Мальчун-задирун• 2 часа назад

Вы разделяете эту точку зрения? почему нет и почему да?

тогдалия• 2 часа назад
Ответ дляМальчун-задирун
то есть если я в штабе то я часть истории или нет? а если я в европе то я часть истории? а если я в европе работаю на Украину?
политики это просто люди принимающие решения, имеющие на это право
Вы - винтик истории. Как и все мы. А часть истории - это принятие решения о проведении Курской операции (как пример). Или о выходе из Донецкого аэропорта.

автор Мальчун-задирун • 2 часа назад
Ответ длятогдалия
ага, то есть крупные решения.
А вы бы выбрали быть винтиком истории, частью истории или жить свою жизнь вдали от войны (будь такая возможность?)
тогдалия• 2 часа назад
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ні, народ не може домовитись, референдум ніхто не проводить, нам чи вам показують, що далеке майбутнє вже близько і біля вас, а те що перед носом - це далеко і недосяжно. Десь я таке вже бачила. Потім ще й звинуватять і на рівному місці крайніми зроблять і всі гуртом (Америка і Європа) будуть чехвостити український народ, бо це ж не політикам, а вам все не так було, вас все не влаштовувало, ви!!! Вічно голодні, холодні, мало вам грошей, віра не така, мова не така, сусіди не такі, ви, а не москалі винуваті. Ви ще мене згадаєте)) це вже було.
Чомусь згадалась менi Коліївщина. Сама не знаю чому.
Ваша прЭлесть• 2 часа назад
Ответ для120-120-120 (не худею)
Совершенно верно. Именно так все и будет...
120-120-120 (не худею)• 2 часа назад
Ответ дляМальчун-задирун
а как надо? чтобы убили руководство и начался хаос? вы хоть один такой успешный пример знаете? типа на предприятии также все работает и в семье. Кто-то принимает решения кто-то выполняет
Я вважаю, що держава має перестати гнушатися, знущатися над своїм народом, переслідувати його, закривати у в´язницю, і дати вільно обирати, усі самі сортануться на табори хто до кого і з ким. А там уже після великого переселення народів буде видно яка буде війна чи мир, але поки що рішення приймають попи і гадалки, чи точніше гадалки і попи на службі у диявола, тому коли попи рахують скільки у них церков понижено, ну з неба їх #обнула сатисфакція не відходячи від каси, як кажуть карма в онлайні. Вони ще і відійти не встигли, як уже наслідки отримали. Жаль, що на це все люди по 5 гривень колись скидали, гуртом будували, це тривалий процес, а тепер якісь покидьки це нищать і це не історія, це те, як майбутнім поколінням не треба робити, бо попи не будівельники і не знають, що гарні бетонні церкви можуть століттями стояти, а зроблене з гівна і палок стоїть і вартує стільки скільки їх продажна дияволу душа - перекреслений нуль.
120-120-120 (не худею)• 2 часа назад
Ответ дляВаша прЭлесть
Попизд! пішла війна. Результати очевидні вже.
автор Мальчун-задирун • 2 часа назад
Ответ для120-120-120 (не худею)
та это же утопия. Красиво звучит но это будет хаос. Всегда будет кто-то кто принимать решения, и в итоге все повторится
Юпитерная• 2 часа назад
Ответ дляМальчун-задирун
в смысле, вы о чем? В войну в Украине попали только нарциссы и эгоисты?
Безусловно.
120-120-120 (не худею)• 2 часа назад
Ответ дляМальчун-задирун
Приймати рішення мають свідомі, а не деградовану несучі, які 3 класи закінчили. Ви думаєте в Україні немає розумних людей, ну ще пару років війни і весь розум втече. Тоді Путіну і воювати не треба, лишить з держави роздавлена личинка.

Тундиринда• 2 часа назад
нет не разделяю, моя жизнь для меня на первом месте, а исторические события - это просто херня
Юпитерная• 1 час назад
Ответ длятогдалия
Не согласна. Даже в нынешних реалиях народ пишет историю. Народ, а не политики.
Как хорошо плебеи поддаются пропаганде. Жесть ))
тогдалия• 1 час назад
Ответ дляЮпитерная
Патриции вот только все больше никудышние попадаются.
А ось і я• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
це ви про кожного українця говорите, що він попав в центр історії?
не в центр далеко. в центра лише влада. всі інші - розмінна монета

та й загалом фраза занадто пафосна. навіть якщо дивитись тих, хто в центрі історії
Хочу на Балі• 46 минут назад
Советские нарративы ((Сначала общественное,а потом личное.Сейчас это не работает