ПриснитсяЖЕ• 17 декабря 2020

Порадьте фарбу для світлого волосся підлітку.

Син хоче пофарбувати ділянку волосся в блонд, в нього волосся світле, русе. Хоче яскраво світле. Яку купити фарбу в Watsons, Eva?
Грушки-яблочки• 17 декабря 2020
Порошок для висвітлювання та окисник) Найкращий варіант. А потім можна затонувати фарбою чи тоніком, щоб забрати жовтизну.

ДлинноНожка• 17 декабря 2020
Я посоветую не покупать гарниер,волосы выпадают после пучками
автор ПриснитсяЖЕ • 17 декабря 2020
Ответ дляГрушки-яблочки
А бросто світла фарба не пофарбує? Треба спочатку висвітлювати?
автор ПриснитсяЖЕ • 17 декабря 2020
Ответ дляДлинноНожка
Дякую
Грушки-яблочки• 17 декабря 2020
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Краще порошок. Ви можете просто фарбою ефекту блонду 10-11 рівня не добитись.
Та й питання, що таке русий? Це 6, 7 тон? Чи 8?
Фарба на 4 тони може дати освітлення, але це в більшості випадків До 4-6 тонів.

Я рекомендую пудру, це надійно, буде світле, залишиться легенька жовтизна та й все. Заберете її маскою чи фіолетовим шампунем.

Бо фарба може на два тони висвітлити чи то й три і залишитись дуже жовтою, потребуватиме тонування ще раз.
автор ПриснитсяЖЕ • 17 декабря 2020
Ответ дляГрушки-яблочки

Цей порошок продається в мережевиг магазинах?
автор ПриснитсяЖЕ • 17 декабря 2020
Таке волосся.
Грушки-яблочки• 17 декабря 2020
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Так, в пакетиках. Гривень до 40 купите пакетик порошку і оксид. Беріть 6%.

автор ПриснитсяЖЕ • 17 декабря 2020
Ответ дляГрушки-яблочки
Дуже дякую!
Грушки-яблочки• 17 декабря 2020
Перший - Єва, другий - Ватсонс. Багато Вам не треба, інстркція там є. Волосся підпсується, але в нього коротеньке - відросте швидко та й від першого разу нічого не буде) Може бути сухуватим, треба буде маску зробити.
автор ПриснитсяЖЕ • 17 декабря 2020
Ответ дляГрушки-яблочки
Грушки-яблочки• 17 декабря 2020
Для того, щоб забрати жовтизну візьмуть цю маску. Вона дешева і затонує. Є Єві, Вансонсі, наче, теж.
Вона на вигляд дуже темна, але не затонує, просто забере жовтизну
Грушки-яблочки• 17 декабря 2020
От, ніби, все) Розважайтесь)))
автор ПриснитсяЖЕ • 17 декабря 2020
Ответ дляГрушки-яблочки
От, ніби, все) Розважайтесь)))
Дуже ВАМ дякую! Будемо пробувати)
Накладные мюсли• 17 декабря 2020
https://avrora-style.com.ua/krem-kraska-000c-super...
Непогодка• 17 декабря 2020
Ответ дляГрушки-яблочки
От, ніби, все) Розважайтесь)))
И от меня спасибо. Подскажите, а мы сможем также покрасить этим всем как на фото? Это мой ребенок. Весной покрасили в салоне за 800 грн, был счастлив. Сейчас уже отросло и обрезалось. Опять хочет. А у меня лишних 800 грн нет
Накладные мюсли• 17 декабря 2020
Ответ дляНепогодка
да краской как гуащью мажете потом смываете
Грушки-яблочки• 17 декабря 2020
Ответ дляНепогодка
Да, конечно. Можете аналогично высветлить. Все равно же мальчик, коротко стрижете, не вижу смысла в супер крутой пудре+защите, за раз ничего не будет. Главное - масочку сделать после выбеливания.

Тот же комплект, пудра+оксид 6% и рябина тонирующая маска. Если часто планиуруете ходить в блонде, купите сыну фиолетовый шампунь, гляньте на мейк апе даже или в еве. Я бы только тонику не советовала.

Непогодка• 18 декабря 2020
Ответ дляГрушки-яблочки

Спасибо )