Эскиз бесконечности• 05 декабря 2020
Так відповідають, що перехотілось купувати ту кружку)
Давно тут не купувала, чи може я надто придираюсь до продавця?)
Перше фото переписка з продавцем, наступне скрін з оголошення
Яжемать Мне можно• 05 декабря 2020
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дівчатка, читайте відгуки про ці кружки, як виявилося більшість з них підтікають або тримаю всього декілька годин 🤷
Там в характеристиках - максимум 6 часов.
Это мало
Самый обычный с колбой (стекло) до суток держит тепло. Уж 6, амов точно!!!
Это мало
Эскиз бесконечности
• 05 декабря 2020
Ответ дляЯжемать Мне можно
Старанно, везде в характеристиках максимум 6 часов держат тепло
Так дивно, але відгуки на тій самій розетці про contigo 50/50