Мона_Лиса• 10 февраля 2021
Как сделать прайс автозагрузки на сайты?
Нужно создать прайс автозагрузки на Пром, Розетка и сайты. Вообще не понимаю как и куда?
Борисфенка• 10 февраля 2021
У вас є товар Х
На Промі в карточці товару є назва, ціна, колір і розмір
На Розетці в карточці товару є назва, ціна, колір, висота і ширина
На вашому сайті є назва товару, ціна, розмір
Ви створюєте три окремих таблиці в Екселі з тими назвами стовпчиків, які співпадають з форматом експорту на вищезгадані сайти:
Для Прому - назва/ціна/колір/розмір
І так далі.
Для Прому - назва/ціна/колір/розмір
І так далі.
Мона_Лиса
• 10 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
У вас є товар Х
Для Прому - назва/ціна/колір/розмір
І так далі.
Для Прому - назва/ціна/колір/розмір
І так далі.
Спасибо большое. И так же описание добавить? Но описание короткое.