ще з дитинства, коли їздила на Різдво до бабусі пам´ятаю колядку "Бог ся рождає". Дітьми багато вчили, бо їх все село співає, і соромно було не знати. Гарно тоді було, тепло на душі...
З тих пір стільки часу пройшло, тепер своїх дітей вчу сама, бо живемо в місті, в селі вже нікого і почути їх нема де, крім церкви.
В 5 років малий вивчив "Добрий вечір люди вашій теплій хаті" невеличка і нескладна. Сусідам колядував.
Хоче і цього року теж щось вивчити, нове. Я в пошуку нової колядки.
А яка подобається Вам чи Вашим дітям? :)
Вашим детям это точно нравится? У дочки в классе мальчик есть, мама ежегодные вертепы дома устраивает, он этих колядок десятки знает.
И мальчик этот в классе жалуется: «как же меня это достало!». Маме говорит, что надоело, у неё сразу давление и успокоительные. )))
Не всем этника заходит и это нормально
Ответ дляDaria12
Не всем этника заходит и это нормально
співчуваю тому хлопчику...
цього року подарував йому Миколая диско-лампу: просить включати, крім диско-музики, колядки, зокрема Щедрик-щедрик, щедрівочка, вони її на музичному вчили)) А потім згадав, як минулого року колядував і каже: а підемо цього року колядувати до т.Тоні? хочу нову колядку вивчити)))
ми йому не вибираємо що читати, чим займатися, і які мультики дивитися
постою_послушаю• 21 декабря 2020
Мы с дочкой традиционно поем на трёх языках: Небо и земля ныне торжествуют, По всьому світу стала новина, Діва Марія сина родила и We wish you a merry Christmas. И плюс вместе с папой Добрий вечір тобі, пане господарю!