100pudov• 27 января 2021
Скільки вам коштує держава у 2021
Цікава інфоргафіка, яка показує на що йдуть наші податки, та де беруться гроші в державі.
Середньостатистичний працівник в Україні, який отримує 10 974 гривні зарплати, віддасть державі у 2021 році 97 тисяч грн, що становить 50% від його доходів.
Найбільша частка податків піде на пенсіонерів – 43,7 тис. грн, 10,9 тис. грн – на освіту, 7,9 тис. грн – на підтримку економіки, 6,9 тис. грн – на медицину, 5,9 тис. грн – на утримання правоохоронних органів, 5,9 тис. грн – на відсотки за державними запозиченнями, 4,3 тис. грн – на Збройні Сили України, 3,5 тис. грн – на утримання чиновників, 1,5 тис. грн – на культуру та спорт, 1 023 грн – на утримання комунального господарства та 463 грн – на охорону довкілля.
Порахувати свої відрахування можна за посиланням
100pudov
• 27 января 2021
Найбільше лякають суми, які йдуть в ПФ, а також витрати на правоохоронні органи, підтримку бізнесу та утримання чиновників(((
Танцепесенная• 27 января 2021
Ну треба ж як Порошенко багато забирає:)
Більшість не зрозуміє звідки ті цифри у вас. Вони вірять у 4тис.дол. зпл для вчителів, ’зниження тарифів’, і т.д., а елементарних речей не розуміють...
Паравозик• 27 января 2021
Ответ для100pudov
І саме цікаво, що високі пенсії - це пенсії чиновників, які безкінця грабуюють людей, бо ті, хто відпахав, мають мінімальну пенсію, або їх вже давно нема :(.
Мої батьки до пенсії не дожили, а стаж мали :(
Жена миллионера• 27 января 2021
Ответ для100pudov
а чому саме ПФ вас лякає? це ж нормально виплачувати пенсію пенсіонерам. чи вас лякає дисбаланс?
100pudov
• 27 января 2021
Ответ дляТанцепесенная
Навіть не так важливо Порошенко чи Зеленський, важливо, щоб люди розуміли де бере гроші держава, що це їх гроші, вони їх заробили і віддали державі, а держава розпоряджається ними не ефективно!
Домашка• 27 января 2021
Все средства украинцев идут на обеспечение безбедной жизни алигархата.Долги МВФ будут выплачивать ещё правнуки нашего поколения.
Танцепесенная• 27 января 2021
Ответ для100pudov
ПФУ якраз не дивує, у нас же солідарна пенсійна система. Непідконтрольна частина вся чемно оформила українські пенсії, та чи їх діти наповнюють український ПФУ? І пенсії їх не по 1769грн, як у багатьох на підконтрольній.
100pudov
• 27 января 2021
Ответ дляПаравозик
Це проблема не стільки в пенсіях чиновників, скільки у самій пенсійній системі. ЇЇ вже давно треба замінити на накопичувальну.
100pudov
• 27 января 2021
Ответ дляKSY
как вы посчитали? 10974*12 = 131 688 - человек получит. Отдаст он 25679 в виде налогов с дохода физлиц и сборов. НДС в расчет не беру, а вдруг он ничго не покупает
Деталі можете переглянути за посилання, сперечатись за дрібниці немає сенсу
Ответ для100pudov
ну если вы искренне верите сайтику на коленке, с непонятно откуда взявшимися расчетами= спорить не о чем, согласна. Но логику то включить вы можете?? человек получает 12 зарплат в год. ДАЖЕ если его налого 96 тыс- то зарплату то вы точно можете посчитать -всего лишь умножить на 12.
100pudov
• 27 января 2021
Ответ дляЖена миллионера
лякає, що один працюючий вже утримує майже двох пенсіонерів, і ситуація з кожним роком тільки погіршується
Танцепесенная• 27 января 2021
Ответ для100pudov
У вас вже вище коментар, звідки ви взяли ту суму) Вас не зрозуміють.
