Армейская• 27 ноября 2020
Вібратор!!!
Дівчатка, ви все знаєте,хто має і користується і основне - задоволений, порадьте мені хороший вібратор такого плану як на фото нижче для колоритності з чоловіком.Хочу якусь класну штучку,можна ще метелика порадити,основне щоб вібрування було ніжне і таке як треба а не тарахкотіло як у полі трактор:)ну ви мене зрозуміли:)бажано побільше різних режимів- якщо таке можливо в ціновій категорії до 1500грн.
P.S. монахинь щиро прошу проходити мимо,назва теми говорить сама за себе🤗😁
Тушь для2го класса• 27 ноября 2020
Ответ дляКотенок аки рысь
Автор, такой, чтоб был прям хороший, и мягко но приятно вибрировал, это точно не за полторы тыщи. К сожалению, дороже
покажите какой он ’Хороший’
Котенок аки рысь• 27 ноября 2020
Ответ дляТушь для2го класса
покажите какой он ’Хороший’
А вы как по фото определять будете?) Это все нужно щупать, чтоб понять разницу. Идите в офлайн магазин, потрогайте там за полторы, и за пять например, и все поймёте. Тот же вивайб потрогайте, и его китайские копии.
Тушь для2го класса• 27 ноября 2020
Ответ дляКотенок аки рысь
понятно.
Неуловимый Джо• 27 ноября 2020
Ответ дляКотенок аки рысь
так тяжело сфотографировать коробку и написать цену и где купили? зачем писать ’идите’. Человек спросил совета, так посоветуйте раз разбираетесь в ’Этом’!
Неуловимый Джо• 27 ноября 2020
Ответ дляТушь для2го класса
мне тоже этот нравиться, но это не то, что автор хочет! Это не для пары, она для пары хотела.
Армейская
• 27 ноября 2020
Фішка в тому що моє фото якраз з про юа ціна щось 1600 і поруч дуже схожий ціна біля 3000 і от думай чи підробка і чи вартує тих грошей чи ні.Купила малому хороший по відгуках японський термос за 1600грн,приїхав - кришка на кліпсах защіпається і міліметрів 2 відходить від самого термоса,тобто коли трясеш трясеться так легко, називається купила з того що радили,типа краще,бо поруч китайські і по 300грн були.От не хочу провтикати щоб потім порохом не припадало,якщо річ вартісна то і не шкода грошей.Секс-шоп не варіант бо поруч немає,а спеціально пхатись кудись дальше я просто зараз немаю можливості.Дівчатка,пліз,хто в темі,ткніть конкретно пальцем який класний🙏
Армейская
• 27 ноября 2020
Ответ дляНеуловимый Джо
Да,так і є,хочу щоб з функцією під час процесу можна було використовувати,доповнювач так сказати
Неуловимый Джо• 27 ноября 2020
Ответ дляАрмейская
мне кажется лучше сходить в магазин и там выбрать
Неуловимый Джо• 27 ноября 2020
Ответ дляАрмейская
Удалено администрацией...
Армейская
• 27 ноября 2020
Ответ дляКотенок аки рысь
Да, вот это подобие вивайба на последней фотке с батарейками, это жесть. Вивайб эргономично продуман, а это такое, Али одним словом.
Вуманайзер клёвый, у меня есть, как более бюджетный вариант- Сатисфаер
Такс,я так розумію у вас і вівайб і вуманайзер, підкажіть для пари мабуть краще цей вівайб?мені так здалось вуманайзер не дуже підійде але судячи з лайків теж крута штукенція...
Котенок аки рысь• 27 ноября 2020
Так я и советую) советую потрогать, так как это игрушка, которая дарит тактильные ощущения, поэтому и выбирать нужно тактильно. А конкретно модель показывать-так всем же разное нужно, о чем тут можно говорить? Кому потолще, кому потоньше, кому натюрель на вид, а кому-то с космическим дизайном)))
Такие, которые и вибратор внутрь и снаружи клитор стимулирует-такое вообще сложно подобрать даже в магазине, у всех немножко разная физиология и расстояния от точки а до точки б, а там уже пару мм туда или сюда-решает))
У меня нет арсенала игрух, у меня их штук десять, я просто работала в секс-шопе когда-то, поэтому и говорю, все нужно трогать. Оч часто так бывало, приходит покупатель купить за тысячу, а потрогав, берет в несколько раз дороже, хотя я лично ничего никому не напариваю, просто распаковывала и давала трогать.
Котенок аки рысь• 27 ноября 2020
Ответ дляАрмейская
Да, у меня есть то и то. вивайб игрушка для пары, а вуманайзер в общем-то тоже можно использовать как самой, так и в момент, когда партнёр внутри вас, только конечно не в миссионерской позиции, тогда это технически нереально.
