Апофиозная• 25 января 2021
Який банк дає кредит на житло і....
Враховує неофіційний дохід, крім привата. Потрібний кредит, не вистачає 10 тис. дол. Для нас це не малі гроші, в місяць можемо відкласти максимум 500 дол. Приват дає, але там графік погашення ануїтет, це дуже не вигідно
Апофиозная
• 25 января 2021
Ответ длякружкаЭсмарха
А есть у кого одолжить из знакомых в долларах?
Немає і якось в доларах страшно, курс не стабільний, якщо буде 30+/- то ще не так страшно, а якщо буде великий скачок... Є варіант під 22 відсотки, але не факт, що дадуть і теж відсотки високі
Брюльтик• 25 января 2021
Ответ дляАпофиозная
Ви вторинне хочете?
Твердая валюта• 25 января 2021
Ответ дляАпофиозная
Да вам в долларах и не дадут кредит, законодательно сейчас запрещено кредитовать физ.лиц в валюте
Апофиозная
• 25 января 2021
Ответ дляТвердая валюта
В доларах не через банк
Герцогиня• 17 февраля 2021
Кредобанк - хорошие условия, при внесении от 40% от первоначальной стоимости покупки