Очень добрый аноним• 03 января 2021

І що це виходить Брильська принизила всіх українців? Кажучи що нам немає що обго

немає що обговорювати, окрім совкового фільму 40-річної давнини? Буцімто їй нас шкода. Це ще що за заявочки? Хай но вийде в ефір ця програма, я обовязково відпишусь у коментарях кому немає що обговорювати. Можливо одній актрисі, яка прославилася лише однією роллю? Вона раніше меня дуже подобалася, а зараз із такими заявочками, то просто треш.
Борода• 03 января 2021
Ответ дляKlodia
А теперь смотрите-вы-украинка и сейчас ее и фильм обсуждаете. Вечер, воскресенье...Вам и правда нечего больше обсудить и нечем заняться? Права Брыльска, получается.
Ну вы же тоже сейчас тут сидите и что то обсуждаете. Не? Почему б автору не обсудить волнующий ее вопрос?

АдеКВАтная• 03 января 2021
Ответ дляГрабля
ну а що ще вона має думати, якщо дійсно тут регулярно обговорюють радянські фільми, плюс вона ж не сліпа, бачить скільки українців в Польщі на заробітках, напевно здогадується що не від великих статків півкраїни у них батрачить. то чого б і не пожаліти.
еще жалости от поляков не хватало.Нехай идуть до дидька лисого
Дама-мадама• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
А де я писала що я хочу щоб вона ’обсирала’ Росію? Обовязково когось потрібно обсирати?
Что за комплексы? Люди могут говорить что захотят. И обсуждать тоже. Можно просто пройти мимо
Интеллектуальные оладьи• 03 января 2021
Ответ дляАдеКВАтная
Брыльська -старая бабка, которая не помнит ничего.И тут ее поперло на новый год, решила засветиться. Посмотрела ее фильмографию.Ролей, за которых дают оскар или пальмовую ветвь нет , и не буде.Если бы не Ирония , чидела бы она там в своем Лодзе, и играла в массовках. Еще и беса гонит.Чы й не звезда
Но Ирония в ее жизни случилась и прославила ее на многомиллионную страну. А потом и на 16( включая ее Родину) отдельных. И каждый год сотни миллионов пересматривают этот фильм с удовольствием! Ждут его и с удовольствием смотрят в 10-20-40 раз!
автор Очень добрый аноним • 03 января 2021
Ответ дляАдеКВАтная
Згодна. Навіщо так привертати до себе увагу, щоб когось образити? І обовязково їй треба пожаліти нас українців. До чого тут це я не розумію.
НеВРотик• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
У нас цей фільм заборонили! По телевізору його не показують. Що тут обговорювати і дуже дивно, що взяли саме наш форум і виставляють якимося аборигенами!
Ну а кроме телека ж больше фильм глянуть негде.
НеВРотик• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
І ще Мягков був? А він що сказав?

Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ми не передивляємося. У нас цей фільм заборонили по каналах показувати, але чомусь Брильська зробила акцент саме на нашій нації. Чого не росіяни ,не поляки, а саме ми? Ми і інші фільми можемо подивитися.
АдеКВАтная• 03 января 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
смотрят те, кто ностальгирует за ссср . я раньше смотрела поневоле так сказать, муж любит смотреть. А потом вьехала, что Женека тюфяк, и детям не надо смотреть, не те приоритеты у нас сейчас. Поэтому не приветствую, хотя понимаю тех, кто любит и смотрит
Ответ дляНеВРотик
Я до того, що чомусь саме наш форум обрали і обговорюють які ми аборигени і крім Іронії долі нічого не бачимо. А в нас він навіть під забороною. Диваки якісь чесне слово.
АдеКВАтная• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
вот именно. жалость от них, это обида нам.Мало их гетьманы ганяли , гоноровых панов и паненят
Смыкалка• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
Добре. Нехай буде так. Тобто вам приємно таке слухати, що нам немає чого обговорювати? Що це за дурощі взагалі?
Тю. Щоб це почути, треба ще десь це почути. От мені трапилось від вас. Чесно кажучи байдуже, як і те що хтось фільм обговорював.
Ответ дляНеВРотик
Що смішного?
НеВРотик• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
Почему это вас так трогает вот в чем вопрос. У вас комплекс меншовартости? Вам везде враги мерещаться?
Научительница• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
Це ще що чому?
Что ? Формулируйте правильно свои мысли
Ответ дляСмыкалка
Мені теж на фільм байдуже. Але те що нас жаліють і думають що нам немає що дивитися і що обговорювати це вже за гранню.
Грабля• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
А до чого тут наші заробітчани? І що росіяни не дивляться Іронію долі? І не обговорюють? Але чомусь саме наш форум знайшли і виставили на обговорення.
ну напишіть скаргу в ООН - ’руки геть від порадниці’
Ответ дляНеВРотик
Які вороги? Я вже достатньо обгрунтувала свою точку зору. Чому з нас там ліплять хто зна що мені не зрозуміло.
Смыкалка• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
Так це ж ви обговорюєте. Навіщо?

Барбитта• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
Так у Фібі це було якось в жартливій формі, а Барбара думає, що ми всі тут аборигени, які крім Іронії долі більше нічого в світі не бачили.
Значение слова ’абориген’ хоть посмотрите 🤦🏼‍♀️
Борода• 03 января 2021
Ответ дляАдеКВАтная
Актриса одной роли.
Творю чудеса• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
Да им вообще пофиг на Советчицу) Взяли фразу, которые понра. И не важно, где они размещены.
Ответ дляСмыкалка
Так це ж ви обговорюєте. Навіщо?
Вони думають що ми фільм цілими днями і роками обговорюємо.
АдеКВАтная• 03 января 2021
Ответ дляБорода
Актриса одной роли.
только по этой роли раз в году ее и вспоминают
Борода• 03 января 2021
Ответ дляАдеКВАтная
Как старое пальто из шкафа достают и проветривают от нафталина.
Ответ дляТворю чудеса
А тоді до чого Брильська сказала, що їй нас школа? Що ми тільки це і обговорюємо? Може це вона у своїй Польщі тільки це і обговорює...
НеВРотик• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
Потому что это ненормально указывать другим людям что и как говорить
НеВРотик• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
Почему вы так решили?
Борода• 03 января 2021
Ответ дляОчень добрый аноним
Потому что на рос тв принято обсырать украинцев. Для вас это новость?
Ответ дляНеВРотик
Почему вы так решили?
Вона так сказала.