Попижёновна• 13 декабря 2020
Участь у тв-проєкті
Добрий день! Телевізійний проєкт шукає людей, яким потрібна допомога (БЕЗКОШТОВНА):
-Багатодітні сім‘ї, у яких проблеми з фінансами, мати-одиначки, які потребують підтримки;
-Якщо потрібно зробити тест ДНК на встановлення батьківства, або материнства;
-Нерозкрите вбивство, або не можете добитись справедливості;
-Потрібно провести детектор брехні;
-Насилля в сім’ї;
-Тяжка хвороба, але не можуть встановити діагноз;
-Пошук родичів( маму, тата, братів, або сестер).
Телефонуйте за номером 067-325-15-60 або пишіть.
-Потрібно провести детектор брехні;
-Насилля в сім’ї;
Советчица Года• 13 декабря 2020
Ответ дляАлкаш
СТБ уже не знает,чего б снять?
Ага.Уже всё приелось и стало неинтересно
Любимка-анонимка• 06 января 2021
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2781400-380
Месяц назад,девушка отвела детей в школу-садик,пришла домой и ’испарилась’.