Я инженер, меряю от 1• 30 октября 2020

Bartek чи DDStep (демісезонні черевики)?

Нам потрібен жорсткий задник. І будемо вкладати свої ортопедичні устілки.

Отже, яку марку з цих двох порадите?
Сплюшка• 30 октября 2020
Я беру Бартек уже много лет. Один ребенок вырос, сейчас второй. Очень хорошее соотношение цены и качества. Но никакие стельки я никогда в них не вставляла. Тем более, что Бартек сам по себе делает много ортопедической обуви.

Асталависта бэйби• 30 октября 2020
У нас є демісезон і бартек і степ.
У бартек більш жорсткіший задник.
автор Я инженер, меряю от 1 • 30 октября 2020
Ответ дляСплюшка
Дякую за відповідь! У дитини вальгус, тому нам потрібно не просто ортопедичне взуття, а саме наші індивідуальні устілки.

Тобто по суті мене цікавить насамперед жорсткий задник і загальна якість. DD Step ми мали і були загалом задоволені, але задник там, здається, дійсно був не достатньо жорсткий...