ИМХОля• 21 ноября в 00:05
Маленькі білі жучки
Буквально міліметр, майже непомітні...З´явились у кімнаті і буквально по всім меблям( Що це і як боротися?
ИМХОля
• 21 ноября в 00:10
Ответ дляКидстаффовна
Хоть фото киньте. Хз, что для вас маленькие. Может это опарыши?
Фото не вийде, їх не видно
ИМХОля
• 21 ноября в 00:14
Ответ дляЗубожиння
тля? цветы есть? посмотрите на вазонах есть ли они
Немає квітів взагалі
ИМХОля
• 21 ноября в 00:17
Ответ дляЗубожиння
такое?
Ні менше, я ж сфоткала, біла комашка мала
ИМХОля
• 21 ноября в 00:18
Так воно зовсім непомітне, це випадково побачила на тумбочці лежала темна упаковка
Зубожиння• 21 ноября в 00:18
Ответ дляИМХОля
ну так мое фото увеличенное)))
ИМХОля
• 21 ноября в 00:19
Ответ дляЗубожиння
ну так мое фото увеличенное)))
Я розумію, не тля, я знаю яка вона
Зубожиння• 21 ноября в 00:19
Ответ дляИМХОля
а крупы перебрали? специи?
ИМХОля
• 21 ноября в 00:19
Ответ дляЗубожиння
а крупы перебрали? специи?
Це в дитячій на 2 поверсі будинку
Зубожиння• 21 ноября в 00:19
Ответ дляИМХОля
Це в дитячій на 2 поверсі будинку
может ребенок что-то с улицы принес в комнату и оставил, а оно размножилось
ИМХОля
• 21 ноября в 00:22
Ответ дляЗубожиння
Навряд, воно дуже мале і майже невидиме
ИМХОля
• 21 ноября в 00:22
Ответ дляБавовнятий Пупс
Книги може, в них така хрінь заводиться
І воно може по всій кімнаті розповзтися?
Зубожиння• 21 ноября в 00:23
Ответ дляБавовнятий Пупс
Книги може, в них така хрінь заводиться
кстати да!!! один раз видела такое
Попа как у Кардашьян• 21 ноября в 00:26
У меня были из супермаркета в муке принесенные, все выбрасывала, обрабатывала. Тк они за один приплод 600-800 личей дают.
Но вот в этом году я недавно зафиксировала такую на подоконнике… больше не видела, но теперь страшно. Не с улицы, вроде, тк уже холодно..
Но, я вот сегодня в сильпо на минской фрукты и овощи смотрела: гниль, плесень, говнище, а не еда, в ней можно кого угодно принести в дом
Чижик Пижик• 21 ноября в 01:06
Ответ дляКіна не буде
Аааа, вы Америке? Тут таких полно
Как вы поняли что автор в Америке?
ИМХОля
• 21 ноября в 01:25
Ответ дляКіна не буде
Аааа, вы Америке? Тут таких полно
В Україні. Що воно таке і що робити?
Усатая полосатая• 21 ноября в 01:45
Схоже на жучків, що в книгах заводяться. Іще є якісь пилові кліщі, вони ще й алергічні. У мене колись під ліжко якісь жучки наносили собі ціле гніздо 😂 типу з будівельного пилу. Під ліжком ніша для речей. Складала туди одяг, що малий для дітей, і не заглядала під пакети. Коли переїжджали, я в шоці була, там жучки, їх небагато, і ця гірка, наче з мокрого піску😂