовка до ЗНО, Creo Parametic, Математика «Без ГМО»

11) Liko School

https://liko-school.kiev.ua/leo

3-5, 7,9, 11 класи

Можливість долучатись до подій та активностей Liko School. Можна окремо взяти якись курс

Пакети:

Для 3 та 4 класів - 3800 грн

Для 5,7.9,11 - 4500 гр

Окремий курс - від 1200 грн на місяць в залежності від курсу (математика, іноземні мови, репетитор, інтенсив, онлайн зустрічі, «STEM»)

12) Атмосферна школа

atschool.com.ua

044-237-12-99; 050-339-05-56
Повелитель интернета• 10 октября 2020
12) Атмосферна школа

atschool.com.ua

044-237-12-99; 050-339-05-56

5-11 клас

Формат дистанційної освіти підійде тим, хто прагне самостійно керувати своїм розкладом, поєднуючи його з хобі, спортивною кар`єрою чи іншими особливостями стилю життя.

Пакети:

Учень - 1500 грн

Для учнів з особливими освітніми потребами, дітей-сиріт та дітей з багатодітних родин - 750 гр

Додатково: репетитор ( 100 грн за міс за 1 предмет); предмет з атестацією (300 грн в міс за 1 предмет)

13) Альтернатива

https://online-shkola.com.ua/

068-057-29-02;073-023-82-29

1-11 класи

Навчання на українській та російській мовах, підготовка до ДПА та ЗНО

Пакети:

Повна середня освіта - 1200 грн

Додаткова середня освіта - 300—600 грн в міс

Індивідуальні уроки - від 140 грн/год
Льготні умови - 50% знижки

14) Колегіум Олімп

http://k-olimp.com/on-line

044-501-76-69; 067-440-67-69

1-11 класи

Пакети:

Повний - 8500

Базовий - 4000

Індивідуальний - від 4000

Мій репетитор - 200 грн за урок

Дистанційний - 2700

15) Гранд Експо

https://grandexpo.school/

0800-30-70-73; 044-393-70-73

1-11 класи

Програма SMART, інтегровані кейс-уроки, повний день за бажанням, усі уроки наживо та у записі, Сучасні кейс-уроки EduFuture 7W, Інформаційно-комп’ютерні тренінги; Щотижнево лекції відомих людей i найцікавіше – наша розширена навчально-життєва програма: уроки щастя, багатства, харизми, відповідальності, емпатії, концентрації уваги, вміння вчитися, таймінгу та ще багато різних студій за інтересами.

Пакет:

250 євро на місяць

16) JAMM School

https://jammschool.com.ua/

5-11 класи

Філософія школи полягає у визначені сильних сторін дитини (за допомогою Гарвардської методики) та їх розвиток. Велику увагу приділяють соціалізації.

Пакети:

Strength-based навчання 2700 грн

Супервайзінг + 1600 грн

Соціалізація (Розвиваючі поїздки до США та Україною; Профорієнтаційні табори; Шкільні виїзди та тренінги) від 5000 грн

17) Kids Life School

http://lifeschool.org.ua/

1-9 класи

Живі онлайн уроки

Пакети:

Онлайн уроки з вчітелей 5 разів на тиждень по 3 години

1-3 класи- 3700 грн в міс

4-6 класи - 4700 грн в міс

7-9 класи - 6900 грн в міс

Дістанційний пакет (для самостійного опрацювання, атестація 2 рази на рік) - 9000 грн

Екстернат - 15000 грн на рік

Для хоумскелурів/шкіл без ліцензії - 3700/4700 грн на рік

18) ThinkGlobal

ttps://thinkglobal.xyz/online

1-9 класи

Держстандарт+авторські курси, соціалізація, проєктна робота

Пакети:

ThinkGlobal+ Атестат - 2800 грн на міс

Держстандарт+Атестат - 900 грн на міс

ThinkGlobal online - 2800 грн на міс

Afterschool+Projects - 900 грн на міс

Afterschool саморозвиток - 700 грн на міс

19) Elena Vedernikova Private School

http://online.ev-private.school/

0-8 класи

Програма НУШ та Росток, всі урокі в онлайні

Пакети:

Для 0-4 класів:

Easy відмінники (2 разі на тіждень по 3 онлайн уроків) -3000 грн

Живий онлайн (5 разів на тиждень по 4 онлайн урока) - 5000 грн

пів місяця свободи (5 разів на тиждень по 4 онлайн урока+можливість відвідувати 8 разів школу) - 8500 гр

Для 5-8 класів:

Easy відмінники (3 рази на тиждень 3 уроки) - 3000 грн

Живий онлайн (5 навчальних днів по 4 уроки) - 6000 грн

20) ЦДО Академія А+

https://doaplus.com.ua/

044-363-14-03; 067-333-14-03

Використовують навички Llife Long Learning в здобутті освіти та подальшому професійному розвитку, поглиблене вивчення англійської мови, а також є можливість обирати другу іноземну мову

