Девушка Прасковья• 09 февраля 2021
Поговорили, називається....
З чоловіком відбулася відверта розмова про наші стосунки. Ми вже давно живемо як сусіди, секс раз в місяць (так йому зручно), майже не спимо разом, не обіймаємося, не цілуємося. Йому це не потрібно (так він каже), а я без цього всього не можу. Я дуже втомилася, хочеться відчувати себе коханою, бажаною, потрібною, а його дратує, коли прошу обійняти, полежати поруч. Просто депресняк якийсь суцільний((( він не розуміє, що для мене це важливо. Каже, давай і я буду просити тебе робити те, що тебе дратує і запитаю чи тобі це подобається. Ну от як жити з такою холодною людиною...
Сосиска_Втесте• 09 февраля 2021
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вот если бы секс был не раз в месяц, вы бы были спокойней)))
Ми з вами знайомі, ви так все про мене знаєте.
Краще подумайте що вам не вистарчає що бігаєте і самостверджуєтесь по форумам)))😆
Гуру троллинга• 09 февраля 2021
Ответ дляБарабан для взрослых
И живёте с ним?
Да, мы практически не видимся, каждый живет своей жизнью
Трактор Вика• 09 февраля 2021
Ответ дляСосиска_Втесте
Що саме?
Ну, что нет желания обнимать, целовать, секс раз в месяц. И дело не в количестве, а в качестве. Если автор прямо сказала, что без этого не может, а у мужа непонятные разговоры про то, что его заставляют.
Живчик-счастливчик• 09 февраля 2021
Ответ дляСосиска_Втесте
Ото вас штырит, идите помолитесь что ли))
Девушка Прасковья
• 09 февраля 2021
Ответ дляТворю чудеса
Тю, так а если он не хочет... вы хотите чтоб через силу? Это ж заметно будет, что через силу....
Я ж не думала, що це йому не приємно і через силу, думала, що може втомлюється чи інша є, а от лише сьогодні нарешті хоч щось прояснив.
Сосиска_Втесте• 09 февраля 2021
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ужас, займіться вихованням своїм
Гуру троллинга• 09 февраля 2021
Ответ дляДевушка Прасковья
Я на півдорозі до ’пох’. Ну якісь емоції бувають, іноді й секс класний буває, але чим далі тим рідше, і компліменти каже, але не так як би я того хотіла. У мене таке відчуття, що його шлюб втомлює. А мені хочеться емоцій. Я вже два рази пробувала ’закохуватися’ в інших. Просто подобався інший чоловік і переживала з’ ним’ емоції закоханості, ейфорії (він і не здогадувався про це правда))))
Мы вместе уже почти 10лет, такое чувство у меня примерно последний год-до этого пыталась как то все выровнять-сгладить,на себе вытянуть эти отношения, а сейчас мне все равно
Девушка Прасковья
• 09 февраля 2021
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так трындеть о любви не нужно. Но лечь и обнять мне кажется каждый мужик хочет. У меня муж ложится в постель (у нас не кровать, а кроватище), и автоматом ползет в мою сторону, что бы обнять. Это не значит, что секс, даже телик посмотреть. А живем уже 28 лет.
Тоесть это в природе у мужчин. Если конечно он хочет именно вас обнимать. Посмотрите каким он порно интересуется, если это возможно. Только не пишите, что не смотрит.
Раніше дивився порно із зрілими жінками (такими за 45), коли йому до 30, зараз навіть не знаю, що дивиться). Обійняти під фільм може, не без того, але щоб обіймати з почуттями, а не руку закинути, то інше. Доречі, коли вип´є, лізе і цілуватися і обійматися. Мені здається, що у нього якась психотравма чи що)))
Девушка Прасковья
• 09 февраля 2021
Ответ дляИщу-брожу
А как эта любовь проявляется? В каких действиях?
Дітей любить, возить на гуртки, готує нам їсти часто, іноді ходимо кудись разом, якось так...
Девушка Прасковья
• 09 февраля 2021
Ответ дляЖена брата Админа
Може він більше вчинками свою любов демонструє? В мене такий чоловік - ні обіймів, ні емоцій, але то посуду помиє, то уроки з дітьми зробить, то ще щось в такому плані.. я думаю, що це просто така людина і не треба від нього вимагати більшого, тим більше, що він такий був завжди
Їсти готує для сім´ї , допомагає, коли є настрій, відпускає мене з подругами, не густо
Девушка Прасковья
• 09 февраля 2021
Ответ дляЭт вернячОк
Это не первая Ваша тема?! Какой итог разговора?
Тут перша тема. Висновок, щоб я не просила те, що він не може дати і що його дратує.
Девушка Прасковья
• 09 февраля 2021
Ответ дляГуру троллинга
Ми 9 років разом, і таке гостре відчуття, що я втрачаю себе десь останні півтора роки. Почала навіть до психолога ходити.
Эт вернячОк• 09 февраля 2021
Ответ дляДевушка Прасковья
Зачем Вам эти токсичные отношения?! Вы же потихоньку выгораете изнутри. Никогда не понимала выражения ’ Живу ради детей’. Кому нужны Ваши жертвы?! Вот честно- не понимаю.
Жена брата Админа• 09 февраля 2021
Ответ дляДевушка Прасковья
Та все ок у вас) просто депресняк зимовий. Буде тепліше, беріть велосипеди і їдьте кататись, полежіть тихенько разом в лісі, сходіть в похід, якщо він любить. Головне не накручуйте себе :)
Девушка Прасковья
• 09 февраля 2021
Ответ дляЭт вернячОк
Я й не живу заради дітей з ним, у мене таке відчуття, що швидше він живе зі мною заради дітей))) я настільки вже ’вигоріла’ в цьому шлюбі, що немає сили ні на що. Минулого року заробила невроз, думала, що помираю, на повному серйозі. Тепер здається, що так підсвідомо увагу привертала чи що...
