Відірву та викину• вчера в 07:46
Якщо старіти, то лише так.
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 14:59
Ответ дляНЛОша
А я написала їсти свинину?)) Не треба обмежувати жири, а їсти свою норму
А норма для такої фігури, це дуже жорстке обмеження жиру, уж точно без авокадо і без сардини.
НЛОша• вчера в 15:00
Ответ дляБабулька
Для хорошої фігури і здорового самопочуття ця норма обмежується. Я тут недавно порахувала всі калорії, які споживаю, то два бутерброди з грудинкою потянули на третину мого добового калоражу і 75% добової жирності.
Нічого не обмежується.
НЛОша• вчера в 15:00
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Не пишіть того в чому ви повний нуль.
Більше не коментую цю тему.
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 15:02
Ответ дляНЛОша
Не пишіть того в чому ви повний нуль.
Більше не коментую цю тему.
Добре що не коментуєте бо КБЖУ ви судячи з усього ви жодного разу не рахували.
Болтушка Му• вчера в 15:24
Ответ дляМолода і нерозважлива
Блин, почему стволовые клетки именно орхидей? И как она их добыла оттуда? Вопроов больше, чем ответов
Ну, согласитесь, стволовые клетки буряка звучит явно не так утончённо
Бабулька• вчера в 15:43
Ответ дляНЛОша
Нічого не обмежується.
У мене до 30 років теж нічого не обмежувалось із вагою 46 кг. А після 30 - вага росте на таких «без обмежень»
Бурундучиха• вчера в 15:56
какая хрен разница, как выглядишь, если всё равно по сути тебя никто е видит, да и себя не очень видно в темноте
Пургену мне• вчера в 16:27
Красивая старость - это большая работа над собой ежедневно. И в первую очередь ментальная. А оттуда уже все остальное произростает.
Пургену мне• вчера в 16:30
Ответ дляNatalia505
Лише так? Ви впевнені? А так не можна? Це тепер некрасіво, не модно, не актуально?
У меня прабабушка так в 90+ выглядела. И тут же речь не только о моде и актуальности, а о самовосприятии, активности, силах и желании жить, умении получать удовольствие от жизни.
Пургену мне• вчера в 16:32
Ответ дляБабулька
Якщо ми говоримо про тіло в старпості, то його не будують на свинині і печінці, так як це дуже жирні продукти. Для такого тіла потрібно обмежити жири, тому й обирають зазвичай курячу грудку.
Качественные жиры обязательно нужны женщинам! Это гормоны и качество кожи в первую очередь. Можно есть достаточно жиров и даже сало и быть в прекрасной форме.
Бабулька• вчера в 16:49
Ответ дляПургену мне
Якщо ми говоримо саме про насичені жири, то їх теж не можна їсти в необмеженій кількості, щоб не перевищити добовий калораж.
Вумна вутка• вчера в 16:53
Ответ дляХарчовий тріль
Я сьогодні о 5 йшла на роботу, навколи темрява, блекаут і бігають люди із налобними фонарями, займаються спотртом.
Займатися можна не лище з індивідуальним тренером у залі, а поросто дома або на вулиці і це безоплатно. А займатися можна будь коли, як тільки буде вільна хвилинка, а саме у блекаут їх хоч відбавляй.
Теж саме і з цінами на продукти, не обрв´язково тужити за червоною рибою та авокадо, які ви не можете собі дохволити. Безліч готових раціонів у інеті з звичайних доступних продуктів.
Але ж вам не потрібні можливості, ви шукмєте відмазки
добре бути такою розумной нн пройшовши чужий шлях
вам тут буквально пишуть про стрес і поламаний псмхологічний стан
добре що ви не знаєте що це таке
Вумна вутка• вчера в 16:56
Ответ дляХарчовий тріль
А хто пхає нос у ваше старіння?
ви тут буквально кричите як засуджуєте всіх хто не ведеться га безкінечну боротьбу зі старінням
Вумна вутка• вчера в 16:58
Ответ дляХарчовий тріль
Набираю воду у великі бутлі, коли є світло. Використовую за потребою. Грію на туристичній плитці, бо будинок електро.
щоб що? щоб засудити тих хто спокійненько миє головц коди є вода в крані?
