Очень добрый аноним• 30 ноября 2020
Кто делал татуировки? Вы выбирали сочетаемые между собой эскизы?
Я делала тату в цветочной тематике ч/б-рёбра и нога. Сейчас нравятся совсем противоположные идеи, но переживаю будет ли это органично на одном теле.
Очень добрый аноним
• 30 ноября 2020
Ответ дляПросто Филя
А в предыдущих темах плачут, что нет денег для жизни.
Их проблемы. Кто хочет, тот всегда заработает деньги. Но для большинства поныть и сидеть дальше сложив ручки - святое дело.
Пи Пи Пилюля• 30 ноября 2020
Ніт
Абсолютно різні , але в різних частинах тіла
На руці треш- полька, на іншій - піон
На загривку, так би мовити, маленький принц, на стегні великий лев-мандала , на ключиці- певні символи, на животі - не скажу:-)
Не обирала, коротше кажучи.
Цього року, точніше наступного буде щось з сак янт
На руці треш- полька, на іншій - піон
Не обирала, коротше кажучи.
Мусик Пусик• 30 ноября 2020
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ніт
На руці треш- полька, на іншій - піон
Не обирала, коротше кажучи.
На руці треш- полька, на іншій - піон
Не обирала, коротше кажучи.
Покажите все
Зарядка для хачапури• 30 ноября 2020
На лопатке цветная ласточка. В следующем году сделаю на ноге что-то на морскую тематику.
Пи Пи Пилюля• 30 ноября 2020
Ответ дляМусик Пусик
Покажите все
Не хочу
Показувала, почали щось про занижену планку соціальної відповідальності, про те,що буде в поважному віці ,ну і далі, як зазвичай...
Дякую, наїлася
Очень добрый аноним
• 01 декабря 2020
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ніт
На руці треш- полька, на іншій - піон
Не обирала, коротше кажучи.
На руці треш- полька, на іншій - піон
Не обирала, коротше кажучи.
У вас і ч/б, і кольорові? Часто приходиться колір оновлювати?
Бо у мене ч/б на нозі четвертий рік і як новенька. Думала за кольорову, але хвилююсь, аби часто не бігати в салон.
Пи Пи Пилюля• 01 декабря 2020
Ответ дляОчень добрый аноним
Жодної кольорової
Я їх не люблю, але це лише мій вибір
Першій, на животі, вже 7 років, колір ідеальний. Руку, там ,де піон, буду доробляти, хочу продовжити, але ,в цілому, колір чудово тримається, пігмент якісний
Я їх не люблю, але це лише мій вибір
Пи Пи Пилюля• 01 декабря 2020
Треш полька лише з червоним, їй приблизно 3 роки.
Червоний став ближче до малинового
Мусик Пусик• 01 декабря 2020
Ответ дляПи Пи Пилюля
Одна з
Так Вам вроде не 53... Хотя это душевные порывы )) мне если захочется я и в 53 сделаю. И короткое пикси .
Утка_в_тапках• 01 декабря 2020
Две тату на разных частях тела, но они видны одновременно, выбирала сочитаемые.
Одна цветная одна чб
Пи Пи Пилюля• 01 декабря 2020
Ответ дляМусик Пусик
???
В сенсі?
Не зрозуміла
В сенсі?
Не зрозуміла