ИМХОля• 18 января 2021
Плитка і тепла водяна підлога в кімнатах
Хочу в будинку робити підігрів на першому поверсі. Там коридор, кухня, санвузол.
А на другому поверсі дві спальні і вікна в підлогу. . .. Батареї там неестетично будуть..
А щодо плитки з підігрівом, то ідея мені подобається. Тільки як то буде впливати на сухість повітря ?
ЗабежАЛОЧКА• 18 января 2021
На сухість повітря ніяк не впливатиме. Радіатори більше сушать, бо їх треба розігрівати до 60 градусів, а теплу підлогу біля 30 для комфорту.