09 ноября 2020

коли чоловік тисне щодо машини морально

У мене більший дохід, ніж у чоловіка. У 1,5 рази.
У сукупності - - у 2, бо він залежний від погоди і сезону. Зима - простой.
Машину Део Ланос купила я, старенька, але живенька, з часом встановили газову установку. Чоловік дуже багато їздить по роботі.
Ремонтували тепер - капіталка двигуна і ходової. Вийшло у 1500 уе.
Сьогодні кричить, що знайомий своє Део продав за 2500 уе і доклав 1500, вклав після покупки ще 300-400 і має Сітроєн.

Як на мене, то якщо ти не може купити ДЕО, утримувати її (на ремонт скидалися!), то про яку КРАЩУ машину може бути мова?
при цьому що мова йде про те, що у нього грошей немає, тобто купівля нової у будь якому випадку НА МЕНІ.
і ЩОРАЗУ як десь їду з ним - то втирає мені про кращу машину і скільки ця забрала, корч нещасний, драндулєт і тд...
Я вже по різному казала: зароби, купи кращу. Я ж не проти. Не вимагай від мене іншої машини. Не маніпулюй.
На раз-два плїхати десь вистачає і знову - наша пісня хороша, починай спочатку....

Що порадите, крім змінити чоловіка - бо саме так почнете.
Як бі ви відповідали? Я спочатку мовчу, але починаю кипіти капец, мене це дістає за живе...скандал виходить.
показать весь текст
СССРовна 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
я це вже чула, що я несправедлива! бо він не має, тому не дає грошей
а я маю - а не даю...
ну вот, а дальше будет только хуже.
А как то скрыть доход не получится, из серии все Вася теперь у меня ЗП в два раза меньше, вот список в магазин, а то будешь просто макароны с водой есть, не пройдёт?
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляСССРовна
ну вот, а дальше будет только хуже.
А как то скрыть доход не получится, из серии все Вася теперь у меня ЗП в два раза меньше, вот список в магазин, а то будешь просто макароны с водой есть, не пройдёт?
було
реально було через карантин що я без грошей
він робив і все купував.
Але знав, що я отримаю гроші.
Ви знаєте, що страшно? що я розумію, що роботи менше, і стаю сама собі хотіти менше чогось нового!
а він каже. що хоче КРАЩОГО. Кажу - ТАК ЗАРОБИ І КУПИ, ЩО ТИ ВІД МЕНЕ СТІЛЬКИ ХОЧЕШ?!
мля
мовчить
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
ви знаєте, тепер за вечерею кажу йому...
От ти кажеш що все. що заробив - на потреби сім’ї пішло.
А мої гроші куди йдуть? Теж на потреби сім’ї.
але ти забуваєш, скільки потреб оплачую я а скільки ти.
Ну пофиг ему на ваши балачки, к чему вы геройку строите из себя ? Все выключайте , яйца отрастили он вас и доит. Включайте слабую женщину беззащитную . Доход занижайте, все в носок . Дайте ему шанс стать мужиком . Странная позиция лошади которая хочет чтоб на ней не пахали ... не хотите быть лошадиной хоть хитрите и яйца свои отрезайте .
А то бьете себя пяткой в грудь что зарабатываете вот и решил вас поюзать
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляЧумачечая_
тогда выше правильно написали-забрали ключи у него раз ему стыдно на ланосе и пусть хоть на тесле гоняет,когда купит сам,а вас и это авто устраивает .и точка,дорогой!
ха -ха -ха зі сльозами
бо тут оре
а там їде
бо пішки він н епіде
не буде машини на роботу він не піде
Акуна_Матата 09 ноября 2020
Ответ дляДона Ко Ко
я тоже в шоке с того поста. у нас трешка. но и детей трое правда. и есть пустая квартира за городом на случай чего. и деньги копим на дом. муж просто фанат машин. каждый день 100 видео смотрит. знает все марки, годы выпуска, как и что лучше и прочее, но голову включил и купил пока рабочий опель зафира 7местный. и по работе ему хорошо и мы все влазим если надо вместе ехать . и цена была тыс 9 долларов.
Я почти как ваш муж: тоже читаю отзывы, смотрю обзоры, периодически захожу на авториа, в Вайбере у меня группа авто из Америки. Но надо купить квартиру побольше. Езжу на машине 2004 года. У мужа вообще 2001.
Вот после квартиры и ремонта купим мне мою машину мечты ))
МамОмужа 09 ноября 2020
