Стрекозей• 06 января 2021

Хочу переехать в город Ивано-Франковск! Расскажите, пожалуйста, о городе!

Я переселенка. Тянет меня на Западную Украину. Переселенцы, кто переехал туда, как вам? Смотрю олх, жилье там недорогое- 3-4 тыс 3х комнатная. Уютный город? Іванофранківчанє, розкажіть щось про ваше місто! Щось дуже цікаве.
автор Стрекозей • 06 января 2021
Ответ дляГомосноб
живу тут 7 років...місто, справді, гарне і компактне...пішки реально по всім інстанціям, лікарнях...останні пару років побільшало машин, корки...відстань яку можна проїхати за 6 7 хв машиною в годину пік їдеш 30хв...з роботою туго...в кафе, центрі двіж постійно, що в 9 ранку, що в 17..таке враження, що люди не працюють))) важко з садками, але приватних дуже багато...якщо фінансова сторона дозволяє, то все без проблем - лікарні, садки...гори поруч, кордони поруч...не стає якоїсь цивілізації чи що...великих магазинів, центрів...от правда макдональдс обіцяють відкрити скоро..)))))).з мовою проблем нема, але якщо працювати з людьми, то не обійтися без української...багато новобудов, ростуть як гриби))
Отаке)), не знала що ще є обласні центри без МакДональдса.
Вулиці вузенькі мабуть. Нічо, значить будуть розширяти, щоб пробок не було.
кружкаЭсмарха• 06 января 2021
Івано-Франківськ чудове місто, живу тут все життя. Гори видно з вікна, річка є в місті, навіть дві, є де влітку відпочити. Люблю своє місто!
Гомосноб• 06 января 2021
але люди традицій...готуйтеся святкувати починаючи з 22 грудня Анни, Миколая, Новий рік, Різдво, Василя, Йордана...а перед цим Андрія, Марії і т д...тобто майстри, що роблять ремонт можуть сказати, не працюємо у вівторок, бо то свято))) ну або в садку прямо сказати що 6ого січня та 31 грудня дітей не приводити, бо то вже свято на носі....і ніхто не приведе...мало кого хвилює працюєш ти чи ні) це в державних садках...вітаються тут усі і завжди ’добрий день’...це така стандартна фраза в усіх випадках і скрізь, магазин, установа чи що...воно не несе ніякої змістовності....
Гомосноб• 06 января 2021
Ответ дляСтрекозей
розширяти тут просто фізично нереально і нема куди...мер цікавіше придумав...перекрити повністю весь центр від машин...пару років назад зробили пішохідною одну з вулиць в самому центрі...справді стало гарно, але це створило такі незручності...і в планах перекрити ще одну в самому центрі...тому питання корок і парковок буде тільки наростати...
Карпатський грибар• 06 января 2021
Ответ дляГомосноб
*багато новобудов, ростуть як гриби))* - а ще там гриби ростуть як новобудови.
Карпатський грибар• 06 января 2021
Раньше говорили:
- Москва столица, Ленинград музей, а жить надо в Киеве.
А тепер кажуть:
- Київ столиця, Львів музей, а жити треба в Івано-Франківську.
Ясамаякрасивая)• 06 января 2021
Да прям 3 тыс трешка. Я смотрела, цены не намного ниже киевских.
КоролеВешна• 06 января 2021
Ответ дляСтрекозей
Да, еще в 2013 планировали поехать в Карпаты, но пришлось просто уезжать. Не до отдыха было. Так и не съездили.
А почему. Франковск?
Когда-то мы переезжали из Крыма(но я из Донецка, муж крымчанин), и муж предлагал Мукачево/Дрогобыч (не знаю чем, кроме близости к границе его привлекало), я посмотрела аренда/вакансии и сравнила с Киевом, сравнение было не в пользу ЗУ, переехали в Киев, уже и квартиру купили, ни разу не пожалели что не выбрали ЗУ, не стоит путать туризм с эмиграцией.
Паспортный стол• 06 января 2021
І я хочу з Кропивницького переїхати у Львів!Мрія моя така.Але ж уже майже 40,там родичів немає.З чого почати)?
Леди Железная• 07 января 2021
Ответ дляСтрекозей
Аренда - от 3-4 тыс плюс коммунальные.
3-4 тисячі це квартира у старому районі і поганим ремонтом панелька, а хороша квартира від 5000грн
автор Стрекозей • 07 января 2021
Ответ дляКарпатський грибар
Раньше говорили:
А тепер кажуть:
О, які чудові слова!
автор Стрекозей • 07 января 2021
Ответ дляКоролеВешна
А почему. Франковск?
Потому что город областной и не дорогой. Украиномовный. Не огромный как Киев.
автор Стрекозей • 07 января 2021
Ответ дляПаспортный стол
В мене теж там нікого нема. Але ж тягне . Або в Донецьк до батьків повертатися або до свободи у геть інше довкілля. Теж 40 років, 3 дітей.
Паспортный стол• 07 января 2021
Ответ дляСтрекозей
Я народилася в Артемівську)))(Бахмут нині) Якщо є можливість і бажання, переїжджайте однозначно. Я закохана у захід України,не знаю чому,просто тягне,пояснити не можу.Я вам бажаю удачі на новому місці у новому місті!
автор Стрекозей • 07 января 2021
Дякую. Так ми з вами сусіди. Я у Слов´янську орендую зараз.