Пожмаковна• 15 марта 2021
Гастрит у кота
У кого в котиків є така проблема. Як діагностували? Який корм їдять ваші улюбленці?
А то у нас кіт з п’ятниці хворіє.
Почалося все з рвоти, спочатку з залишками їжі, потім уже тільки слиз з кров’ю.
Відвезли до лікаря.
Сказали гастрит. Призначили лікування.
Рвоти немає у кота. Поводить себе як зазвичай начебто.
Але з їжею біда.
Виписали на вибір чотири різновиди корму. Два я вже купила, не їсть взагалі ні вологий ні сухий.
Але і свій звичайний якось дивно їсть. З миски своєї не їсть. Їсть або прямо з пачки з кормом або біля миски якщо покласти.
Пам’ятає що їв з миски і йому погано було?
Розкраду шлунку немає.
Я боюся, аби лікар нічого не пропустив, бо недавно в знайомої котик від чумки помер. Але якби була вона, то з початку хвороби вже 4 дні, зміни якісь б у кота були.
Порадьте щось
А то у нас кіт з п’ятниці хворіє.
Відвезли до лікаря.
Сказали гастрит. Призначили лікування.
Але з їжею біда.
Розкраду шлунку немає.
Порадьте щось
Пожмаковна
• 17 марта 2021
Ответ дляПлюшевая дыба
Якраз моєму котикові і робили також ці уколи і вони дуже допомогли! Я вже назву не згадаю, але точно протирвотні і їх кололи три рази. Якраз при рвоті від ниркових проблем.
Зробіть біохімічний аналіз повний і взнаєте.
але ж і ліки для нирок приписували? не тільки ж протирвотні уколи робили.
Плюшевая дыба• 17 марта 2021
Ответ дляПожмаковна
Немає ліків для нирок. Протирвотні уколи і спец корм.
Пожмаковна
• 17 марта 2021
Ответ дляПлюшевая дыба
У кота ниркова недостатність?
годовасик• 24 марта 2021
Стилен давала собаке по половине таблетки два раза в день. Собака 17 кг. Вылечили. До этого срывало его постоянно. День капают в стационаре, день дома на диете и лекарствах, на третий день опят рвет. Коту не знаю дозировку, спросите у ветеринара, может одну четвертую. Стилен покупала в аптеке, он для людей, лечила им себе как то гастрит.
Пожмаковна
• 24 марта 2021
Ответ длягодовасик
слава богу, більше кота не рвало.
йому приписали лікувальний корм мінімум на місяць і сім днів я поїда його завареним льоном і давала ще таблетки, але назви не пам*ятаю.
зараз все ок. корм їсть лікувальний, скаче як сайгак по квартирі