Жена_КотораяСтена• 15 марта 2021

Допоможіть розшифрувати аналіз! Вагітна! Ковід!

Добрий вечір.Можливо хтось підскаже, це бактеріальний аналіз, потрібен антибіотик?
Вагітна, 28 -29тижнів, підтверджений Ковід((, самопочуття задовільне, максимальна температура була 37,6,сама падає.Сатурація 96-99.4-й день хвороби.
Буду дуже вдячна за відповідь!((
СирОжино пирОжино• 15 марта 2021
Я конечно не доктор, но с коагулогоаммой пошла бы к гематологу.
Здоровья вам и малышу!

Шальная коклетка• 15 марта 2021
Ох, у мене були дуже схожі цифри. Пила аж 2 антибіотика. Але я не вагітна..
Сарафанное радио• 15 марта 2021
Не врач
Будьте здоровы , вы и ваш малыш!
Напишите в группе : лікарі та пацієнти разом на фб
Дама-мадама• 15 марта 2021
На ФБ лікарю Жиравецькому напишіть.Він консультує безкоштовно.
Дама-мадама• 15 марта 2021
Тарас Жиравецький.
Не гоню• 15 марта 2021
СОе повышен и С-реактивный белок указывает на воспаление в организме, скорее всего уже бактериальное. Но только врач назначает. У беременной показатели по-другому расшифровывают.
РукиМыли?• 15 марта 2021
Вам в лікарню треба( не сидіть і не чекайте.
Сарафанное радио• 15 марта 2021
Ответ дляДама-мадама
Он не гинеколог
Лечение комплексное, учитывая все риски
Папина дочка• 15 марта 2021
Вам тут не помогут, только зря напугают))) Потому что у беременных свои нормы ОАК, включая СОЭ, срб и нейтрофилы (они в норме привычно повышены у беременных), сгущение крови тоже характерно при беременности и без ковида.
Лично я считаю, что анализы у Вас нормальные для 2 триместра (срб и при вирусе вырастает), но тут нужен врач с опытом именно по беременным.

КликОЛЬКА• 15 марта 2021
У Вас основные показатели завышены - шое, срб, д-димер, обычно это основание для антибиотиков.
Шальная коклетка• 15 марта 2021
Автор, цифри високі так, запалення в організмі точно є, але не обов´язково бактеріальне. Обов´язково зверніться до лікаря.
Такі цифри притаманні, як для вірусного, так і для бактеріального захворювання.
Сарафанное радио• 15 марта 2021
Ответ дляРукиМыли?
+++ лучше в больницу под наблюдение
Неваляшкина• 15 марта 2021
Не бачу явного зсуву формули вліво, тому АБ особисто я не приймала б. А от з коагулограмою треба до лікаря. Нічого критичного, але хай спостерігає в динаміці. Води більше пийте якщо набряки не турбують
Папина дочка• 15 марта 2021
Автор, я Вас прошу, закройте тему пока Вас до инфаркта не довели тут)) Люди совершенно не знают норм для беременных.
Шальная коклетка• 15 марта 2021
Ответ дляПапина дочка
Ви молодець!! А то налякають зараз))
Неваляшкина• 15 марта 2021
Ответ дляКликОЛЬКА
Шое, срб у вагітних і так можуть бути підвищені. Д димер дуже незначно підвищений.
Я б зробила через 5 днів знову формулу, ферритин, срб, д димер, лдг і прокальцитонін.
автор Жена_КотораяСтена • 15 марта 2021
Оой, дівчатка, дуже дякую за швидкі відповіді. За всі)) Я намагаюсь не панікувати. Стою на обліку, на зв’язку зі своїм гінекологом щодня, але лікуванням Ковід займається терапевт, яка одразу приписала антибіотик, ще до здачі аналізів, тому немає довіри. Я не проти антибіотиків, але не для перестраховки(( , а коли вони дійсно потрібні. Спробую написати лікарю Жиравецькому,якого порадили.
Будьте всі здорові,дякую
Сеточка• 16 марта 2021
Ответ дляНе гоню
Соэ у беременных всегда повышено
Сеточка• 16 марта 2021
Ребята, ауууу! Она беременная! Анализ крови неплохой. Но лучше пусть посмотрит врач.