Фифачка• 01 марта 2021

Хто розуміється на оцінюванні математики?

3 клас, до відома вже оцінюють за 12-ною шкалою. Якщо в самостійний роботі усі 5 завдань вирішено вірно, застосовані вивчені правила, але оформлення усіх завдань є дуже-дуже неохайним, яка оцінка має бути?
Результат:
вже голосів: 24
12 (50%) 10
7 (29.17%) 9
3 (12.5%) 8
2 (8.33%) Свій варіант
0 (0%) 7
0 (0%) 6
0 (0%) 5
0 (0%) 4
nahaka• 01 марта 2021
Я б поставила 9 чи 10, але це повністю залежить від вчителя. На жаль (((

муха в кедах• 01 марта 2021
Краще фото. В нас максимальна 11. Якщо нерозбірливо знижується ще оцінка.
автор Фифачка • 01 марта 2021
Ответ длямуха в кедах
На фото все дуже погано( великі відступає, цифри не рівні, не буду викладати, раптом наш вчитель тут)
Пасти Ла• 01 марта 2021
В залежності від того, скільки завдань можна розшифрувати за час приблизно рівний часу перевірки роботи з нормальним оформлення

Може, там таке месиво, що нічого не зрозуміти.
Плету интриги• 01 марта 2021
Ответ дляnahaka
Почему же ’нажаль’? Ничего страшного нет ни в 7, ни в 8, зато в следующий раз напишет понятно.
Фигня, эти оценки в 3 классе) А если разобрать сложно, то учителю и за 8 спасибо надо сказать.
автор Фифачка • 01 марта 2021
Ответ дляПасти Ла

Вчитель каже, що зрозуміло, але не відповідає правилам оформленням і дуже неохайно
автор Фифачка • 01 марта 2021
Ответ дляПлету интриги
У дитини 6

Плету интриги• 01 марта 2021
Ответ дляФифачка
У дитини 6
Значит, совсем ничего не понятно там. Или не все верно. Забейте. Пусть ребенок в следующий раз разборчивей пишет.
автор Фифачка • 01 марта 2021
Ответ дляПлету интриги
Я запитала - вчитель сказала, вони все вірно, це оцінки такі - мотивуючі
ОноВамнадо• 01 марта 2021
Разные работы оцениваются по разному. Т.е. контрольная с дополнительными заданиями на 12, см работа на 11 или 10 максимально. Все зависит от сложности и количества заданий
Плету интриги• 01 марта 2021
Ответ дляФифачка
Так молодец. Могла вообще не проверять каракули. Хочет от вашего ребенка добиться бОльшего.
автор Фифачка • 01 марта 2021
З грудня усі оцінки 6-7 ((
Вчитель намагається таким чином мотивувати краще писати
автор Фифачка • 01 марта 2021
Ответ дляПлету интриги
Поки що вона досягла того, що бажання вчитися за ці 3 місяці майже щезло
Плету интриги• 01 марта 2021
Ответ дляФифачка
Вы б фото показали. Может, и не права она. Но почему-то кажется, что учитель старалась, разбирала полет мыслей ученика, а теперь плохая. Потому что ребенка дома пожалели.
Плету интриги• 01 марта 2021
Была тут уже тема, когда мама пожаловалась, что к ребенку придираются за почерк. Советчицы ее поддержали, ровно до того момента, пока мама показала фото. А там реальные проблемы, и оценки учителя абсолютно справедливые.
автор Фифачка • 01 марта 2021
Ответ дляПлету интриги
Може й права, тому запитую, хочу розібратися
автор Фифачка • 01 марта 2021
Ответ дляПлету интриги
Я згодна, що є проблеми, просто запитує, чи це так і має бути за правилами оцінювання
Плету интриги• 01 марта 2021
Ответ дляФифачка
А что вы делаете с декабря, чтоб улучшить аккуратность?
Плету интриги• 01 марта 2021
Ответ дляФифачка
Правила оценивания применяются к конкретной работе, которую вы не показываете. Поэтому, увы, может, так и должно быть.

Плету интриги• 01 марта 2021
Если считаете, что учитель не права, поговорите с ней спокойно. Скажите, что работаете, но не все сразу, а мотивация пропадает.
автор Фифачка • 01 марта 2021
Ответ дляПлету интриги
Пише вдома прописи, багато малює
автор Фифачка • 01 марта 2021
Ответ дляПлету интриги
Розмовляли, її мотивація не цікавить взагалі
автор Фифачка • 01 марта 2021
Ответ дляПлету интриги
У дитини 6-7 по всім майже роботам
Плету интриги• 01 марта 2021
Ответ дляФифачка
У дитини 6-7 по всім майже роботам
Но показывать вы ни одну не хотите. Меняйте тогда учителя, вы ж ее не переделаете. Если, конечно, считаете, что она не права, что ваш ребенок пишет вменяемо, на 8 баллов.
Повелитель интернета• 01 марта 2021
Ответ дляФифачка
У дитини 6
Значит не все правильно, либо не до конца сделано, либо недолелано.

А вообще, у нас бывает, что просто в данных работах максимум 10 может быть. 10 - это пять по пятибальной
Мааарковная• 01 марта 2021
у середніх класах,якщо все-все-все правильно розв´язано,але неохайно чи не зовсім оформлено так,як треба,повинні ставити найнижчий бал з високого рівня,тобто 10.Все ж правильно!!
Не танцую- но пою• 01 марта 2021
Моя дитина теж в 3 класі, оцінки ставлять нелегально, а так оцінюють рівнями. Я б за правильну але неохайну роботу поставила б 10. За дуже неохайну-9. Або Достатній рівень.
автор Фифачка • 01 марта 2021
Ответ дляПовелитель интернета

Я запитували вчителя, каже все зроблено
автор Фифачка • 01 марта 2021
Ответ дляПлету интриги
Я не вважаю, я запитую, хто розуміється, чи так усі оцінюють
Плету интриги• 01 марта 2021
Ответ дляФифачка
Невозможно помочь в оценке работуы ученика по словесному описанию мамы.