ПлакалаВАвтомобиле• 27 октября 2020

Корупція в університеті.

Доброго вечора всім. Куди можна звернутися, на яку гарячу лінію?
Університет не хоче підписати з нами договір по запрошеню студентів на навчання. У нас є повний пакет правильних документів. Все згідно чинного законодовства.
Як діяти в такій ситуації? Звонити в тсн? Хто має їх номер тел?
В університеті є людина яка нам погрожує. Він сказав, що є люди від яких вони отримують гроші і студентів вони приймають тільки від них.
Сиренькая• 27 октября 2020
Есть горячая линия Прокуратуры Украины. Забейте в Гугл
автор ПлакалаВАвтомобиле • 27 октября 2020
Ответ дляСиренькая
Дякую
Сиренькая• 27 октября 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Дякую
Гербалайф и Ко• 27 октября 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Дякую
В Опору еще звякните и на горячую линию МОН.
Ответ дляГербалайф и Ко
Опора це що?
Гербалайф и Ко• 27 октября 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Опора це що?
https://www.oporaua.org/category/osvita
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 27 октября 2020
А вас не учили, что договорные отношения - это воля двух сторон. Если одной стороне это безинтересно, то вторая хочет принудить заключить договор самостоятельный субъект хоздеятельности?
Пошаманю• 27 октября 2020
а универ обязан приглашать всех, кто хочет?
oladyshkina• 27 октября 2020
БатькиSos
Facebook
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Це державна установа яка працює в інтересах держави. Я не йду до них до дому.
І кожен студент буде платити гроші в держ бюджет. І я як пп також плачу.
Те що я не задовіляню корисні цілі деяких корумпованих осіб це їх справа.
Неваляшкина• 27 октября 2020
В СБУ. Они же любят коррупционеров ловить...
Ответ дляПошаманю
Так. Там є 400 місць для студентів.
Міністерство освіти дає пакет документів які треба зібрати. У нас є фірма і в Україні і в Індії.
85.60 наш квед
Тільки ректор не хоче підписати договір про співпрацю. Тому що є інша фірма яка йому корисна в задоволені особистих фінансових інтересів.
Ответ дляНеваляшкина
Найстрашніше, що нам погрожують з поліції. Погрожує начальник відділу міжнародних звязів у університеті.
Відкрито говорять що їм платять великі суми і щоб ми не сміли вмішуватися.
Знаєте тут вже справа принципу, а не грошей.
Коженраз я чую, що живу в Європейські незалежні країні, а насправді...
Оченьценная• 27 октября 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
То ви посередник... Теж...
Ответ дляОченьценная
То ви посередник... Теж...
Так я посередник. Який хоче працювати. Студенти не можуть їхати на навчання самі.
Оченьценная• 27 октября 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
А посередники мають домовлятися. А не погрожувати.
Оченьценная• 27 октября 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Це як пертися в великий супермаркет зі своїм товаром без домовленості. Вибачте, просто порівняла. Як простий менеджер зі збуту у маленькій фірмі хоче пропхати свій асортимент, наприклад, у Новус....
Ответ дляОченьценная
З ким домовлятися?
Ответ дляОченьценная
Я приходжу у державну установу. Невже вам це важко зрозуміти?
Мені не мають права погрожувати і ставити свої тарифи.
Це можуть робити в себе дома або коли створять приватний заклад, а в державному ні.
Оченьценная• 27 октября 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
З ким домовлятися?
Начальник відділу міжнародних зв´язків університету, для початку. А можна і одразу до ректора.
Оченьценная• 27 октября 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Вы в Україні живете чи ні? Як то по закону всі у нас все знають. А толку, якщо все робиться саме так, як комусь вигідно
Ответ дляОченьценная
Ми ішли до них. Вони беруть від нашого конкурента тобто іншого посередника мінімум 1000000$.
Тому нам не вийде з ними домовитися. І я так не хочу. Я хочу викликати журналістів, поліцію і все що зможу.
Ответ дляОченьценная
Треба іти проти цієї грязної системи.
Оченьценная• 27 октября 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Спробуйте. Я лише за.
Ответ дляОченьценная
Спробуйте. Я лише за.
Дякую.
Оченьценная• 27 октября 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Треба іти проти цієї грязної системи.
Треба, але будьте обережні. Життя у вас одне.
Пошаманю• 27 октября 2020
миллион долларов? Вы сами верите в то,ч то пишете. ладно бы 100К, но лям... не верю
Ответ дляПошаманю
Точніше сто тисяч доларів. Це не велика сума з 250 студентів
Пошаманю• 27 октября 2020
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
100 тис верю.
Ответ дляПошаманю
100 тис верю.
Я неправильно написала.
Факт в тому, що мене вбиває це все.
Всюди все куплено.
Ректор, поліція і начальники.
Мене розчаровує наша країна.
В державних установах вони збивають тисячі доларів.