Ламборджини• 25 февраля 2021
Дівчата, підскпжіть що робити, швидка відмовляється приїжджати
Чоловік температурить 9 день( п’є антибіотик 4 день за призначенням сімейного) сьогодні зробили КТ діагноз 2-стороння пневмонія ураження 5 і20 % легень. Експрес тест -негативний. Сімейний лікар учора дав направлення на госпіталізацію, сьогодні після КТ спроби додзвонитися до сімейного марні. Швидка відмовляється їхати на виклик аргументує це тим, що у хворого немає задишки, болі у грудній клітці, а те що температура 39.3, не є підставою для їхнього приїзду. В направленні не зазначена лікарня. До сімейного записаний на 9:00, я в паніці, не знаю що робити?
ФрекенБок• 25 февраля 2021
Ответ длябЭйбА
нет. его как раз не всем. а цефтриаксон всем
Цефтриаксон сильный АБ, но нам назначили другой после АБ в таблетках
бЭйбА• 25 февраля 2021
Ответ дляФрекенБок
в таблетках был суммамед. потом сорцефф и не взяло, перешли на уколы, тест тоже был экспресс отрицательный. а у сына пцр положительный...
Чумачечая Весна• 25 февраля 2021
Ответ дляФрекенБок
Я теж ще колю в живіт раз в день, а от гормони відмінили, ми АБ кололи 14 днів і ще пили, чоловік взагалі не кашляв, а от я з 2 х стороннім запаленням кашляла і ще після 2 тижнів в очах темніє....а який Д Димер що ви ще колите для розрідження.?
Еноксопарин коле. І дексаметазон. Все інше відмінили. Антибіотики були 10 днів, але він ще перед госпіталізацією вдома приймав аб. Капєц був. Не міг ні говорити, ні 5 метрів нормально пройти без тахікардії. В лікарні стало краще швидко. Він досі виглядає відверто погано, але каже, що почувається добре.
Без Баяна• 25 февраля 2021
Ответ дляМанка Я
Мне интересно, те кто советуют не ехать в больницу - в жизни вы бы взяли на себя ответственность за жизнь или смерть человека?? Зачем вы такое советуете зная, какая сейчас ситуация?? Вы медики, видели больного, знаете его анамнез?? Не правда, что раз подойдут в больнице и второе - стационар не дома и уколы/капельницы - не таблетки! Поражает ваше вечное - не надо антибиотиков и пей воду, все пройдет... честное слово!
Вы лежали в обычной больнице?
Сейчас даже если положат, то до утреннего обхода никто ничего не будет делать.
ФрекенБок• 25 февраля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
В лікарні ще капали напевно, в чоловіка теж тахікардія зараз і тиск скаче...
Чумачечая Весна• 25 февраля 2021
Ответ дляБез Баяна
Вы лежали в обычной больнице?
Не всі. Чоловіка госпіталізували у п´ятницю ввечері, ми приїхали після 19:00. Тобто і п´ятниця вечір, і вихідні попереду. Крапельниці були одразу, ми постійно на контакті були, під північ ще був під крапельницями. Звичайна лікарня. До понеділка почував себе трохи краще.
ФруктЕщеТот• 25 февраля 2021
да.начинают с риналгина. потом назначали цетриаксон, лораксон.
в итоге помогли капельницы с импортным левофлоксацином.
МатьЧасть• 25 февраля 2021
Ответ дляосень_осень_харашо
Надо в стационар. Звоните на мобильный участковой, пусть переделает направление
А что в стационаре? Кислород не нужен, отдышки нет. У моей дочки при бронхите была сатурация 87 и ниче, гормон укололи и все стабилизировалось
Без Баяна• 25 февраля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
В крапельницю о 19:00год. ще повірю. В крапельницю опівночі - ні за що.
Сусідку забрала швидка з болем у серці, поклали в терапію в лікарню на Чернігівській (Київ). Ні лікаря, ні призначення, ні корвалола звичайного у відділенні не знайшлося. О 2 ночі привезли - сказали до ранку чекати лікаря, чоловік в паніці вночі шукав аптеку, щоб хоч щось купити.
Я в дитячих лікарнях належалася - на вихідних і вночі або нікого немає, або всі сплять.
Викасикрет• 26 февраля 2021
Бляха ,что это за больницы у вас такие(((((у мужа температура два дня 39.5 ночью скорая два раза приезжала и сбивала вызвали днем -приехали и забрали его в больницу там кровь т.д. сейчас капают.
