пьЯНА• 11 марта 2021

Тут є працівники соцбезу? До вас питання

Тих,хто має щось проти багатодітної сім´ї, прошу проходити мимо,не треба мені вашого негативу.

Така ситуація: якщо в сім´ї 5 і більше дітей, то їм виплачують по 1700грн на кожного до 6 років. Я отримувала ці гроші на 3-х дітей, потім народилася ще одна дитина (в квітні), і на неї не дають їх,тобто так і залишилося, тільки на трьох. Я зверталася в соцбез по цьому питанню,але за 10 місяців нічого не вирішилось. Чого я маю втрачати 1700грн, якщо вони мені належать по закону? Чи я щось не розумію? Чи щось змінилося в законах? В соцбезі просто відмовчуються
Альфред Шнитке• 11 марта 2021
На 1545 пробовали звонить?
автор пьЯНА • 11 марта 2021
Ответ дляАльфред Шнитке
На 1545 пробовали звонить?
А що це за номер?
Альфред Шнитке• 11 марта 2021
Ответ дляпьЯНА
А що це за номер?
Урядова гаряча лінія
автор пьЯНА • 11 марта 2021
Ответ дляАльфред Шнитке
Урядова гаряча лінія
Дякую, можна спробувати
Детсадовский полицейский• 11 марта 2021
какой возраст детей?
автор пьЯНА • 11 марта 2021
Ответ дляДетсадовский полицейский
какой возраст детей?
Є погодки, є через рік
КаРаКаТиЦа• 11 марта 2021
По закону многодетным должны выплачивать по 1700 грн на каждого ребенка до 6 лет....если у Вас четверо до 6 лет и Вы обратились в собес за помощью и предоставили все документы и написали необходимые заявления, то должны получать...тут надо выяснять в собесе или ,как выше советовали, на горячей линии правительства 15-45
Детсадовский полицейский• 11 марта 2021
Ответ дляпьЯНА
Є погодки, є через рік
вы не знаете возраст ваших детей?
автор пьЯНА • 11 марта 2021
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А може бути такий варіант, що та недостача покривається соціальною допомогою? Тому що дитячі я отримую трьома платежами:
1) одноразова допомога при народженні до 3-х років;
2) 1700грн для дітей до 6-ти років;
3) соціальна допомога для малозабезпечених.
автор пьЯНА • 11 марта 2021
Ответ дляДетсадовский полицейский
вы не знаете возраст ваших детей?
Знаю, орієнтовно написала, треба точніше? 10міс, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11
КаРаКаТиЦа• 11 марта 2021
Ответ дляпьЯНА
2) 1700грн для дітей до 6-ти років;
Я не работник собеса, но по логике 1700 на ребенка это помощь, которая не учитывает доход семьи...т е. ее выплачивают только на основании наличия детей до 6 лет у многодетной семьи ...а вот помощь по малообеспеченности начисляется исходя из доходов, значит выплаты на детей по 1700 включают в доход семьи..в любом случае , если оставите обращение на горячей линии 1545, вам пришлют письменный ответ, а возможно и недополученные деньги получите за весь период..
Швабристка• 11 марта 2021
Ответ дляпьЯНА
Прежде всего это ваши дети , родили будьте добры содержать. А помощь вам из наших налогов платят интересно когда такие как вы внесут лепту и будут работать и содержать себе подобных.
автор пьЯНА • 11 марта 2021
Ответ дляШвабристка
Ми дітей народили, годуємо, чоловік працює, і в держави нічого не вимагаємо. Але якщо прийняли такий закон,то на яких підставах я маю не получити ті гроші? А ще я просила негативно налаштованих людей не писати. Є таке правило: дають - бери. Навіть якби нам нічого не виплачували, кількість дітей від того б не змінилася. Це особисті переконання і стиль життя
автор пьЯНА • 11 марта 2021
Ответ дляШвабристка
Якщо комусь шкода,що багатодітні отримують допомогу - міняйте закони, хай буде по вашому, ми просити не будемо. Але і голодні не будемо. Дитячі гроші - це тільки невелика частина сімейного бюджету
РукиМыли?• 11 марта 2021