Ответ дляКрасота неземная
Старая машина в обслуживании выходит дороже новой . На такое старьё ещё столько денег тратить. Ваш муж прав, только пусть сам заработает. на новую.
Так Ситроен за 4000 ещё тот джекпот.
Тем более была сделана капиталка, значит, в теории, больших затрат в ближайшее время не предвидеться.
И чем «круче» и технологичнее машина, тем дороже ее содержание
ПАЦАНКА О 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
ні, скільки я ще з ним витримаю
я ж намагаюся щоб усім було нормально
ідеальних нема, я теж не ідеальна.
Это оно сказало, что Вы не идеальная?
ПоэтеСССа 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
о так... якось видав мені - що соромно на Део їздити, з 2 місяці тикав що лиш таксисти на Део і ми.
Перекладає на мене, бо я маю постійну роботу і вищу з/п.
Каже, що хто більше заробляє - той більше тратить.
Забув додати: більше тратить на себе
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляРозавенная
Ну пофиг ему на ваши балачки, к чему вы геройку строите из себя ? Все выключайте , яйца отрастили он вас и доит. Включайте слабую женщину беззащитную . Доход занижайте, все в носок . Дайте ему шанс стать мужиком . Странная позиция лошади которая хочет чтоб на ней не пахали ... не хотите быть лошадиной хоть хитрите и яйца свои отрезайте .
А то бьете себя пяткой в грудь что зарабатываете вот и решил вас поюзать
я стала заробляти, бо їла шкуріку від яблука, яблуко дитині.
думаєте від хорошого життя з 6 міс дитиною на руках ночами сиділа перед компом? по дві-три доби не спати і як кава в 3-4 ст л не бере - пити таблетки кофеїну, бо як не здаш роботу то неустойка як півхати?
не того що я сильна...
я не знаю що з ним сталося після одруження...
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
було
реально було через карантин що я без грошей
він робив і все купував.
Але знав, що я отримаю гроші.
Ви знаєте, що страшно? що я розумію, що роботи менше, і стаю сама собі хотіти менше чогось нового!
а він каже. що хоче КРАЩОГО. Кажу - ТАК ЗАРОБИ І КУПИ, ЩО ТИ ВІД МЕНЕ СТІЛЬКИ ХОЧЕШ?!
мля
мовчить
Прекратите с ним пререкаться.
Милый все у меня упал доход ... ресницы хлоп
Но если он Альфонс и ему в вас только ваши деньги нужны скорее да он вас бросит , вот вы из всех сил и пашете чтоб яйки его не сбежали хоть авто любимому хоть что лишь бы штаны в доме
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
я стала заробляти, бо їла шкуріку від яблука, яблуко дитині.
думаєте від хорошого життя з 6 міс дитиною на руках ночами сиділа перед компом? по дві-три доби не спати і як кава в 3-4 ст л не бере - пити таблетки кофеїну, бо як не здаш роботу то неустойка як півхати?
не того що я сильна...
я не знаю що з ним сталося після одруження...
Простите а это чмо где было ????
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляМамОмужа
Так Ситроен за 4000 ещё тот джекпот.
Тем более была сделана капиталка, значит, в теории, больших затрат в ближайшее время не предвидеться.
И чем «круче» и технологичнее машина, тем дороже ее содержание
я це розумію
а він тиче в ціни запчастин
а я ж то теж гуглом користуватися вмію
Пацелуйнитуда 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
о так... якось видав мені - що соромно на Део їздити, з 2 місяці тикав що лиш таксисти на Део і ми.
Перекладає на мене, бо я маю постійну роботу і вищу з/п.
Каже, що хто більше заробляє - той більше тратить.
Заберите у него машину и все,раз недоволен
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляМамОмужа
Так Ситроен за 4000 ещё тот джекпот.
Тем более была сделана капиталка, значит, в теории, больших затрат в ближайшее время не предвидеться.
И чем «круче» и технологичнее машина, тем дороже ее содержание
Вообще не представляю рухлядь. У меня был ситер
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПАЦАНКА О
Это оно сказало, что Вы не идеальная?
ой, всяке було

багато що говорить
і я багато що говорю...

