Бронетапок• 06 декабря 2013
девочки по 11 идет вечерний квартал, нужна подсказка
кто это из политиков который в очках и вечно на таможне, которому голос сверху подсказывает? Очень надо.
А Я Самая Самая• 06 декабря 2013
Персонажі
Віктор II — цар Казкової Русі. Носить спортивний костюм. Завжди, коли дізнається про настання чого-небудь, стверджує, що знав про це. Прототип — Віктор Янукович
Канцлер Азіров — радник царя. Завжди оповіщує Віктора II. Розмовляє на суржику («азірівкою»). Прототип — Микола Янович Азаров.
Віктор I — колишній цар Казкової Русі. Днинськи розсиджує на своєму кріслі. Володіє величезною пасікою. Прототип — Віктор Ющенко.
Глашатай Шустрий — Ведучий програми ’Шустрий live’. Прототип — Савік Шустер.
Мустафа Наєл — песик Глашатая Шустрого. Прототип — Мустафа Найєм.
Юля Прехитра — полонянка високої вежі. Прототип — Юлія Тимошенко.
Кролик Сеня. Прототип — Арсеній Яценюк.
Симоненін — казковоруський розбійник. Стоїть на сторожі мавзолею. Прототип — Петро Симоненко.
Пан Листвин — колишній голова боярської ради. Прототип Листвина — Володимир Литвин, а боярської ради — Верховна Рада України.
Бугай Віталік — казковоруський богатир. Прототип — Віталій Кличко.
Баба Наташа — живе, як і Баба-Яга, у лісовій хатині на курячій ніжці. Прототип — Наталія Королевська.
Балда Шева — казковий балда, майстер гри у колобка. Служить Бабі Наташі. Прототип — Андрій Шевченко, (який на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року був другим номером, зразу за Наталією Королевською, у списку партії Наталії Королевської «Україна — Вперед!»[1]). Прототипом гри у колобок є футбол.
Остап — ступка баби Наташі. Прототип — Остап Ступка, (який на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року був третім номером у списку партії Наталії Королевської «Україна — Вперед!»[2]).
Шляшко — Homo Sapiens, котрий живе у лісовому лігвищі, яке прочищує вилами. Прототип — Олег Ляшко.
Тягнибик — казковоруський лицар. Прагне визволити Юлю Прехитру з вежі. Прототип — Олег Тягнибок.
Пані Фуріон — сувора вчителька. Прототип — Ірина Фаріон.
Тася — муза Віктора II. Прототип — Таїсія Повалій, (яка на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року була другим номером, зразу за Миколою Азаровим, у списку Партії Регіонів[3][4][5][6][7]).
Катерина Остряча — ведуча програми «Свинське життя». Носить з собою свинку-скарбничку. Прототипи — Катя Осадча та її телепрограма «Світське життя».
Пєтя шоколадна фабрика — завідуючий шоколадною фабрикою. Прототип — Петро Порошенко, який є засновником кондитерської корпорації Roshen.
Олігархович — казковоруський трьохголовий змій, живе у ексклюзивній печері. Його прототипом є Змій Горинич, а прототипами голів змія є Рінат Ахметов, Ігор Коломойський та Дмитро Фірташ.
Пан Рибак — новий голова боярської ради. Прототип — Володимир Рибак.
Айран Настаканов — бармен у Пекельній Корчмі. Прототипи — Арам Мнацаканов(рос.)укр. та його кулінарне шоу Пекельна кухня.
Знахар Комарович — лікар. Прототип — Євген Комаровський.
Князь Володимир Червоне Сонечко — керівник сусідньої держави — Зазаборья. Продає природний квас. Прототип — Володимир Путін, президент Російської Федерації, яка в Україну постачає природний газ.
Ведмідь Бурий — ручний ведмідь (рос. медведь) князя Володимира. Прототип — Дмитро Медведєв.
Луцик — гаркавий міліціонер, колишній полонений високої вежі. Прототип — Юрій Луценко.
Сарай Обама — прототип — Барак Обама.
Ангела Циркуль — канцлер Німеччини. Прототип — Ангела Меркель.
Льоня Чорнокнижник — прототип — Леонід Черновецький.
Гєша Харківський — прототип — Генадій Кернес.
Кролик Сеня. Прототип — Арсеній Яценюк.
Сарай Обама — прототип — Барак Обама.
Бронетапок
• 06 декабря 2013
Ответ дляА Я Самая Самая
в самом низу посмотрите.’Персонажі’
что там? ничего нет