Пакети:

Для 1-9 класів (1 іноземна мова)- 4000-4500 грн на міс

Екстернат для 1-9 класів (1 іноземна мова) - 2000-2500 грн

Для 5-8 класів (вивчення двох іноземних мов) - 4500-5000 грн

Екстернат для 5-8 класів (вивчення двох іноземних мов) - 2500-3000 грн

Річний екстернат - 3000 грн
автор Ашотакоя • 10 октября 2020
Ответ дляПовелитель интернета
Мои в дистанционной, пока все нравится.
А ваши в какой ? Мы смотрели одним глазом на оптиму
Повелитель интернета• 10 октября 2020
Ответ дляАшотакоя
В Оптиму и пошли ) Но это ж как раз дистанционная, Вы пишете, что не хотите такую.
Хотя... они с этого года добавили возможность онлайн уроков с тьютором за доп.оплату.
Повелитель интернета• 10 октября 2020
Возьмите пробную неделю в Оптиме и в других школах. Мы ещё Джерело пробовали.
Синди Кроуфорд• 10 октября 2020
Ответ дляПовелитель интернета
А вы в оптиме на учень или экстернат?
автор Ашотакоя • 10 октября 2020
Ответ дляПовелитель интернета
Да , я видела, поэтому и смотрю 1 глазом на нее, за счет онлайн уроков...
Повелитель интернета• 10 октября 2020
Ответ дляСинди Кроуфорд
А вы в оптиме на учень или экстернат?
Учень с полной проверкой.
8 класс

Повелитель интернета• 10 октября 2020
Ответ дляАшотакоя
Так просто тот тьютеринг добавляет несколько тысяч к цене и за эти деньги можно выбрать что-то другое с регулярными онлайн уроками.
МаксХмара• 10 октября 2020
Онлайн и есть дистанционное школы, не путайте с экстернатом или семейного при обычной школе.
Все зависит от вашего кошелька. Оптима, Джерело, Альтернатива, Ангстрем
Повелитель интернета• 10 октября 2020
Ответ дляМаксХмара
Все школы, которые Вы перечислили - дистанционные. Но не онлайн. В онлайн - живые уроки в прямом эфире.
МаксХмара• 10 октября 2020
Ответ дляПовелитель интернета
Таких нет. Есть видео уроки, ученик смотрит, учит, когда ему удобно, т.к. многие живут не в Украине, разные часовые пояса. А вот сдать тесты, контрольные нужно к определённой дате, у каждой школы свои правила. Это очень удобно, не нужно привязываться к времени
Синди Кроуфорд• 10 октября 2020
Ответ дляПовелитель интернета
Учень с полной проверкой.
8 класс
Дякую
Весенний Марафон• 10 октября 2020
Ответ дляМаксХмара
наш лицей проводил все онлайн уроки по рассписанию, когда была дистанционка
МаксХмара• 10 октября 2020
Ответ дляВесенний Марафон
Ну это просто школа проводила онлайн уроки во время карантина, как и многие другие, а не онлайн-школа, как ищет автор
Етитьская богомышь• 10 октября 2020
Ответ дляМаксХмара
Есть. В том же европейском коллегиуме есть пакет с уроками он-лайн, в тимсе проходят.
КапитанльнаЯ• 10 октября 2020
Ответ дляМаксХмара
автор имела в виду уроки в онлайн режиме
КапитанльнаЯ• 10 октября 2020
Ответ дляМаксХмара
есть сейчас ГрандЭкспо, школа полного дня с разной деятельностью и все онлайн

КапитанльнаЯ• 10 октября 2020
тоже думала вначале с онлайн уроками, но по факту больше нравится просто платформа и сам изучаешь, больше свободы по времени
автор Ашотакоя • 10 октября 2020
Ответ дляКапитанльнаЯ
Цена 250€, столько знакомая платит за частную школу, с питанием с 8.00 до 15.30, с прогулками, 4 чел в классе. А для онлайн это дороговато.
КапитанльнаЯ• 10 октября 2020
Ответ дляАшотакоя
ну в нынешней ситуации это адекватная цена, за то, что весь день с детьми работают и продуманные активности, не просто начитывают... хотя мы в другой школе, но возможно будь ребенок меньше выбрала б этот формат
Робот Вертер• 10 октября 2020
Спасибо, меня русский интересовал. Альтернатива и Ангстрем.
Повелитель интернета• 10 октября 2020
Ответ дляМаксХмара
Есть онлайн школы.
А есть дистанционные школы.
Ещё есть попытки обычных школ разного уровня проводить онлайн обучение.
Это все разные варианты. Выбор за родителями. Многие дистанционные школы предлагают с этого года онлайн уроки, с живой говорящей головой в кадре. От 2 до 6 уроков в день. Иногда не каждый день.
То, что ищет автор, найти реально )