Проработник• 11 января 2021

стіл під вікном

Хочу зробити щоб стіл був по висоті як підвіконня. підвіконня виступає. потірбно буде спеціально вирізати столєшніцу,я так розумію?? Чи змінити зовсім підвіконня і зробити стіл який буде поєднаний з підвіконням- одне ціле??Фото прикріпила. МОжливо хтось з таким зіткнувся і знає нюанси
Форс мажор• 11 января 2021
Га 2 фото стол просто под подоконником. Ничего не вырезалось.
Если хотите прям вровень то наверное проще будет столешку делать вместо подоконника
Крошечка-хаврошечка• 11 января 2021
Конечно делать одним целым, удобней и вид красивый будет.
Чучело сосны• 11 января 2021
Если для ребенка, то высоковато как-то.
автор Проработник • 11 января 2021
Ответ дляЧучело сосны
Если для ребенка, то высоковато как-то.
Буде стілець як на 2 фото, думаю проблеми не буде
автор Проработник • 11 января 2021
Ответ дляФорс мажор
На скільки це практично, переживаю якщо столєшніцу дерев’яна , чи нп деформується там де вікно . Вологості немає по вікнам вода не тече .
Точный сантиметр• 11 января 2021
Делайте, ка на фото 1- все сплошное. Видела такой стол у знакомой, очень хорошо смотрится, что все цельное.
автор Проработник • 11 января 2021
Ответ дляТочный сантиметр
А який матеріал столєшніци , можете запитати ?
Кюветчица• 11 января 2021
Ответ дляПроработник
Ми робили так, як на другому фото (майже так) Підвіконня не чіпали, стіл з іншого матеріалу на одному рівні з поверхнею підвіконня. І теж дві шафи з боків
Сам себе Петросян• 11 января 2021
У мене одне ціле. Верніше у сина. З 7 років робить уроки за цим столом, все нормально

Столешня з дерева.
СиренаФеоктистовна• 11 января 2021
Если у Вас окно ´´ с ремонтом´´ и трогать его нет смысла - вариант 2.
Если ещё ремонта нет , естественно планируйте все в комплексе
Барышня кисельная!• 11 января 2021
Уязвим по уровню подоконника делала,по этому стол выше на 10 см от нормы получился
автор Проработник • 11 января 2021
Ответ дляКюветчица
Дякую , чому саме так вирішили? Чому не розглядали варіант разом з підвіконням з’єднати?
автор Проработник • 11 января 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Так з ремонтом , але ремонту вже 10 років , можна було б замінити , зовнішній вигляд набагато краще
черная мамба• 11 января 2021
я бы не отходила от стандартной высоты стола , потом одни проблемы ... за ним же учиться нужно комфортно , а не чтоб только красиво было...
автор Проработник • 11 января 2021
Ответ дляСам себе Петросян

Столешня з дерева.
Столєшніцу купували вже спеціальну? Чи самі покривали ?
Стаська2018• 11 января 2021
у меня как на фото1
столешница полностью вместо подоконника
Меня много• 11 января 2021
Лучше померять высоту чтоб не получился высокий стол
Кюветчица• 11 января 2021
Ответ дляПроработник
Бо вікно з ремонтом, не хотілося його трогати. Обєднати з підвіконням - це дорожче, роботи більше. Плюс боялася, що щось піде не так, та столешня буде як ’не приший собаці хвіст’. Наприклад, коли роблю генеральну - відсуваю стіл і мию там, та батарею (ми крім шаф збоку ще зробили тумбу з шухлядами, як у звичайному столі). І отих пару дірочок замало для вентиляції, дуже помітно, що тепло стоїть під столом. Правда, два роки як стіл, і два роки теплючі зими . Я просто для себе вирішила, що коли опалення, трохи роблю щілину. Це поки так, далі може передумаю....
Куратор дебошей• 11 января 2021
В любом варианте должны быть отверстия для теплого воздуха от батареи.
Куда ж без меня• 11 января 2021
Я тоже над таким думала, планировала столешницу из 2 частей сделать , ятоб над батареей просто снимать
Сам себе Петросян• 11 января 2021
Ответ дляПроработник
Замовляли, по розмірам.
Сам себе Петросян• 11 января 2021
Ответ дляКуратор дебошей
Так у нас з отворами.
Куратор дебошей• 11 января 2021
Ответ дляСам себе Петросян
Так у нас з отворами.
Это правильно. Я отвечала автору.
Силиконочка• 11 января 2021
Я бы сделала как на втором фото, Вы ведь через 10 лет окно не будете менять, захотите сделать перестановку придется все переделывать и подоконник тоже.