Жена миллионера• 09 января 2021
Відео в фейс бук
Народ, як знайти відео, коротке в фей бук , почала дивитись, але прийшли гості і я виключила, а тепер не знайти. Суть в тому, що там дві фітоняшки підсилають свого хлопця до повної дівчини на майданчику, і от вони почали спілкуватись, ті дівчата її обідають, і мод кого він вибере) на тому закінчилось, цікаво до дивитись дуже)))
Жена миллионера
• 09 января 2021
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Аж интересно стало
Таких відео купа, там одні і ті самі знімають, типу тік ток, але не впевнена
Проня_Прокоповна• 09 января 2021
Ответ дляЖена миллионера
В историю свою зайдите,время примерно помните просмотра?
Жена миллионера
• 09 января 2021
Ответ дляПроня_Прокоповна
В історії просто фейсбук