Девушка Прасковья
• 09 февраля 2021
Ответ дляЖена брата Админа
Це вже не зимовий, тягнеться цей депресняк більше року(
Чумачечая Весна• 09 февраля 2021
Ответ дляДевушка Прасковья
Я вже прямим текстом кажу, що ці емоції буду шукати з іншими чоловіками. Він каже - шукай (думає, що я цього ніколи не зроблю)
Думаю, він щиро вам каже. У мене ситуація з чоловіком рівно навпаки. І я йому абсолютно серйозно пропонувала розлучитися чи когось знайти для того, що він не отримує вдома. Не хоче. Каже - дочекаюсь. А я не хочу. Зовсім. Декілька років вже. І гвалтувати себе теж не хочу. Частково в ситуації, що склалася, винен чоловік. Може тому не йде.
Девушка Прасковья
• 09 февраля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
А чого він не отримує вдома?
Чумачечая Весна• 09 февраля 2021
Ответ дляДевушка Прасковья
А чого він не отримує вдома?
Приблизно того, що й ви. Сексу. Обнімашок. Поцілунків. Спільного часу в ліжку. Спимо ми вже біля 7 років окремо (після народження малої). Ми ледь не розлучилися 1.5 року назад, а чоловік досі не розуміє, що щоб прийняти таке рішення, у мене всередині щось мало піти. Доця в нас складна і дуже активна дівчинка. Ввечері я хочу просто посидіти в тиші годинку-дві. Одна. У мене часто навіть сил не вистачає на шитво, а це улюблена справа. Зараз мала в 1 класі, школа приватна, повного дня, стало трохи легше. Я хоч маю час для себе. Ну і плюс вік у мене такий, що вже й клімакс може починати стукати. Попробуйте глянути на чоловіка з цієї сторони? Я не за вік, ви точно обидва набагато молодші))) на рахунок загальної втоми.
Грушки-яблочки• 09 февраля 2021
Ответ дляДевушка Прасковья
У меня такая же ситуация,как у Вас,а что говорит психолог, если не секрет?
Девушка Прасковья
• 09 февраля 2021
Ответ дляГрушки-яблочки
Була лише один раз, не встиг нічого толком сказати, говорила переважно я і ревіла) завтра знову йду.
Девушка Прасковья
• 09 февраля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
Які бувають різні люди....Шкода, що створюють сім´ї, а потім страждають. Якщо дивитися з іншого боку, то й мого чоловіка можна зрозуміти, але я так втомилася усіх розуміти і забивати на власні потреби, що моя психіка не витримує.
Эт вернячОк• 09 февраля 2021
Ответ дляДевушка Прасковья
А ждете чего? Какие нужны еще последствия такого брака?
Грушки-яблочки• 09 февраля 2021
Ответ дляДевушка Прасковья
Держитесь,Вы молодец, правильно подошли к решению вопроса.Я заработала себе на психосоматике болячек и сейчас спасаю себя,а не нас.Ситуация такая же слово в слово как Вы описали,я думала только у меня так,и стыдно сказать кому-то,потому что внешне всё более менее нормально
Чумачечая Весна• 09 февраля 2021
Ответ дляДевушка Прасковья
На початку шлюбу багато що ще не зрозуміло і може змінитися з часом. У мене ті ж самі аідчуття, що у вас. Я теж втомилася від того самого, і забила по суті на все, крім того, на що однозначно не можу. Хоча на початку шлюбу було все ок. І виходила я заміж не в 20, можна сказати зважено) А після народження дитини (вона у нас не нормотипова, хоч і без діагнозу, але тим не менш), все змінилося. Дочка забрала всю мою увагу і сили, я не розуміла в чому справа, чому ж мені так важко. І чоловік не розумів, що треба змінюватися і підстроюватися під те що є. На початку наших ’проблем’ я намагалась поговорити з ним про свої потреби. Він віджартовувався. Потім декілька образ - і для мене кохання пішло. На жаль. Як друга і партнера я чоловіка сприймаю. Як більше - поки що ні. Може повернеться щось. Але я з чоловіком чесна. І лишатися з нами - це його рішення. Не думайте, що мені від того легко. Але що є.
Аноним Анонимыч• 10 февраля 2021
Может вы не все договариваете. Мой муж постоянно стремится липнуть, тискать, прижиматься, все это с намёком на секс. Даже если ребенок рядом, либо я готовлю, убираю, работаю онлайн. Я не против близости, но это должно происходить по желанию, а не когда постоянно непрерывно тебя этим третируют. Почти насилие. Возможно вы тоже своего мужа заколебали тем, что постоянно лезете к нему с ценностями и тисканьями. Не всем людям это нужно 24/7.
Атятя_тётя• 10 февраля 2021
Ответ дляЖена брата Админа
Он вас не любит как женщину, вот и всё ! Вы жена, вы мать, вы хранительница очага, но не любимая ’девочка ’ ! Так многие живут, но не всех это устраивает!
Пургену мне• 10 февраля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
Знаете, и у меня все точно так же как у вас. Прочитала, даже удивилась - настольно ситуация похожа... Тоже виноват, в свое время убил во мне желание и чувства, но всячески старается исправить, пытается, ждет, не давит, умолял не рубить с плеча, не разводиться... а мне уже не надо от него, я не хочу.