Амели на мели• 18 февраля 2021
Отримання Айді картки в 14 році.
Доброго дня. Підскажіть з такого питання: при наданні документів до ЦНАПУ для отримання айді картинки дитині в 14 років чи необхідні паспорти обох батьків? Батько дитини після розлучення переїхав в інше місто, з дитиною не спілкується. Чи можливо надати паспорт лише мами.
Дякую за відповіді.
МеняАЖтрусит• 18 февраля 2021
из разговоров с друзьями поняла, что разные ЦНАПы по разному,
сдавала с ребенокм, обошлись копией папиного, у кого-то таки требовали оригинал и присутствие
Амели на мели
• 18 февраля 2021
В розлученні, місце знаходження батька невідоме. Він створив нову сім’ю. Зв’язку з ним немає.
Амели на мели
• 18 февраля 2021
Ответ дляГага Газу
Я в разводе, при подаче документов обошлись только моим паспортом
Киев?
БезПаспортаНеПродаю• 18 февраля 2021
Ответ дляАмели на мели
Свидетельство о разводе возьмите