Шкідлива молекула• сегодня в 00:03

Моешь моешь, а оно не отмывается!

Кто живет в квартире со старым ремонтом у вас получается убрать/вымыть квартиру до идеала? Мне кажется, что это просто нереально...Квартира съемная, ремонт начала 00х, косметика делалась лет 10 назад, но вот отмыть все до идеала нереально...швы терла не оттерла до конца, двери, плинтуса, кухня...Неделю генералю, а ощущение, что как было так и осталось... Нет ощущения полной чистоты, вот как в новых квартирах со свежим ремонтом, все равно тот же линолеум покоцаный, как не мой оно не отмывается уже.
Ламборджини• 1 час назад
Авторе, не пошктдуйте грошей купіть таку щітку. Я купувала на Тему за 500 грн, але чекала знижку. В наших магазинах біля тисячі.

Заряду вистачає надовго. Різні насадки. Мені найбільше подобається така як куполом насадка - для ванни, мийки зручна. Для швів там є типу конусної.
Краще ніж терти руками. В довга ручка допомагає відтерти щось на підлозі не гнучи спину. Вона моя помічниця. З нею швидше і якісніше. Особливо шви.
Я їх Антижиром пшикаю і потім щіткою. Сяють. Відмила так старіючі .

Саме як на фото. Є схожі, але вони гірші. На Промі дурять - там є за 400+ грн, але присилають іншу.
Цієї купольної насадки багато де немає, на це потрібно зважати.

Нульовий сантиметр• 1 час назад
У нас таке саме. Ремонт 86 року, коли збудували будинок. Меблі новіші, може 90х.
Хоч прибираєш, але все одно не те.
Навіть бажання немає все видраювати, як автор. Просто прибираю.
Але платимо 8 тисяч за оренду 2 кімнатної квартири. Тому живемо, відкладаємо потроху.
АБВГДэшница• 1 час назад
Купіть чеовоний пітушок шантаклер і попшикайте бруд - через 2 хвилини витріть бруд тряпкою і нічого терти не потрібно.
Але кухонний жир він не відмиває