Голубая фишка• 18 февраля 2021
Переїзд з Києва у Вінницю, підскажіть правельне рішення????
Дівчата дуже втомилася від Києва, пробки, завжди немає часу, як загнана коняка. Все галопом і галопом. Хочу якогось спокою, задумала переїхати з Києва у Вінницю. Місто невелике, але все є. Більше часу залишиться на сім´ю. Чоловік і діти не проти., як думаєте непожалкую про таке рішення??? І Києві квартира своя.
Голубая фишка
• 18 февраля 2021
Ответ дляКошкинДом
Нет не пожалеете, обожаю наш город
Дякую, мені також дуже подобається. Місто велике, є все необхідне для життя. Різні концерти і театри ми не любимо
КошкинДом• 18 февраля 2021
Ответ дляГолубая фишка
с концертами и театрами проблем тоже нет особо. Мы когда-то в Киев хотели переехать, но там реально шум и гам и темп шальной, остались. В какой части города собираетесь обживаться?
Голубая фишка
• 18 февраля 2021
Ответ дляКошкинДом
Поки не знаю, а які райони хороші?
КошкинДом• 18 февраля 2021
Ответ дляГолубая фишка
Поки не знаю, а які райони хороші?
индивидуально все, кто как любит, все хороши) ну и пробок есть немного в час пик
Бла бла бла• 18 февраля 2021
Проживаю у Вінниці, дійсно дуже спокійне і затишне місто, в той же час все необхідне є. Транспорт ходить за розкладом, є красиві парки, багато нових дитячих майданчиків. Але все ж таки після Києва ви будете відчувати, що живете в провінції.
Голубая фишка
• 18 февраля 2021
Ответ дляБла бла бла
Я це розумію, і мені прямо хочеться спокою. Хочу на роботу не їхати півтори години в одну сторону, і стільки же вечером з роботи. А ще сімя, чоловік, діти. Хочу мати хоч трошки вільного часу. А то життя проходить в дорозі. Я втомилася від цього
Голубая фишка
• 18 февраля 2021
Ответ дляБла бла бла
А з роботою як у вас
Бла бла бла• 19 февраля 2021
Ответ дляГолубая фишка
А з роботою як у вас
От з роботою не дуже, зарплати невисокі (в моєму оточенні жінки отримують 7-10 тис.гривень). Але в той же час і послуги у нас дешевші (репетитори, додаткові гуртки для дітей, салони краси і т.д.)
Розавенная• 19 февраля 2021
Сестра переїхала. Спочатку сумувала, а потім почала кайфувати від міста. В Києві працювала на хорошій посаді, але за вузьким напрямом, довго підшукавала роботу, більше 7 міс точно.Садочком и школою задоволена, пішки ходить на роботу.
Бла бла бла• 19 февраля 2021
Ответ дляГолубая фишка
От спокій після Києва у Вінниці Ви точно отримаєте.
Танцепесенная• 19 февраля 2021
Вы уже создовали тему днем, Вам там ответили девочки, зачем повторяться?!
Голубая фишка
• 19 февраля 2021
Ответ дляРозавенная
Клас, я також так хочу. Для мене поїздка на роботу це стрес. Ненавиджу дорогу, роботу обожнюю
Танцепесенная• 19 февраля 2021
Ответ дляГолубая фишка
А з роботою як у вас
Вам днем ещё сказали, что с работой не очень... Вв странная, без обид.
Аристократка-тунеядка• 19 февраля 2021
Ми навпаки переїхали з Вінниці до Києва. Спочатку думали тимчасово (на 2 роки). Потім передумали повертатися. Хоча там і своя квартира була, і батьки поруч, сестра.
Вже 10 років в Києві. У Вінницю не тягне. Відчуваю, що в Києві я ВДОМА.
сама себе прекрасная• 19 февраля 2021
Ответ дляГолубая фишка
Попробуйте снять квартиру на лето к примеру или на период отпуска
Я бы не смогла без Киева , родилась тут . Хотя тоже устала . Но живу в спальном районе работаю рядом , если менять то на пригород хотела бы )
И_В_офигительных_штанах• 19 февраля 2021
Ответ дляГолубая фишка
Я шукала роботу біля дому, бо мене дуже втомлює транспорт і знайшла. Нікуди з району майже не виїзджаю. Тому вважаю, що спокійним людям столиця не дуже і потрібна. Але я народилася в Києві. І хоча мене втомлює життя в столиці, я всеодно не уявляю куди могла би переїхати. Тут мої родичі, друзі і все життя.
Може ви і вірно робите, що плануєте переїхати в більш спокійне місто. Чула, що Вінниця дуже гарне місце. А я колись була в Чернівцях и мені дуже там сподобалось. Теж думала про переїзд, але не наважилась.