Папина дочка• 16 октября 2020
А похваліться Вашою здобиччю?
Сьогодні поїхали за грибами, бо на вихідні людей багато і + не виходить. Не думала, що буде стільки.
Пенять на зеркало• 16 октября 2020
Ответ дляСестрица Алёнушка
А ви вже опеньки в лісі бачили?! Треба їхати! Тепер би вмовити чоловіка посидіти з дітьми пів дня....)
Опеньки вже давно є
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ дляСлава Українi
Далеко отьезжали?
Крутая добыча)
Мне бы хоть на 1 сковородку пожарить, была бы мегадовольна.
На прошлых выходных были в лесу, только поганки видели, даже старых ни 1 не было
Крутая добыча)
На перший міст, де вказівник Лісництво з´їжджаєте, на міст і на другу сторону траси, а там тоді як петлях дорога на право, побачите машини, проїдете бесідки для пікніків.
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ дляНе обижаюсь
Какие красивые моховики! Мне они самые вкусные. Мы сегодня в Николаевской области с мужем маслята 3 кг собрали. Уже в баночка ждут зимы))
Я морожу всі, не вмію консервувати.
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ дляСестрица Алёнушка
Бачила, ае я не знаю, чи вони їстівні, чи отруйні.
Сестрица Алёнушка• 16 октября 2020
Ответ дляПапина дочка
Отруйні я вже бачила минулого тижня під Києвом, мені б їстивних)
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ дляПлакат с автографом зимы
У меня богатство прошлогоднее. В этом году у нас грибов нет, одни поганки.
У Вас скарб, а ми в минулому році жодного не знайшли.
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ дляЛЮБА
Это самые яркие)))
А так 2 раза ездили часа по два гуляли по 3 кг каждый раз
Супер
Исправлялочка• 16 октября 2020
Класс
Угостите грибочками. А то из меня такой грибник))) И в окружении никого кто знает что то о грибах
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ дляСестрица Алёнушка
Я беру лише білі, маслюки, польські і бабки. Яких не впевнена, не беру. Я родомиз тих країв, де не збирають грибів, та й немає їх стільки, а чоловік справжній лісовик, народився в тих краях, де польські і за гриби не вважають.
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ для vihola
Я б сходила, в дитинстві з батьками любила.
В СРСР багато були збирачами всього що на світі)
Заодно і розвага, пікнік)
Але в нас зараз постійно погода фігова.
Не настільки хочеться тих грибів, щоб лазити по болоті у дощ)
Заодно і розвага, пікнік)
Але в нас зараз постійно погода фігова.
Наш пікнік і хваст для нашого тата, що ми назбирали.
Сестрица Алёнушка• 16 октября 2020
Ответ дляПапина дочка
Я знаю, які треба збирати, з дитинства з мамою по гриби ходили. Але зараз 2 маленьких дітей + будова, тож часу просто обмаль( До лісу мені їхати біля години, годину назад+ 2-3 години збору- стільки щастя щотижня мені не виділять.
Минулого тижня одірвалась- назбирала відро польских, маслюків і білих та відро ’парасольок’ і свинушок.
Слава Українi• 16 октября 2020
Ответ дляПапина дочка
Дякую
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ дляПлакат с автографом зимы
А в этом году только такие модели
Гарний мухомор
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ дляСестрица Алёнушка
А скільки дітям, я зі своїми з 1,5 рочків по гриби їздила. І теж зараз ремонт, переїзд, але то такий кайф, хоч і ноги і хвіст відвалюються. )))) Діти обожнюють їздити за грибами.
Сестрица Алёнушка• 16 октября 2020
Ответ дляПапина дочка
Я з 1 річним і їздила) Він у рюкзаку то на спині, то на пеньку сидів, поки я навколо бігала
. Старшій 3- в садочку того дня була. Теж любить збирати, на вихідних вона на дачі збирає- але там легко, прямо на грядках ’парасольки’.
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ дляСестрица Алёнушка
Зрозуміло, мій два роки тому спав в машині, а я бігала навкруги машини, то кошик маслюків і польських назбирала. А чоловік в глибині лісу зі старшою менше назбирали.
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ось результат, тільки закінчила, не так і багато, миску на завтра залишила пожарити.
Сестрица Алёнушка• 16 октября 2020
Ответ дляПапина дочка
Наша Людина!
В мене був рік, коли я не потрапила до лісу по гриби- ото була втрачена осінь)
Мій менший сидячи на пеньку дотумкав, що мама находить щось корисне, і доповз до 2 боровичків- золотце мамине
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ дляСестрица Алёнушка
Наша Людина!
Це в генах.