Маємо цуциків. Зателефонували , хочуть забрати усіх і перевезти у Польщу.
Сьогодні знову нова пропозиція в Німеччину від іншого користувача дошки оголошень.
Хто зустрічався з шахрайськими діями при покупці собак?
Хвилююся за те, чи заберуть. Підходить час реєструвати цуциків в клубі, вводити чіп. Якщо це шахрайська схема, можу втратити на щенят родовід, якщо вчасно не зроблю щенячі карти. А цим покупцям не потрібні жодні документи... Це й дивує
Kachorra048• 24 февраля 2021
У меня хотели двух последних щенков с руками и ногами забрать, меня это насторожило, не продала. В итоге оставила себе
Ответ дляKachorra048
А чому не продали? Я розумію, що вартість породних цуциків в рази вища від наших реалій. В Польщі вони по 3-5 тис злотих, в нас це в районі 1 тис злотих...
Ми любимо своїх діток, а особливо їхню маму, але точно не готові усіх тримати. Тим паче, що це великі собаки, місця усім навіть в вольєрі не вистачить :)
Kachorra048• 24 февраля 2021
Ответ дляTorreTer
Решили себе оставить, места у нас много. Одной из них уже 11 лет, вторая умерла в 8 ( диагноз не правильный вет поставил)
Мистер Мур• 24 февраля 2021
Я лично не сталкивалась, но смотрела выпуск Аферисты в сетях, про то как с щенками обманывают на олх. Бросаю если вам интересно.
Это перекупы так называемые.
Щенков скупают помётами,потом переправляют нелегально по поддельным документам за границу. До момента переезда и в дороге неизвестно в каких условиях те щенки находятся. Доезжают не все. Если на границе поймают ,то в в некоторых странах этих щенков ждёт усыпление,а так отправляют в приют.
Есть ещё перевозчики. Они занимаются перевозкой конкретного щенка покупателю в другую страну. Там лучще дела обстоят. Но опять же дорога может занимать не один день и это не все щенки нормально переживают.
Для себя решила,что лучще буду подыскивать хозяев у нас в стране.Доставляем сами при надобности,но чаще к нам приезжают знакомиться.
Ответ для_Циветта_
Это перекупы так называемые.
Попередній виводок ми весь продали дома, хоча дівчаток забрали в розплідник у Львівську область. Усі були з документами, а зараз усіх хочуть без родоводу. Мене це й дивує.
Перекурів можна відразу на олх побачити, вони мають по 3 ходових породи ,а ці перевізники з профілем без оголошень пишуть.
Ответ дляМистер Мур
Дякую! Обов´язково гляну.
Ми любимо своїх дітей і з усіма попередніми сім´ями, що купили ми тримали зв´язок. а тут будемо без зв´язку