Люблю Поумничать• 15 января 2021
Почему цены на коммуналку и продукты растут, а зарплаты падают?
Аноним НаВсеГда• 15 января 2021
шо такоє, де всі боти, що, бюджети скінчилися??
то-то я дивлюся, раніше тут 100 ботів стабільно сиділо, тоді 35, а зараз вже 1-2?
от я ж і кажу, кінчилися нафтодолари, кінчилися вливання в ботофабрики, здувся рускій мір, здувся і зеля.
чи ще напряжетесь і 35 лайків все-таки дасте за януковича і кримнаш? нє?
чи тут дубінського ботофабрики подвізалісь? а дубінському тепер самому жопа, американські санкції - це вам не фунт ізюма))))))
неДоЖиру• 15 января 2021
Ответ дляСнегурочко
На 20% зростуть зарплати з 1 січня. Збільшується мінімальна зп
Это с какой радости?
неДоЖиру• 15 января 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
ха. це надлегке питання.
тому що ви вибрали зекоманду. а вона НІЧОГО не тямить в економіці. вона тільки краде, такими темпами, які навіть януковичу не снились.
моментально проїли ЗВР, моментально отримали діру в бюджеті. моментально просрали стосунки з МВФ, а епідемія ще все усугубила.
їжТЕ.
неДоЖиру• 15 января 2021
Ответ дляБывает и такое
Ну да свобода это мыть жопы в Польше. Вам ли не знать?
Методичку сменить не пробовали? На эту уже не ведутся даже самые недалекие читатели.
Чудо-Рыба-кит• 15 января 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
та їдьте в росію, там якраз для вас пенсії підходящі. подивимось, що ви за них купите. особливо кримчани цікавляться)
які тепер ні УЗД, ні КТ зробити не можуть.
так едь в Польшу панам опы мыть, а мы у себя будем
Аноним НаВсеГда• 15 января 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
ви тут не у сєбя. окупанти кляті. валіть на родіну до себе, в русскій рейх.
Чудо-Рыба-кит• 15 января 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
ну як що.
бандити при владі.
люди в рабстві.
беззаконня.
постійні займи і кредити під гігантські проценти, своя економіка в жопі.
правда, ще на підвал посадити можуть, ну так це плата за русскій мір, а що ви хотіли, він такий.
бандити при владі.
люди в рабстві.
беззаконня.
слушайте, ну я понимаю, что врать для вас норма, но петя набрал кредитов 15 млрд. долларов, отдаём мы их сейчас и берём мы сейчас под меньшие %, чем брал петя.
Чудо-Рыба-кит• 15 января 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
ваших ботов ФБ забанил, так вы сюда перебрались?
Чудо-Рыба-кит• 15 января 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
кишь в горы
Аноним НаВсеГда• 15 января 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Удалено администрацией...
Аноним НаВсеГда• 15 января 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
кишь в горы
це якою мовою написано взагалі?
Аноним НаВсеГда• 15 января 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
хахаха
це ваші ботоферми паляться раз по раз.
що, дубінський, обісрався??
мама любіт скорость?
скоро мама буде сидіть в тюрмі!
це ваші ботоферми паляться раз по раз.
що, дубінський, обісрався??
мама любіт скорость?
скоро мама буде сидіть в тюрмі!
Чудо-Рыба-кит• 15 января 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
хахаха
це ваші ботоферми паляться раз по раз.
що, дубінський, обісрався??
мама любіт скорость?
скоро мама буде сидіть в тюрмі!
це ваші ботоферми паляться раз по раз.
що, дубінський, обісрався??
мама любіт скорость?
скоро мама буде сидіть в тюрмі!
забавная такая
, ой не могу
Чудо-Рыба-кит• 15 января 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
це якою мовою написано взагалі?
кто учился в школе, тот понимает, а кто прокурил за углом - звыняйте
Аноним НаВсеГда• 15 января 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
забавная такая
, ой не могу
Удалено администрацией...
Аноним НаВсеГда• 15 января 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
ага, урки, мабуть, понімають вашу феню, чо.
Аноним НаВсеГда• 15 января 2021
боже, які убогі уроди ваші ці всі боти, які тухлі їх методички, як гидко це все бачити.
що, повелися на їх пропаганду? повірили?
а як кричали, як горлали Я ВІРЮ
як банили всіх, хто хоч слово намагався сказати
ну от тепер насолоджуйтесь. а ми вас попереджали.
а як кричали, як горлали Я ВІРЮ
Зубная фея• 15 января 2021
Ответ дляКисельная барышня
Хоть в АТО затишье и нет мобилизации
Где затишье?
Бывает и такое• 16 января 2021
Ответ длянеДоЖиру
Методичку сменить не пробовали? На эту уже не ведутся даже самые недалёкие читатели. Все уже на собственной шкуре прочувствовали ’покращення’ и ’весьмирснами’
Бывает и такое• 16 января 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
А шо в криивки интернет провели.