це або припиняти, або розходитись.
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПоэтеСССа
Забув додати: більше тратить на себе
супер. Я забула про це.
А знаєете чого? Бо все на мені. Про що я можу хотіти, якщо все-все на мені.
Якийсь раз вимагала заплатити 400 грн за содок і школу - сказав що заплатить коли буде мати! і пофіг що там терміни....
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
я це розумію
а він тиче в ціни запчастин
а я ж то теж гуглом користуватися вмію
Простите а квас своих желаний нет на эту сумму ....
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляРозавенная
Прекратите с ним пререкаться.
Милый все у меня упал доход ... ресницы хлоп
Но если он Альфонс и ему в вас только ваши деньги нужны скорее да он вас бросит , вот вы из всех сил и пашете чтоб яйки его не сбежали хоть авто любимому хоть что лишь бы штаны в доме
та не купую я машину другу
він думає, що я втечу від нього.
і не такі то великі гроші, як ви собі думаєте, щоб за мене триматися.
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляРозавенная
Простите а это чмо где было ????
а не сезон! зима блін
як згадаю, реву...
Барышня_Смольный 09 ноября 2020
А що вас тримає разом? Чому ви коло нього?
Ці моменти з машиною, взаємними образами і т.д. - щодня чи лише по святах?
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляБарышня_Смольный
А що вас тримає разом? Чому ви коло нього?
Ці моменти з машиною, взаємними образами і т.д. - щодня чи лише по святах?
щодо машини - я часом стримуюсь
50/50 при спільних поїздках.
Я працюю вдома, плюс карантин, перехворіла короною, ізоляція - то давно цього не було. Я напевно імунітет втратила до цього.
Часто дорікаю йому , але не про це тема... і він знає що винен (не зрада).
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляРозавенная
Простите а квас своих желаний нет на эту сумму ....
я не зрозуміла
ПАЦАНКА О 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
ой, всяке було

багато що говорить
і я багато що говорю...

це або припиняти, або розходитись.
Я даже не представляю, как вообще можно оставаться рядом с таким х...лом. например: я все свои деньги трачу на себя. Косметолог, ногти/волосы и т.д. Редко могу что-то из одежды купить себе или старшему сыну за алименты ЕГО отца. Иногда могу немного продуктов купить. Все расходы по машине и нашему общему ребенку оплачивает муж. Коммунальные - он, большие закупки в магазине - он. Если видит, что я много принесла продуктов, то обязательно даст денег. Так ведут себя мужчины. НОРМАЛЬНЫЕ мужчины. У Вас какой-то мудак...извините.
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
а не сезон! зима блін
як згадаю, реву...
От кортизола болячки .... не плачьте но и чмо это не содержите. Я вот который раз пишу тут, что мы вещи перевозили и мужчины за ходку по 500 грузчики имеют и очередь . А Ваше чучело только указывает шо оно хочет новую машинку на горбу жены .
Тьфу... у меня все ...
вы молодец . Полюбите уже себя что ли . И тратье денежку на себя и ребёнка
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляБарышня_Смольный
А що вас тримає разом? Чому ви коло нього?
Ці моменти з машиною, взаємними образами і т.д. - щодня чи лише по святах?
Разом: люблю, діти, будинок. у нас три собаки, 4 кота, школа, садок - як це все обрубати? дітям важко цей переїзд... куди я собак подіну дорослих?
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
я не зрозуміла
Ну вот он посягает на эти деньги почему вы хотелки не имеете ? Лучше на море полетите с дитем чем этому мутаку что-то покупать ну блин
ПАЦАНКА О 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Разом: люблю, діти, будинок. у нас три собаки, 4 кота, школа, садок - як це все обрубати? дітям важко цей переїзд... куди я собак подіну дорослих?
Люблю???? За что?
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПАЦАНКА О
Я даже не представляю, как вообще можно оставаться рядом с таким х...лом. например: я все свои деньги трачу на себя. Косметолог, ногти/волосы и т.д. Редко могу что-то из одежды купить себе или старшему сыну за алименты ЕГО отца. Иногда могу немного продуктов купить. Все расходы по машине и нашему общему ребенку оплачивает муж. Коммунальные - он, большие закупки в магазине - он. Если видит, что я много принесла продуктов, то обязательно даст денег. Так ведут себя мужчины. НОРМАЛЬНЫЕ мужчины. У Вас какой-то мудак...извините.
моя перша мрія - щоб він сам себе годував, лікував, одягав, машину заправляв.
Хоча б це на початок...
але де там....
Я такая наивная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У нас немає роздільного бюджету. Є мої гроші, які йдуть на ВСЕ
А його ’каплі’ (розділити на 12 міс його піврічний дохід-аліменти-одяг-взуття старшій дитині від першого його шлюбу) - самі розумієте.

Він взагалі мені скандал влаштував, що має він ремонт теж робити. Але я вистояла і була непохитною.
Да, вариант заменить мужа одиноко замаячил на горизонте ..
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Разом: люблю, діти, будинок. у нас три собаки, 4 кота, школа, садок - як це все обрубати? дітям важко цей переїзд... куди я собак подіну дорослих?
Вам придётся приоритеты расставить и собак пристроить ну или ублажать этого мужика