Папина дочка• 16 октября 2020
А похваліться Вашою здобиччю?
Сьогодні поїхали за грибами, бо на вихідні людей багато і + не виходить. Не думала, що буде стільки.
Слава Українi• 16 октября 2020
Просто мечтаю уже пойти на грибную охоту
Но под Киевом наверное нет смысла, вск собрано
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ для vihola
Родичі вдвох 10 відер за годину назбирали
Знайшли галявину всипану, кажуть, в житті такого не бачили. Просто стояли і очищали її від грибів. Навіть ходити, шукати не треба було. Самій не віриться)
Але опеньки, не білі. Білі в нас рідкість.
Ми найшли поляну, то я повзалаина колінах, за півгодини назбирали, ще б збирали, але діти їсти хотілось, та й боялась, що стемніє, пізно виїхали, так подихати, але такий азарт. В нас не білі, а моховики (декілька польських, а то всі бабки), на Покрову маленький кошик маслюків знайшли.
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ дляСлава Українi
Під Києвом, бориспільська траса.
Ответ дляПапина дочка
Завтра їдьте, дозбирайте)
Коварная Зая• 16 октября 2020
Ответ для vihola
У Вас мистецтво)
Витончене)
Ексклюзив
Витончене)
Ексклюзив
Так, була вражена такою природньою красою)
Гриб їстівний, парасолька, пишуть, що смачний, але ми такі не споживаємо.
Слава Українi• 16 октября 2020
Ответ дляПапина дочка
Під Києвом, бориспільська траса.
Далеко отьезжали?
Крутая добыча)
Мне бы хоть на 1 сковородку пожарить, была бы мегадовольна.
На прошлых выходных были в лесу, только поганки видели, даже старых ни 1 не было
Крутая добыча)
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ для vihola
Завтра їдьте, дозбирайте)
Не можемо, плани, та й грибників буде - машина на машині, краще на тижні ще з дітьми поїдемо.
Папина дочка
• 16 октября 2020
Ответ дляКоварная Зая
Я боюсь, ми їх бачили багато.опеньок було море,але я в них не розбираюсь, не брали.
Не обижаюсь• 16 октября 2020
Какие красивые моховики! Мне они самые вкусные. Мы сегодня в Николаевской области с мужем маслята 3 кг собрали. Уже в баночка ждут зимы))
Сестрица Алёнушка• 16 октября 2020
Ответ дляПапина дочка
А ви вже опеньки в лісі бачили?! Треба їхати! Тепер би вмовити чоловіка посидіти з дітьми пів дня....)
Самый умный• 16 октября 2020
На прошлых выходных ходили прогулятся возле речки насобирали +- 5 кг.вешенок и это очень мало, так как у нас в Луганской обл. очень давно не было дождей и ещё не сезон(
Самый умный• 16 октября 2020
Плакат с автографом зимы• 16 октября 2020