Странная все-таки эта страна
Чумачечая Весна• 26 февраля 2021
Ответ дляБез Баяна
Є лікар на чергуванні, медсестри. Не всі скоти. Крарельниці - по дві-три години поспіль. Так було щодня. За один раз вливають кілька пляшок різних.
Викасикрет• 26 февраля 2021
Ответ дляБез Баяна
Вам не пощастило просто.Нам викликали серед ночі лікаря, в звичайній державній клініці.І крапельниці прямо на швидкій ставили
Без Баяна• 26 февраля 2021
Ответ дляВикасикрет
Це не ’разова акція’, на жаль. Мова про стаціонар, не швидку.
Викасикрет• 26 февраля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
Правильно, урогентний лікар має мати протокол лікування, є лаборант, є ренген цілодобовий. Я з з звичайного районного центру.
Викасикрет• 26 февраля 2021
Ответ дляБез Баяна
Так нас карали прямо на швидкій, приїхав лікар тоді відправили вночі в інфекційне.
Жена сантехника• 26 февраля 2021
Ответ дляЛамборджини
У нас такий де діагноз, мене лякає температура 9 день
У свекрови так же температура держалась 2 недели, потом быстро пошла на поправку
Дело было давно• 26 февраля 2021
Ответ дляФрекенБок
Чоловік теж грався АБ в таблетках на9 день ураження було 50-70 відсотків і відсутність місць в лікарні, дзвоніть сімейній з різних номерів і коліть сильний АБ не чекайте навіть призначення моя вам порада, гормон і розріджуючі препарати в живіт, прокапати теж добре але можна і не в лікарні
ну что вы советуете?сильный АБ...уже 10 раз поменяли протоколы, если бактерия, то да, если ее нет, то нет, нужна гормональная терапия, нужны антикоагулянты ксарелто-клексан-эликвис, а аспирин и Ко - это дезагреганты, они не эффективны при ковид. Нужно смотреть на С-реактивный белок и контролировать кислород, если кислород низкий, то лежать на животе максимально.
Манка Я• 26 февраля 2021
Ответ дляБез Баяна
Вы лежали в обычной больнице?
Лежала, просто невероятно много раз! Будут делать, я поступала вечно ночью и назначения делал дежурный, в т,ч в коронавирусном отделении. Если высокая температура - ставят капельницу, чтоб ее сбить, обязательно!
На границе• 26 февраля 2021
Ответ дляЧумачечая Весна
В лікарні збивали навіть мінімальну температуру. Лікар дуже це контролювала. Казала, що на відміну від інших вірусів, де вражаються верхні дихальні шляхи і температура допускається - при ковід потрібно її збивати швидко, бо при температурі вражаються легені.
А ещё говорят, что врачи не подходят...
На границе• 26 февраля 2021
Ответ дляЛамборджини
Визвали швидку, сказали приідуть
Ну Слава Богу!!!! Дай Бог сил и выздоровления!!!!!!!
На границе• 26 февраля 2021
Ответ дляЛамборджини
Дякую🙏🏻
Автор, и совет уже как будет назначен врач ваш после госпитализации, обязательно подойдите к врачу ’лично’ пообщайтесь. Заинтересуйте обязательно.
Ламборджини
• 26 февраля 2021
Ответ дляНуждаюсь в общении
Троль??? Почему не лягли в больницу, если вас направилм?
А ви все робите те, що вам лікарі кажуть?) Немає мені чого робити, тільки тролити залишилося
Ламборджини
• 26 февраля 2021
Дівчата, дякую всім за підтримку та поради, положили в лікарню, по знімку лікар підтвердила ковід, будемо лікуватися в стаціонарі. Всім здоров‘я, не хворійте
Нуждаюсь в общении• 26 февраля 2021
Ответ дляЛамборджини
Выздоравливайте!
Кубик Рубика• 26 февраля 2021
Ответ дляНеГолосую
Жаль нельзя поставить дизлайк таким умным
А что такого я спросила?? Я прикидываю такую ситуацию, то скорее всего сели бы в машину или такси и ехали бы в больницу.
Кубик Рубика• 26 февраля 2021
Ответ дляБез Баяна
Мне тоже ставили капельницы и ночью, и на выходных. Самой довелось полежать по больницам и с детьми. По-разному бывало. Зависит от самого персонала