Харчовий тріль• вчера в 17:11
Ответ дляВумна вутка
Щоб не робити трагедії з відсутності світла
Мюллерная• вчера в 17:33
Ответ дляПрестидижитатор
А у 20-летних у всех поголовно прямо такие тела красивые
Понятно же что уровень гормонов, энергии, фертильность, упругость кожи, гибкость и много чего еще у 20летних по сравнению с этой тетей даже не сравнить при не идеальной фигуре.
Молодость не требует приданного. в отличии от вот этой 50летней клячи корчащей из себя ’бабу-ягодку опять’. Ну видно же что поношенная жизнью климаксная тетка у которой уже нет собсного эстрогена и прогестерона.
Кукарачка• вчера в 17:52
Я в свои 36 трачу 10к долларов в год на косметолога и домашний уход. Это без волос, спортзала и прочих женских расходов на красоту. Боюсь представить сколько она, но одних денег мало - генетика и железная сила воли тоже нужны.
Оченьценная• вчера в 18:16
Ответ дляНЛОша
Я в 46 такою стала. Головне бажання
Фото, до та після звісно не буде )))
Оченьценная• вчера в 18:17
Ответ дляНЛОша
Не обов´язково бігти в зал. Знов відмазка. На порадницю всі зназодять час, а півгодини для вправи...ая яйяй))
Ви дійсно не розумієте, що на фото в старт пості результат не від гречки з квасолею та 30 хв вдома з гантелями?
ЧукИГеки• вчера в 18:23
Ответ дляХарчовий тріль
ага,з зайвою вагою бігати по темряві- прям те,що треба. можна так ноги переламати.
Квітка папороті• вчера в 18:56
Ответ дляКрию матом страшно
А что в этом сложного? Я в умовах войны похудела на 22 кг и накачала мышечной массы 3 кг, за 8 месяцев, в 49 лет . Никогда до этого спортом не занималась. В прифронтовом городе. Ещё и работаю посменно. Всё возможно, было бы желание.
Расскажите про мышцы, что то прислали в дополнение к тренировка?
НЛОша• вчера в 19:07
Ответ дляОченьценная
Повторюсь ще раз. На фото роки роботи, а не про що тут пишуть блекаути їм заважають....
НЛОша• вчера в 19:08
Ответ дляОченьценная
Фото, до та після звісно не буде )))
Звичайно буде, 10 шт. Я тут з 2012 р.))
Якщо ви новачок то можете виставляти
буреЛОМКА• вчера в 19:26
Я предпочитаю встречать старость в кресле-качалке с котом в ногах и бокалом винишка в руках.
Однозначно• вчера в 20:02
Ой, автор, если ее образ жизни такой всю жизнь - диеты, спорт, хирурги, чтобы сиськи менять и подтяжки делать, возможно, ей так стареть комфортно. По мне, так это каторга.
Глаголиця• вчера в 20:37
Ответ дляХарчовий тріль
У меня в городе часто пожары после прилетов ,иногда горит три дня подряд.Вот польза будет от занятий спортом на улице в таких условиях?
Дыма этого чёрного надышаться, есть смысл ?
Вумна вутка• вчера в 20:51
Ответ дляХарчовий тріль
але це реально трагедія
вам подобвється тягати 18тилітрові бутлі і гріти воду на туристичній горілці щоб помити голову? ви знущаєтесь чи що
Аноним_1857• 2 часа назад
Ответ дляОченьценная
Серйозно, війна не заважає? Спочатку ніч не спиш від вибухів, потім світла немає по 17 годин на добу. І коли є ті пару годин світла та води ти замість залу мчиш додому щоб встигнути хоч щось приготувати їсти.
Я припиняю ходити в зал саме в періоди блекаутів, тому не розказуйте мені що заважає лише лінь. І до речі про гроші - пучок ромену 70 грн, це максимум на 2 дні, отже 70*15=1 050, абонемент в зал 1800 грн (8 занять). Я мовчу за ціни на продукти в цілому
Ви праві звісно. Стрес впливає. Для вас це не самоціль. Для неї самоціль. Їсти можна не рамен, а капусту. Просто у всіх різне світосприйняття, але це нормально.
Харчовий тріль• 2 часа назад
Ответ дляВумна вутка
але це реально трагедія
Їх не треба тягати, достатньо просто налити. І так, мені не подобається. Але це краще, ніж ходити немитою.
Харчовий тріль• 2 часа назад
Ответ дляГлаголиця
Займайтеся вдома. Чи вам ще щось заважає?