Четырёхсторонний скотч• 24 марта 2021
Магазин Ева и интернет-магазин Ева. Цены отличаются?
Яжемать Мне можно• 24 марта 2021
Ответ дляАдминко
Да при чем может быть дороже как онлайн так и офлайн), нема логики
Нещодавно купувала підгузки. Різниця - 85 грн, на упаковці
Пушап Ми• 24 марта 2021
Дешевле, но не на все. Плюс плюшки всякие, по типу пробников , один раз даже крем биокон 50гр бонусом, в упаковке, с нормальными сроками годности.
Кондуктор маршрутки• 24 марта 2021
Ціни не співпадають. Побачила в онлайн магазині туш із знижкою,думаю,зайду ,щоб купити... А в магазині ціна на а 120 грн вища. Прийшла додому,зробила онлайн замовлення з самовивозом і забрала в тому ж магазині. Де там логіка, невідомо.