На морозе• 29 декабря 2020
Розслаблення мязів обличчя .Зайдіть хто цим займається.
В мене чоло капєц.Якось раніше не звертала увагу.Придивилась ...а там навіть в спокійному вигляді брова піднята ,і я їх опускаю а вона сама підскакує догори і там вже дрібненькі зморшки ,і по всьому чолу.Думаю може хто підкаже чи допомогло розслаблення мязів обличчя?
На морозе
• 29 декабря 2020
Ответ дляАдминко
Масаж и тейпы
А який масаж? На розслаблення? Кого дивитесь в ютубі?
Ацетилсалициловая кислота• 29 декабря 2020
Посмотрите на ютуб Оксана Левина. У нее много отличных массажей