Ласунка• 23 января 2021

Ламінат розходиться по швах!!!! SOS!

Дівчата два роки тому робили ремонт в квартирі. Поселили ламінат вологостойкий, не дешевий по 420 Гр за метр. Тиждень назад помітила що він розходиться по швах, незнаю як пояснити. Між стиками зазори, жахливо виглядає. Я в шоці, грошей на новий ремонт немає. Це майстри рукожопи, це ламінат неякісний. Може хтось дасть пораду що зробити. Мила вологою тряпкою, не мочила
автор Ласунка • 23 января 2021
Постелили ламінат, вибачте за помилки

Паспортный стол• 23 января 2021
Нерівна стяжка
Ms. Похвала• 23 января 2021
Не выровнили нормально пол.
ПушАпница• 23 января 2021
Снять, выровнять пол и опять положить
годовасик• 23 января 2021
У нас таке відбувається, коли увімкнене опалення, ніби всихається ламінат, але лише в коридорі
автор Ласунка • 23 января 2021
Ответ дляПаспортный стол
Нерівна стяжка
Не думаю, стяжку робили по всій квартирі разом всі кімнати. Хлопці клали плитку казали що стяжка бомба
Тра Ля Ля• 23 января 2021
Ламинат -это плавающий пол.
Обрезали края возле плинтусов более, чем нужно. И, как писали выше, неровный пол с прогибами.
Куколка-мяуколка• 23 января 2021
Проблема в укладке ламината.
автор Ласунка • 23 января 2021
Ответ дляПушАпница
Снять, выровнять пол и опять положить
Немає на це коштів.

автор Ласунка • 23 января 2021
Ответ длягодовасик
Може і в Мене так. Реально восени і влітку все ОК було
Белая и пушистая• 23 января 2021
у меня тоже разъезжается ламинат, ребенок по квартире ездил на гироборде
неДодекаэдр• 23 января 2021
Причины могут быть разные. Погуглите, об этом есть много информации.
автор Ласунка • 23 января 2021
Ответ дляБелая и пушистая
В вас хоть дитина катається, то не так обідно, а в мене дитина доросла вже, вчиться в універі. Ходимо тільки ми з чоловіком
КарамбОлька• 23 января 2021
В деяких місцях знімаєте плінтус і підбиваєте планочками, тобто робите зазор меншим між стіною і підлогою... але зазор мусить бути, не перестарайтеся
автор Ласунка • 23 января 2021
Ответ длянеДодекаэдр
Гугл то таке, тут дівчата краще підскажуть
Блондинка в Шоколаде• 23 января 2021
Может, Вы на него пролили воду? Ламинат нив коем случае нельзя обильно мочить - только лёгкая влажная уборка, иначе разорвет его
Четырёхсторонний скотч• 23 января 2021
Ответ дляЛасунка
Скоріш за все. Бо в мене дешевий і підлога не рівна, але в швах нічого не розїзджається.
автор Ласунка • 23 января 2021
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Точно ні, підлогу мию ледь вологою тряпкою. Знаю що не можна мочити
Дикая Роза• 23 января 2021
У ме6я только в одном месте стык ламината расходится. Это зимой происходит, а летом опять щель уменьшается. Согласна с мнением, что не правильно положили ламинат.

Чебуравлик• 23 января 2021
Ответ дляЛасунка
Навіть якщо б намочили, нічого такого не було б. Я колись в якості експерименту шматочки ламінату ВАРИЛА!!! Десь хвилин 30-40. Нічого з ним не сталося, навіть не вздувся в місцях порізки.
Ламінат був на трошки дорожчий, ніж самий дешевий.
автор Ласунка • 23 января 2021
Ответ дляЧебуравлик
А тут реально дуже прикро, брала вологостойкий і не дешевий і така фігня. Ну ремонт робити я точно не буду. Ще від того не відійшла.