Люблю_джаз• 30 января 2021
Чому мені заблокували карту Приватбанку?
Ситуація якась незвичайна. Я хотіла переслати гроші на карту, але підтвердження чомусь було оператором. Я зателефонувала, мені задавали різні питання,та кінці кінців заблокували карту, якби для збереження моїх коштів. Розблокувати онлайн не виходить, треба їхати в понеділок у відділення. Хто з таким стикався, чи не повідають на мене якусь шахрайську схему, я просто переживаю...Дякую.
Я супер-пупер• 30 января 2021
А куди Ви телефонували?
Мне наоборот при оплате п24 звонил приватовский автоответчик, спросил подтвердить оплату, нажмите 1 и все.
СкокоМнеДадите• 30 января 2021
Не переживайте, было такое. В отделении выдали новую карту и все. Внятно обьяснить, что это было, оператор не смогла) Попытка взлома, может, сомнительные операции и т.д
Люблю_джаз
• 30 января 2021
Ответ дляСкокоМнеДадите
В мене там 3 тис грн, їх віддадуть?
Люблю_джаз
• 30 января 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
А куди Ви телефонували?
На 3700
Люблю_джаз
• 30 января 2021
Ответ дляСкокоМнеДадите
Конечно, они на новой карте будут
Дякую.
Люблю_джаз
• 30 января 2021
Дівчата, якщо точніше , гроші я мала відправити за орхідею, дівчина проводить розіграші, от за ці розіграші вони й питали, я не сказала нічого щоб її не підставляти.
Нетутешня• 30 января 2021
Ответ дляЛюблю_джаз
похоже, Вас Приват от мошенницы отвёл
Люблю_джаз
• 30 января 2021
Вона мені запропонувала співпрацювати, вона мені фото орхідей, я проводжу розіграш, вона відсилає переможцю.
Редисочка• 30 января 2021
Не ведитесь на такие предложения.
Скорее всего на девушку были жалобы. Вам система автоматически поставила блок, чтобы сберечь ваши деньги.
Люблю_джаз
• 30 января 2021
Ответ дляНетутешня
похоже, Вас Приват от мошенницы отвёл
В неї на сторінці багато розіграшів, свій магазин, я й досі думаю що все нормально і вона не мошенгіца. Що скажете?
irinaalyona123• 30 января 2021
Ответ дляЛюблю_джаз
в свій час перевела кошти за орхідею ,чекаю 2 роки
Люблю_джаз
• 30 января 2021
Ответ дляirinaalyona123
Ясно тепер.
Я супер-пупер• 30 января 2021
Ответ дляЛюблю_джаз
На 3700
Не, у меня другая ситуация, скорее у них подозрение к получателю, а Вам в отделение, желаю быстрее разобраться
Люблю_джаз
• 30 января 2021
Ответ дляirinaalyona123
Теж розіграш, чи просто купили?
Люблю_джаз
• 30 января 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
Спасибо
Нетутешня• 30 января 2021
Ответ дляЛюблю_джаз
допускаю, что либо в банк поступили жалобы на держателя карты , либо карта держателя заблокирована ввиду массовых переводов и банк счел эти операции подозрительными и заблочил карту.
Люблю_джаз
• 30 января 2021
Ответ дляНетутешня
Може бути й таке. Вона мені другу карту вже дала, на своє ім´я, та була на маму. От і не знаю, пересилати чи ні.
Нетутешня• 30 января 2021
Ответ дляЛюблю_джаз
Вы не можете за 350грн купить офлайн ту орхидею ?
Вам нужен экстрим и впечатления?))
Люблю_джаз
• 30 января 2021
Ответ дляНетутешня
Вам нужен экстрим и впечатления?))
Можу звичайно. Дівчина на перший погляд дуже порядна, плюс фото зроблені дужа гарні, орхідеї просто супер красиві, без вкладень, а рузультат самі бачите....
Черепаха Тортила• 31 января 2021
Ответ дляЛюблю_джаз
Фигня какая то. Позвоните на горячуб линию чтоб точно сохранить ваши деньги, быть уверенной что говорите с банком а не левыми людьми
Сарафанное радио• 31 января 2021
вы главное код на обратной стороне (CVV) никому не рассказывайте