09 ноября 2020

коли чоловік тисне щодо машини морально

У мене більший дохід, ніж у чоловіка. У 1,5 рази.
У сукупності - - у 2, бо він залежний від погоди і сезону. Зима - простой.
Машину Део Ланос купила я, старенька, але живенька, з часом встановили газову установку. Чоловік дуже багато їздить по роботі.
Ремонтували тепер - капіталка двигуна і ходової. Вийшло у 1500 уе.
Сьогодні кричить, що знайомий своє Део продав за 2500 уе і доклав 1500, вклав після покупки ще 300-400 і має Сітроєн.

Як на мене, то якщо ти не може купити ДЕО, утримувати її (на ремонт скидалися!), то про яку КРАЩУ машину може бути мова?
при цьому що мова йде про те, що у нього грошей немає, тобто купівля нової у будь якому випадку НА МЕНІ.
і ЩОРАЗУ як десь їду з ним - то втирає мені про кращу машину і скільки ця забрала, корч нещасний, драндулєт і тд...
Я вже по різному казала: зароби, купи кращу. Я ж не проти. Не вимагай від мене іншої машини. Не маніпулюй.
На раз-два плїхати десь вистачає і знову - наша пісня хороша, починай спочатку....

Що порадите, крім змінити чоловіка - бо саме так почнете.
Як бі ви відповідали? Я спочатку мовчу, але починаю кипіти капец, мене це дістає за живе...скандал виходить.
Пополняю_Карму 09 ноября 2020
Сказати, що вам урізали зп. Хай сам заробить
ДА да да 09 ноября 2020
Я краше промолчу(
Персонаж Аноним 09 ноября 2020
Забрать машину и сказать, что купишь себе лучше и будешь на ней ездить. А мне и эта подходит.
Не ангелы 09 ноября 2020
я бы не делала капиталу изначально, а меняла машину.
ДинамоКит 09 ноября 2020
Вы прям не оставили вариантов ответов)
КарамбОлька 09 ноября 2020
Семья с раздельными бюджетом должна иметь чёткие правила. Так Вы избежите недопонимания.
Красота неземная 09 ноября 2020
Старая машина в обслуживании выходит дороже новой . На такое старьё ещё столько денег тратить. Ваш муж прав, только пусть сам заработает. на новую.
Красота неземная 09 ноября 2020
Ответ дляНе ангелы
я бы не делала капиталу изначально, а меняла машину.
100% ) выброшенные деньги
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
а, до чого він хилить про знайомого - він хоче щоб ми так зробили!
Але він нашу спулить за 1200 уе, першому хто подзвонить. І к упить барахло, бо не розбирається в машинах - пороги гляне, щуп від масла витягне та й все. І ’’Нову’ прийдеться робити так само, як стару машину, яка вже є і підремонтована, і знаєш її болючі місця, а не кота в мішку - шило-на-мило-з доплатою.
Акуна_Матата 09 ноября 2020
Он хочет понтоваться, а заработать не хочет ((( мое мнение: Ланос тоже машина, ездит и хорошо. Почему он перекладывает покупку машины на вас?
Брыкалка 09 ноября 2020
Ответ дляКрасота неземная
100% ) выброшенные деньги
После капиталки двигателя она может ездить еще очень долго
Смыкалка 09 ноября 2020
Как только начинает крутить свою шарманку про машину, Вы начинайте ему говорить про смену работы на более оплачиваемую, причем не останавливайтесь, приводите доводы и примеры. И кажите, что муж Вашей коллеги сменил работу пол-года назад и они уже ездят на новой машине.
Красота неземная 09 ноября 2020
Ответ дляБрыкалка
После капиталки двигателя она может ездить еще очень долго
Так начнёт лететь другое )
Брыкалка 09 ноября 2020
Ответ дляКрасота неземная
Так начнёт лететь другое )
Там все стоит копейки
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляКарамбОлька
Семья с раздельными бюджетом должна иметь чёткие правила. Так Вы избежите недопонимания.
У нас немає роздільного бюджету. Є мої гроші, які йдуть на ВСЕ
А його ’каплі’ (розділити на 12 міс його піврічний дохід-аліменти-одяг-взуття старшій дитині від першого його шлюбу) - самі розумієте.

