пАлАвинкА• 28 ноября 2020
Что будете дарить своим родителям на НГ?
Дама_с_караваем• 28 ноября 2020
А що то за свято таке НГ
НГ святкують запоребріком, а в нас... молодьож подвіжувати і все
тогдалия• 28 ноября 2020
Ответ дляДама_с_караваем
А що то за свято таке НГ
за всех не расписывайтесь)
пАлАвинкА
• 28 ноября 2020
Ответ дляДама_с_караваем
А що то за свято таке НГ
Для меня НГ и Пасха - святое
Чисто семейные праздники))))
ЛюбимаЯНЬ• 28 ноября 2020
Ничего наверное
Если поедем первого к ним, то что-то символически - икру, шампанское
ЗабежАЛОЧКА• 28 ноября 2020
Мы будем дарить родителям настенные часы, они недавно доделали ремонт у себя в доме и заказали большие часы, ну ми и подобрали вот такие под их интерьер
Бабка_в_кедах• 28 ноября 2020
Я нічого не дарую.
До Різдва і НР готую випічку, холодець, голубці... Все це їм привожу. Особливо випічку люблять - усілякі штолени, кекси... Для них свято.
А дарую на дні народження або купую щось по потребі. Ось мамі треба телефон обновити, бо старий вже зовсім морально застарів, мама його міняти не хоче, але погіршився зір і вона там нічого не бачить. Буду брати смартфон, збільшувати шрифт, приберу зайві значки з екрану - хай вчиться. Папа в мене не настільки старожитній, смарт у нього новий, він там в ігри грає, з друзями фотками обмінюється. Батькам 70 і 73 роки.