Державою керують певні сили і важливо, щоб люди навчилися усвідомлювати, що відповідальність за поточну ситуацію на тих, кого вони обрали, а не на ’державі’.
100pudov
• 27 января 2021
Ответ дляДомашка
Борги МВФ - це кредити під 2-3%, якщо їх використовувати ефективно, то це ідеальні умови.
Домашка• 27 января 2021
Ответ для100pudov
Ключевое слово ’якщо’
100pudov
• 27 января 2021
Ответ дляKSY
в мене немає бажання вести з вами дискусію. Деталі на фото, вивчайте.
100pudov
• 27 января 2021
Ответ дляТанцепесенная
Про відповідальність, звичайно, погоджуюсь. Але, для початку, хочеться вкласти в голову хоча б елементарні поняття про податки та державний бюджет.
Ответ для100pudov
ну вот. и этих понятий у вас нет.
На фондз/пл и С фондаз/пл - это разные вещи
По сути - да, мы оплачиваем много, но гораздо меньше, чем в Европе. НАгрузка налоговая в Украине гораздо меньше и слабее. ТО, что расходуется зачастую оооочень неэффективно - да.
Но совсем не вариант - взять и не платить.
Вариант не дать взятку, не кинуть мусор, выйти из тени
Сиренькая• 27 января 2021
Ответ дляKSY
Єдиний соціальний внесок оплачивает не работник, а предприятие отчисляет. Это разные вещи, это не доход человека. Не путайте мягкое с теплым. На этом и основана вся популярность таких ’расчетов’, что люди не понимают принципов экономики и функционирования налогообложения.
А предприятие все свои затраты,в т.ч. и ЕСВ сотрудников вкручивает в цену своих услуг и товара, который покупает человек. Как то так
Ответ дляСиренькая
ну как бы да. Но в любом случае , считать , что это платит человек = неверно в корне.
Не все предприятия предоставляют услуги и товары конечному потребителю.
Чефирный кот• 27 января 2021
Ответ дляKSY
это если эти 10974 - брутто
а если это нетто? тогда и военный и ндфл будут больше
+ добавьте есв (да-да, я понимаю, вы скажете, что есв платит организация - но тем не менее это налог на зп)
да, это не будет 96к, но тем не менее это будет около 50% от зп на руки
Чефирный кот• 27 января 2021
Ответ дляKSY
это все равно налог на зп...
100pudov
• 27 января 2021
Ответ дляKSY
ну вот. и этих понятий у вас нет.
так мова ж не про ’не платити’! Податки треба ОБОВ´ЯЗКОВО платити, але потрібно контролювати та вимагати їх ефективний розподіл! Я особисто не хочу утримувати таку кількість держ.службовців, міліції та інших дармоїдів, включаючи президента та не хочу сплачувати чиюсь пенсію, а накопичувати свою самостійно, чим вже займаюсь.
Ответ дляЧефирный кот
это если эти 10974 - брутто
понимаете, расчет таких ’специалистов’ именно в том, чтобы напугать цифрой. Как раз на фото - это брутто. и на фото - ИЗ этого брутто вычитаются остальные цифры. что неверно. Если я бы увидела нетто, и верные расчеты- не спорила
100pudov
• 27 января 2021
Ответ дляKSY
Ви чіпляєтесь до дрібниць та формулювань, а основне питання про розподіл та використання податків.
Ответ для100pudov
так пожалуйста, идите в совет , создавайте организации, это все будет рабоать , если ВЫ будете делать, а не просто хаять.
100pudov
• 27 января 2021
Ответ дляKSY
наразі моя задача: пояснити вам та іншим учасникам форуму, що у держави немає своїх грошей. Що чиновники використовують, виключно, гроші платників податків.
Ответ для100pudov
постоянно проводятся конкурсы на место служащих, образование и вы попадаете и все исправляете. я в в вас верю)