Я за вуманайзер) Но он дорогой. Как и вивайб. Вместо вуманайзера можете Satisfaer посмотреть, он дешевле, но тоже ок. Только все таки берите такой, который заряжать надо, а не на батарейках.
А вообще смотря для чего игрушка. Лично я использую чаще для разогрева))) а в момент уже вот во время-не до игрушек обычно)))
Котенок аки рысь• 27 ноября 2020
Ответ дляНеуловимый Джо
Интересно, к чему такой требовательный тон в такой милой теме?))) Тут вроде есть на сайте продавец секс игрух, обратитесь к ней с требованиями фоток и подробных консультаций, я ничем не обязана вам)
Армейская
• 27 ноября 2020
Ответ дляКотенок аки рысь
Я хочу іменно вібратор зовні і всередину і якраз думала яким чудом він всім фізіологічно підходить,тепер загрузилась ще більше
вже настроїлась на дорожчий вівайб,але як не підійде по параметрах шкода грошей,жаба задавить 🐸 дякую за поради
Армейская
• 27 ноября 2020
Ответ дляКотенок аки рысь
Спасибі добро дівчино
погуглю.
В продавців питати трохи без сенсу бо то людина заінтересована, можуть впарювати подорожче або те що погано продається, я ,так сказати,по живих відгуках
погуглю. В продавців питати трохи без сенсу бо то людина заінтересована, можуть впарювати подорожче або те що погано продається, я ,так сказати,по живих відгуках
Попижёновна• 27 ноября 2020
на сайте вроде девушка есть которая торгует всем этим. Но я ник не помню.. просто в таких темках девчата часто ее вспоминают. Писали что консультирует хорошо, и у нее все качественное.
Пы.сы. не рекламирую, просто тоже все собираюсь купить себе чего нить такое.. но как то никак не дойду
Маргарита и Мастер• 27 ноября 2020
Парні можуть не зайти. Там забагато нюансів. Краще іграшку собі. Вуманайзери дорогі, Сатісфайєри Реббіти під акцію - саме те, що треба. Плюс на алі тьма аналогів китайських.
Маргарита и Мастер• 27 ноября 2020
І на Алі все ще чорна п´ятниця, там зараз баксів за 15 можна купити цілком крутий. Маю багато, є кілька сатісфаєрів, є дюрексівський. є повно китайських. Не гірші ТОЧНО.
Армейская
• 27 ноября 2020
Ответ дляПопижёновна
Напишіть листа св.Миколаю чи Діду Морозу як я
Армейская
• 27 ноября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не ’здасте’ толкові хіти продаж на Алі?
Так,боюсь витрати пару тисяч а просто не зайде тому шкода якщо чесно
Попижёновна• 27 ноября 2020
Ответ дляАрмейская
мне не поможет =) мне просто денег Николай или Мороз выдадут и пожелают удачи
Маргарита и Мастер• 27 ноября 2020
Ответ дляАрмейская
Не ’здасте’ толкові хіти продаж на Алі?
Не витрачайте на алі тисячі, точно не треба! У мене звідти і за 8 баксів працювали що треба (але лише кілька років :), і за 12. Дивіться цінову категорію 15-20 баксів за ребітів і баксів 20-30 за аналоги сатісфаєрів. По магазинах не підкажу, я беру там, де знижка, а не де багато відгуків. А це ситуативно. От єдиний мінус Алі - ті з вібраторів, котрі на дистанційному управлінні і ТИПУ можуть працювати по вайфаю, вимагатимуть встановлювати якісь китайські аплікації на тф, де ні англ.мови нема, ні графічних інструкцій.
Армейская
• 27 ноября 2020
Ответ дляПопижёновна
Ну вже непогано👌я от сама не можу вибрати то чоловік би мені точно вибрав щось не то,точніше як я виберу не то то Я,а якщо хтось - то це вже небезпечно для здоров´я
От,приєднуйтесь до теми і теж щось собі підберете,життя одне,треба жити його з задоволенням
Котенок аки рысь• 27 ноября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
А у вас есть Сатисфаер rabbit? И как он вам? Мне интересны живые отзывы, как он, нормально к клитору прилегает?
Автор, кстати, да, обратите внимание, возможно, это то, что вы ищете) и в вашем бюджете как раз.
Армейская
• 27 ноября 2020
Ответ дляКотенок аки рысь
Дала,я вже пригляділа,мені здається скорше підійде фізично ніж вівайб-двійка,вона під питанням а от раббіт вроді саме те що треба, спасибі дівчині за підказки і ідею❤️❤️❤️
Маргарита и Мастер• 27 ноября 2020
Ответ дляКотенок аки рысь
О-фі-ген-но! Вже кілька років найулюбленіший. Іншими користуюся процентів 20 часу (а їх понад десяток), а цим - інші 80ь%. Принцип паретов дії :)
Армейская
• 27 ноября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
На вай фаю?обоги