Він взагалі мені скандал влаштував, що має він ремонт теж робити. Але я вистояла і була непохитною.
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляКрасота неземная
Старая машина в обслуживании выходит дороже новой . На такое старьё ещё столько денег тратить. Ваш муж прав, только пусть сам заработает. на новую.
нова - це та сама б/у. Тільки вища класом. Що дорівнює дорожче обслуговування.
Про машину НОВУ з салону тут мова не йде.
Дуняша 09 ноября 2020
Я вибачаюсь, але навіщо Ви витрачали такі гроші на ремонт старого авто ?
Якщо Ви плануєте жити з Вашим чоловіком - необхідно було такі моменти продумати, і обговорити. Ви живете однією родиною? Чому тоді виключаєте можливість купівлі кращого авто для СВОЄЇ сім’ї ?
Эт вернячОк 09 ноября 2020
Вот есть мужики с больной темой- машина. И при этом какая б она ни была, но вот лучше если будет дороже. И весь мозг чайной ложкой выест же.
Я надумала таки с мужем брать машину. Карантин это зло.. надо передвигаться. Так муж мне сказал, а гаражик же надо! При этом у нас еле получилось купить двушку хрущик, бабушатник, обнять и плакать. И машины ещё нет, я , скрипя зубами, деньги ремонтные на машину... Гаражик.
Тут кроме скандала не дойдет ниче
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляБрыкалка
Там все стоит копейки
у порівнянні з тим же Сітроєном, Канго, Берлінго і тд....
Кракадэ 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
нова - це та сама б/у. Тільки вища класом. Що дорівнює дорожче обслуговування.
Про машину НОВУ з салону тут мова не йде.
б/у 25 лет, б/у 10 лет и б/у 5 лет - это три большие разницы...
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляАкуна_Матата
Он хочет понтоваться, а заработать не хочет ((( мое мнение: Ланос тоже машина, ездит и хорошо. Почему он перекладывает покупку машины на вас?
о так... якось видав мені - що соромно на Део їздити, з 2 місяці тикав що лиш таксисти на Део і ми.
Перекладає на мене, бо я маю постійну роботу і вищу з/п.
Каже, що хто більше заробляє - той більше тратить.
Чумачечая_ 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
а, до чого він хилить про знайомого - він хоче щоб ми так зробили!
Але він нашу спулить за 1200 уе, першому хто подзвонить. І к упить барахло, бо не розбирається в машинах - пороги гляне, щуп від масла витягне та й все. І ’’Нову’ прийдеться робити так само, як стару машину, яка вже є і підремонтована, і знаєш її болючі місця, а не кота в мішку - шило-на-мило-з доплатою.
ну так подключите отца или брата или кто разбирается.
зачем чинить рухлядь за 1500 ?
вы категорически против поменять машину?
муж конечно хитросделанный...
Смыкалка 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У нас немає роздільного бюджету. Є мої гроші, які йдуть на ВСЕ
А його ’каплі’ (розділити на 12 міс його піврічний дохід-аліменти-одяг-взуття старшій дитині від першого його шлюбу) - самі розумієте.

Він взагалі мені скандал влаштував, що має він ремонт теж робити. Але я вистояла і була непохитною.
Я не удивлюсь если вы ещё и в Вашей квартире живете))
Красота неземная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
нова - це та сама б/у. Тільки вища класом. Що дорівнює дорожче обслуговування.
Про машину НОВУ з салону тут мова не йде.
Надо брать не выше классом , а новее годом выпуска . Выше классом , это если деньги есть на разнообразие.
Вот Она Я 09 ноября 2020
автор вас дратує ваш чоловік і то є факт. Дратує бо не цінує вас
а все інше витікає з цих обставин
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляДуняша
Я вибачаюсь, але навіщо Ви витрачали такі гроші на ремонт старого авто ?
Якщо Ви плануєте жити з Вашим чоловіком - необхідно було такі моменти продумати, і обговорити. Ви живете однією родиною? Чому тоді виключаєте можливість купівлі кращого авто для СВОЄЇ сім’ї ?
тому що я не тягну сама і цю машину!
мене ця влаштовує в заправці, мені самій на ній зручно їздити (у свекра теж ланос - так мені складно на його).
Нормальна машина у нормальному стані для роботи і щоденної намотки більше 100 км.
Удачная 09 ноября 2020
Ігноруйте.
Переводьте розмову на іншу тему.
Дуняша 09 ноября 2020
Ответ дляЭт вернячОк
Вот есть мужики с больной темой- машина. И при этом какая б она ни была, но вот лучше если будет дороже. И весь мозг чайной ложкой выест же.
Я надумала таки с мужем брать машину. Карантин это зло.. надо передвигаться. Так муж мне сказал, а гаражик же надо! При этом у нас еле получилось купить двушку хрущик, бабушатник, обнять и плакать. И машины ещё нет, я , скрипя зубами, деньги ремонтные на машину... Гаражик.
Тут кроме скандала не дойдет ниче
У нас ситуация практически похожа. Квартира однушка, но большая, двое детей, то есть нас четверо проживает.
Муж очень мечтал о машине, мы почти десять лет в браке
. Все разговоры сводились к авто! Настроение у него было на нуле - сосед купил авто, брал купил авто, все вокруг с авто - мы без. И эта песня чуть ли не ежедневно.
В конце концов удалось собрать на машину. Потрачено было 20 тыс, но машина действительно красотка, практически новая - предыдущий владелец очень мало отъездил. Плюс гараж 3 тыс.
Вот и посчитать, если бы мы продали однушку и доложили эти 23 (дособирали бы ещё, взяли кредит) - купили бы полноценную трёшку либо частный дом.
Уговор - покупка дома через год. Либо продаём авто.
Потому что это цирк
Я_поехала 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
а, до чого він хилить про знайомого - він хоче щоб ми так зробили!
Але він нашу спулить за 1200 уе, першому хто подзвонить. І к упить барахло, бо не розбирається в машинах - пороги гляне, щуп від масла витягне та й все. І ’’Нову’ прийдеться робити так само, як стару машину, яка вже є і підремонтована, і знаєш її болючі місця, а не кота в мішку - шило-на-мило-з доплатою.
Ой, автор, не знаю, что вам посоветовать, но муженёк ваш превращается в отбраковку. Зачем вам это оно? Точно-точно надо?
Чумачечая_ 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
о так... якось видав мені - що соромно на Део їздити, з 2 місяці тикав що лиш таксисти на Део і ми.
Перекладає на мене, бо я маю постійну роботу і вищу з/п.
Каже, що хто більше заробляє - той більше тратить.
вы за какой то девочкой замужем-стыдно ему ездить на дэо...