Плакулька• 19 февраля 2021

Порадниці - фантазерки?

Останнім часом ні однієї відповіді по суті, а як теми почитаєш - бренди, авто, понти, делікатеси, айфони, Мальдіви, хамони. Запитала, а відповідей - 0, ще й комусь реклама ввижаєтьсч. Чи це секрет, і важко підказати? https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2834436
Грабля• 19 февраля 2021
Пятница, ночь. Людям уже явно не до советов Вам

Брыкалка• 19 февраля 2021
Буду вашою Феєю- порадницею, купляю одяг та взуття на Фарфетч , Хелен Марлен, ну і Модоза та Ансвер...
автор Плакулька • 19 февраля 2021
Ответ дляГрабля
Яка ніч, тут компашка тусує до ранку, як жалітися, чи язвити, то є і час і сили.
euhunter• 19 февраля 2021
Оспади, а за что столько ваших ответов удалили?
Вакханалия какая-то в той теме.
автор Плакулька • 19 февраля 2021
Ответ дляeuhunter
Вакханалия какая-то в той теме.
А що багато, то посилання були, я агент Інтертопа і Марафона, мене викрили три порадниці.
euhunter• 19 февраля 2021
А по теме. Мне неоднократно давали очень хорошие советы по покупкам. Вот сейчас жду один из последних, едет.
Может, в Пт не очень аудитория. Повторите вопрос завтра.
euhunter• 19 февраля 2021
Ответ дляПлакулька
Тайный продвигатор ;)
Ну правила, шоделать.
автор Плакулька • 19 февраля 2021
Ответ дляБрыкалка
Дякую, я теж іноді на деяких купую, але хочу недорого, якісно, симпатично
автор Плакулька • 19 февраля 2021
Ответ дляeuhunter
Тайный продвигатор ;)
Ну правила, шоделать.
Колись була таємним покупцем в бутіках і ресторанах, прикольно було. Мвстері шопер )))

автор Плакулька • 19 февраля 2021
Ответ дляeuhunter
Мені теж давали, але останнім часом щось не дуже. І Ви в тому числі по косметиці. Тепер я Ваш постійний клієнт.
Брыкалка• 19 февраля 2021
Ответ дляПлакулька
Дешевше ніж на Ансвері?!Так напишіть ціновій діапазон грн.? бо не зрозуміло тоді що Ви хочете...
автор Плакулька • 19 февраля 2021
Ответ дляБрыкалка
5-7 тис, куці не люблю. Якщо прям все співпаде, то 9 готова віддати. В мене є один старий, то я його так захотіла, що за 550$ купила, дочекалась знижки, він за 7 років досі нічого.
Брыкалка• 19 февраля 2021
Ответ дляПлакулька
Ну так доношуйте, скоро весна:) влітку купіть через баєра в якомусь Аутлеті в Італії, наприклад.
автор Плакулька • 19 февраля 2021
Ответ дляБрыкалка
В мене ще є Юнікло йому 2 роки, треба обновити. Читаю про баєрів, як їх шукати, як таку річ без примірки взяти, якщо не підійде?
Брыкалка• 19 февраля 2021
Ответ дляПлакулька
В Інстаграм, читайте розміри виробника Бренду.Консультуйтесь з баєром, або Модоза, Ансвер, тощо, там чудові знижки.
автор Плакулька • 19 февраля 2021
Ответ дляБрыкалка
Дякую, щойно на модозі пару штук припали до душі і ціна більш- менш , але розмір ххл ((((. Буду ловити. Мені лише один потрібно, десь він є мій.
Брыкалка• 19 февраля 2021
Ответ дляПлакулька
Так Модоза привозить до дому хоч три моделі безкоштовно, поміряєте, не підійшло, не купляйте.
автор Плакулька • 19 февраля 2021
Ответ дляБрыкалка
Дякую, а за місто вони возять?
euhunter• 20 февраля 2021
Ответ дляПлакулька
Спасибо на добром слове!

Угадайс• 20 февраля 2021
Автор, подивіться такий - https://answear.ua/p/guess-jeans-pukhova-kurtka-21...
Він теплий та якісний.
Ще у Найк цьогоріч прикольні моделі - https://answear.ua/ru/p/nike-sportswear-pukhova-ku...
автор Плакулька • 20 февраля 2021
Ответ дляУгадайс
Він теплий та якісний.
. Дякую, Ви зрозуміли, що мені подобається.