парИла я парИла• 10 января 2021

Здоров’я

Знаєте, часто на дні народження або просто під час розмови чуємо «бажаю вам міцного здоров’я або головне, щоб здоров’я було-все решту буде». Тільки тепер я зрозуміла дійсно наскільки це важливо. В одну мить хотіння дорогого одягу, сумок грошей багато і подорожей може більше не захотітися якщо нема здоров’я або невиліковна хвороба яка скоро забере...
Дівчатка, жіночки , красуні
Чесно бажаю вам дійти бути здоровими
І цінуйте своє здоров’я і бережіть себе
СережкинаЯ• 10 января 2021
Звідки ви можете знати, що скоро забере. Може не все так і погано

автор парИла я парИла • 10 января 2021
Ответ дляСережкинаЯ
Все дуже погано, я це знаю бо є діагноз
СережкинаЯ• 10 января 2021
Ответ дляпарИла я парИла
Все дуже погано, я це знаю бо є діагноз
Якщо не секрет, що з вами? Це висновок лікарів?
olalesenko• 10 января 2021
И врачи ошибаются и диагноз это ещё не приговор. Здоровья Вам!
Мудрецыха мира сего• 10 января 2021
Диагноз-это еще не все! Живите долго!
УжеВотДа• 10 января 2021
Я сейчас тоже ценю больше всего своё здоровье. Когда тут пишут, что у людей проблемы выбора духов или сумочки, то я за них радуюсь. Это счастливые люди. У них есть главное - здоровье.