вкрации• 28 февраля 2021
шкільний англійський -в якому класі вивчають однину та множину?
1 клас, зошити за програмою fly high, бачу, що там є завдання, де, наприклад, намальовано яблуко, і треба вибрати, це apple чи apples, а пролиставши назад, розумію, що нігде ця тема не висвітлена.
в якому класі проходять поняття однини та множини ?
як дитина знає?
Божий одуванчик• 28 февраля 2021
Ми почали по Флай хай учитися в 2 класі, тоді і вивчали однину та множину. В 1 класі вчилися по Смарт Джуніор-вивчили алфавіт і кілька десятків слів.
Божий одуванчик• 28 февраля 2021
Зараз 3-й клас по флай хай, пів-року повторювали те, що вивчали в 2 класі. Тільки після НР пішли нові теми.
Оно само купилось• 28 февраля 2021
Автор, як вам ці книги? Ми по quick minds вчилося, теж 1 клас. Однину і множину ще не вчили
вкрации
• 28 февраля 2021
Ответ дляОно само купилось
непогано, інтерактиву багато,, але от знову, багато завдань де дитина має прочитати. але діти ще не навчились читати англ. мовою. можливо це новий підхід, просто за моїх шкільних часів все було по іншому
Оно само купилось• 28 февраля 2021
Ответ дляГубка Боб
По ФиФ - в 1 классе
Starter чи 1? Як відгуки?
Губка Боб• 28 февраля 2021
Ответ дляОно само купилось
Starter чи 1? Як відгуки?
стартер. Дочке медленно было, у неё талант к языкам есть, плюс учитель заставлял прописывать слова бесконечно. В общем, я не в восторге, в итоге ребёнок учится сам по себе, далеко от программы.
всемВсёИмного• 28 февраля 2021
Ответ длявкрации
А что значит - ещё не научились читать на англ?
Сейчас учат читать методом целых слов. Т.е. никаких транскрипций и правил чтения в младшей школе нет. Все построено на визуальном и слуховом запоминании новых слов. Этим нарабатывается определенный словарный запас. Тексты в учебнике составлены из слов, которые уже выучены и постепенно добавляются новые.
Поэтому в обязательном порядке надо учить слова, которые задают наизусть!!!
Я выписывала их на небольшую доску маркером и слова постоянно висели на глазах у ребенка.
Периодически спрашивала. Забыл, посмотри на доску.
Это эффективно.
Но мой учился ещё по старой программе, по ужасному учебнику Несвит.
К началу 2 класа ребенок уже свободно читал все слова и предложения из учебника.
Это эффективно.
ША все! я пришла• 28 февраля 2021
В 3 класі вивчали з винятками, правилами до цього теж була множина але просто як ес добавлене.
Кашпо• 28 февраля 2021
в першому класі
вчився по підручнику Family&frend
але мій ще з садочка знав бо вивчає англійську с народження
вчився по підручнику Family&frend