100%• 20 ноября 2020

Питания про головну біль

Не мігрень точно ,і вроді і не біль а зжимає затилок ,вуха шию ,при поворотах при наклонах ніби напруження посилюється ,МРТ робила пів року тому ,ніби нічого не було
Маринка Разина• 20 ноября 2020
напевно Вам бажано було би сходити до невролога, лікар вже думаю визначиться з чим то може бути повязано ну і як то можна вирішити. В мене нажаль мігрені(( то мені дуже допогла лікарка Капінус Ярослава, вона ще іглотерапевт. Дійсно, дуже грамотний фахівець, можу рекомендувати
Купи слона• 20 ноября 2020
У меня оказалось повышенное давление и повышенный пульс . Гипотоник. 130 это уже криз