Не гоню• 08 марта 2021

Чоловіки!Кому потрібна жінка для кохання?!Заберіть мене до себе...

Мені 43..Маю 2 дітей дорослих и сина 7 років.Всі кажуть,що красива.Без вредних причичок.Хочу поваги і любові від чоловіка протилежної статі.Невже я так багато хочу?!Втомилася...Дуже...Геть і в свято не відчуваєш себе жінкою.,.Приготов...піднеси..підігрій...прибери...Я хотіла хоч один раз в рік попробувати що це таке свято жінок...26 років зміжня....Не вийшло...Плачу...Втомилася...Дуже...Якби не діти -мене на цьому світі вже б не було...Завжди таким був...Думала,що зміниться....Язв прошу не коментувати....І так на душі тошно....проходьте стороною...
Мамаша в бигудях• 08 марта 2021
Чоловік протилежної статі це вже жінка

Просто болталка• 08 марта 2021
Здесь не так много мужчин
Маманя• 08 марта 2021
И что, так все 26 лет?
Ворую вкусняшки• 08 марта 2021
Автор, а зачем вы все это делаете?
Синди Кроуфорд• 08 марта 2021
Сама впряглась и теперь все кругом виноваты.
Аноним Секретарь• 08 марта 2021
Так заміжня чи нє?
вентиляторная• 08 марта 2021
Ви забули аноніма включити
Крошка Енот• 08 марта 2021
Ну откуда тут мужчины? Та и там, где они есть то нужны, молодые, свежие, не замученные. Женщина не должна жалость вызывать, короче.
Анка-пулемётчица• 08 марта 2021
о господи, бидна жинка!

Ворую вкусняшки• 08 марта 2021
Грудных детей нет, муж не инвалид, зачем все это делать сегодня? У меня два мужика, палец об палец сегодня не ударила. Мне 43 как и вам. Пошла на кухню сожрала кусочек торта и лежу. Что вам мешает сделать тоже самое? Только ваши дурацкие установки.
ротцвеники• 08 марта 2021
Ответ длявентиляторная
Ви забули аноніма включити
То так нужно