Армейская• 27 ноября 2020
Вібратор!!!
Дівчатка, ви все знаєте,хто має і користується і основне - задоволений, порадьте мені хороший вібратор такого плану як на фото нижче для колоритності з чоловіком.Хочу якусь класну штучку,можна ще метелика порадити,основне щоб вібрування було ніжне і таке як треба а не тарахкотіло як у полі трактор:)ну ви мене зрозуміли:)бажано побільше різних режимів- якщо таке можливо в ціновій категорії до 1500грн.
P.S. монахинь щиро прошу проходити мимо,назва теми говорить сама за себе🤗😁
Маргарита и Мастер• 27 ноября 2020
ну у мене були стосунки з військовим. котрий то в Юаварії на зборах, то у Варшаві на конференції, то під Яворовим на полігоні, то у Африці по контракту. Думали, по вайфаю допоможе трохи розбавити нудьгу. Фігтам, китайські апплікашки виглядають (і, можливо, навіть діють) як віруси. Так що не вийшло.
А китайський аналог вівайбу метрів на 7 по вайфаю працював. З іншої кімнати вже не хотів.
Армейская
• 27 ноября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вибачте це ви такий мали на увазі Сатісфайр чи як його?знайшла за 25$ по знижці,а от реббіти хіба два по 60$ або рожеві з кроликами
може вони там іншу назву мають
Котенок аки рысь• 27 ноября 2020
Ответ дляАрмейская
може вони там іншу назву мають
Я бы не брала на Али Сатисфаер. Они тут в Украине не так дорого стоят, зато если с Али не рабочий приедет, вернуть нельзя, а тут хоть перед отправкой проверять должны. Ну и если не рабочий, возврат сразу.
Котенок аки рысь• 27 ноября 2020
Что-то много отзывов что что-то не так с ними, то не заряжается, то без клапана на клиторальном отростке пришел. тут хоть вернуть можно, если в норм магазине брать.
Маргарита и Мастер• 27 ноября 2020
Ответ дляАрмейская
може вони там іншу назву мають
Нііі, такий теж є, навіть не включаю роки 3 :) Я про цей:
Цей казковий. Брала по супер-акції в Німеччині (26 євро + доставка).
Армейская
• 27 ноября 2020
Я уже знайшла сам Сатісфайр рабіт за 1400грн приблизно на гривні по знижках,тому Алі без сенсу,але смущає що на амазон багато хто пише що до клітора не дістає,в смислі одночасно,цікаво чи дійсно так критично.З другої сторони можна окремо хоча б використовувати щоб не купувати 2шт на Алі.
Армейская
• 27 ноября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну це він сча в Польщі до 1400 мені вийде на знижках,якраз на ньому зупинилась.Сорі,у вас нормально дістає одночасно до двох точок,можна прилаштуватись так сказать
?
Маргарита и Мастер• 27 ноября 2020
:) не знаю, чи до двох, там відчуття такі, що рахувати не виходить : ) (Я взагалі у точку G не вірю :)
Интересно-9896• 27 ноября 2020
Ответ дляАрмейская
Классная штука, но 100 доларов
Армейская
• 27 ноября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Аааа,ну як відчуття то круть, значить беру,ви мене переконали
В мене точка G на верхній стінці,так високо чи на верхній точці незнаю як пояснити але круто відчувається лише в певних позах в сексі, стимуляція навіть кліторальна таких відчуттів не дає,шукайте
Армейская
• 27 ноября 2020
Дєвочки,ну от є такі хто таку штукенцію на себе нацепив?мені спокою не дає,хочу щось типу такого але мені здається то взагалі не під тим кутом має бути,чи то лише моя фізіологія
Армейская
• 27 ноября 2020
Армейская
• 28 ноября 2020
Ответ дляИнтересно-9896
Да
На гривнів 100 дешевше від реббіта,в районі 1200грн зараз на чорну п´ятницю але і до неї ціна була баксів буквально на 15 вища, принаймі в Польщі
Котенок аки рысь• 28 ноября 2020
Ответ дляАрмейская
В Украине он тоже дешевле раббита, не знаю,где девушка его взяла за 100$
Армейская
• 05 декабря 2020
Дівчточка,мої порадниці дорогі ,я знала що ви все знаєте!!!приїхав до мене мій мр Рабіт і ми з чоловіком натішитися не можемо- все як я і хотіла,дай Бог здоров´я винахідникам а гроші думаю вони мають,ну і вам дуже дякую за поради 💐

Библиотекарь• 13 февраля 2021
Ответ дляАрмейская

Як у вас справи, чи працює ваш помічник, чи задовольняє ваші потреби? Ви застосовуєте його коли ви з чоловіком чи наодинці. Де замовляли і по якій ціні? Він на батарейках чи на аккумуляторі.