’І ще є такий важливий нюанс, що сума цієї допомоги буде включатися у розрахунок доходів родини для призначення інших видів соціальних допомог. А це означає, що це може мати вплив на статус малозабезпеченості та при призначенні субсидії, також ця сума враховуватиметься при визначення права на пільги на комунальні послуги для багатьодітних.’
http://www.i-law.kiev.ua/допомога-на-дітей-для-баг...
РукиМыли?• 11 марта 2021
И вообще, пишите в Минсоцполитики, пусть ответят по сути. Звонки и визиты это одно, а бумажка другое, ее потом можно и обжаловать.
Полиэтиленовый привет• 11 марта 2021
Ответ дляпьЯНА
Невелика частина? Хмм..на троих детей только 5 000 пособия многолетной семьи и плюс еще остальные выплоты. Не гневите Бога. Я одна воспитываю сына, ему уже 15. Живем вдвоем сейчас на 8000.
автор пьЯНА • 11 марта 2021
Ответ дляПолиэтиленовый привет
А чим я по вашому гнівлю Бога? Поясніть,бо не зрозуміла вашого комента.
Вас двоє - 8000, а нас 10, то мало б бути 80 000. Да, в нас є неофіційний дохід, але чесно скажу, що менше, ніж 80 000. То що не так?
автор пьЯНА • 11 марта 2021
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Сорі, не 80, а 40, неправильно порахувала
Мотылек• 11 марта 2021
Вы документы на младшего сдавали в собес или что означает обращалась по этому вопросу?
Исправлялочка• 12 марта 2021
Ответ дляРукиМыли?
Да. Писали письменно запрос, пришел ответ, рассмотрение до трёх недель
автор пьЯНА • 12 марта 2021
Ответ дляМотылек
Документи здали після народження, одноразову отримую. А 1700 ні. Зверталася до тої людини, в якої завжди все оформляємо (знайома). Недостачу я помітила десь через пів року, думала, буде перерахунок через трохи,тоді і запитаю. Запитали, знайома сказала - я подивлюся. Ок, ждемо місяць, ніякої відповіді, запитуємо знову - каже, це не я нараховую, тим інші люди займаються, я їм передала, вони подивляться. Знову проходить декілька тижнів, запитуємо, вона відповідає: я нічого не знаю. Так от я і задумалась, чи там щось мутять, чи в чому причина.Чи звертатися десь вище, чи може я щось не розумію,і все правильно. І знайому не хочеться підставляти, їй якісь проблеми створювати, вона нас завжди без запису приймає позачергово. Думаю,запитаю тут, можливо хтось щось підкаже
Мотылек• 12 марта 2021
Можу припустили, що ви здали документи на виплату по народженню, а на виплату 1700 - це окремий пакет документів і його ви не здали. Також потрібно було вписати молодшого до вашого посвідчення багатодітних батьків.
дама_из_декрета• 16 марта 2021
Подозреваю, что вы не писали заявление и не подавали пакет документов на данную услугу. Для начисления выплат надо как минимум об этом попросить письменно, а не ждать, что вам насислять просто по факту рождения.
Швабристка• 20 марта 2021
Ответ дляпьЯНА
А помощь хотите , а налоги не платите с не официального дохода. Что бы менять законы и выплаты помощи надо иметь бюджет соответственно из налогов которые будут платить все . Или не просить помощи и так выходит помощь из не заплаченого налога. К стати у работника многодетной семьи одного из родителей и так есть льгота при оплате налога.
автор пьЯНА • 20 марта 2021
Ответ дляШвабристка
Ми не зобов´язані платити податки за неофіційний дохід. По закону дохід має бути задекларований тоді, коли він на постійній основі. А наш дохід не на постійній основі. Помимо основної роботи чоловік має особисті індивідуальні замовлення. Один місяць цих замовлень може бути уйма, а в інший місяць може не бути жодного, або декілька дрібних. Як такі доходи декларувати?
Швабристка• 20 марта 2021
Ответ дляпьЯНА
Фоп оформляют во всех цивилизационных странах и платят налоги.