Кишмишная Мая• 21 декабря 2025
И опять умер ребенок у стоматолога. Киев, Частная клиника
лікарка-анестезіолог під час підготовки до стоматологічного втручання ввела 7-річному пацієнту препарат, який був йому протипоказаний через стан здоров´я.
’Слідством встановлено, що жінка була обізнана щодо протипоказань, однак попри це застосувала зазначений медикамент’, - наголосили у відділі комунікації поліції Києва.
Повідомляється, що одразу після введення ліків у хлопчика настала зупинка серця.
’Бригада швидкої допомоги протягом двох годин проводила реанімаційні заходи, проте врятувати життя дитини не вдалося’, - поділились правоохоронці.
А я с Рио-де-Житомира!• 21 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Орієнтуєтеся у всіх
Дозуваннях всіх ліків ?
Мій не такий• 21 декабря 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Ніхто по живому не рве.не вигадуйте. А лікування дитячих зубів - тобто молочних не потребує анастезії.
Даже под седацией лечат, не все дети станут сидеть часами спокойно
А я с Рио-де-Житомира!• 21 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Як повʼязано з новиною ?
Кишмишная Мая
• 21 декабря 2025
Ответ дляМій не такий
Удалено администрацией...
А я с Рио-де-Житомира!• 21 декабря 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Перед тим як дати згоду на анастезію роблять проби, ну якщо є запасні діти, то тоді не треба
А ви в курсі , що проба може бути негативна , а під час введення наркозу - бути позитивною ?
Гидроусилитель руля• 21 декабря 2025
Ответ дляМій не такий
Ну тоді це відповідальність батьків. Довести зуби до такого стану. Лікувати під наркозом
Кишмишная Мая
• 21 декабря 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Як повʼязано з новиною ?
Удалено администрацией...
А я с Рио-де-Житомира!• 21 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Щось почитайте про ідіосинкразію і давайте тоді експертні свої висновки
А я с Рио-де-Житомира!• 21 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Як повʼязано з подругою порадниці і її працевлаштуванням ?
А я с Рио-де-Житомира!• 21 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Статистика в студію
В гости звали?• 21 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Делают, конечно, нормальные врачи. И для взрослых делают.
Черпак_для_фантазий• 21 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
В цьому випадку була застосована не анестезія. А седація.
Яка в рази складніша та не передбачена.
ТигрЛьвович• 21 декабря 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
чим молочні відрізняються від постійних? чи там інші нерви та корені? чи карієс інший? все однаково
А я с Рио-де-Житомира!• 21 декабря 2025
Ответ дляВ гости звали?
Щось гарантує ?
В гости звали?• 21 декабря 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Чому так може бути?
ТигрЛьвович• 21 декабря 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Удалено администрацией...
Видящие_помогите• 21 декабря 2025
Ответ дляМій не такий
Преднамеренно? Ого. А какая цель этого была
Цели не было, халатность, врач знала и была предупреждена что ребенку нельзя это лекарство,но ввела. Кто знает,что у нее было в голове???
Коплю на груди• 21 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Ви в адекваті чи садистка??? Вам колись лікували нерви без анастезії? Думаєте від того больового шоку не може бути ? про видалення зубів взагалі мовчу....
Так, моєму чоловіку лікували в дитинстві зуби без анестезії - 2 рази втрачав свідомість від болю. Зараз боїться стоматологів як вогню, я його трохи не за руку заводжу до стоматолога і лікар в нас один постійний, бо до іншого чоловік не піде ні за що. І наш стоматолог відмовився лікувати перший раз донці зуби без аналізу реакції на анестезію
Братья Капли• 21 декабря 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Це батьки винні!!!! Нам лікували без аназтезій, я дитині теж. Тому що ще тоді були випадки смертей у кріслі стгматологів
Я не все життя запам´ятала, як мені в 3-4 роки лікували пульпіт без анестезії, клали ліки, щоб вбити нерв (здається миш´як). Так, в молочному зубі буває пульпіт і тоді видаляють нерв.
Гидроусилитель руля• 21 декабря 2025
Ответ дляБратья Капли
Запам´ятали, але ж живою залишилася.
Кумася• 21 декабря 2025
Ответ дляВ гости звали?
Як раз нормальні лікарі не роблять , не ісує ніяк проб . Це все в минулому. Вони неефективні і дають не правдиві результати . І на нах написано - дійсний тест 2 год . На жаль ніхто не застрахований від алергічних реакцій . Слава Богу , що це вкрай рідкісне ускладнення у стоматолога. Лікар має знати правила надання мед допомоги і мати всі препарати в аптечці
Чемна панночка• 21 декабря 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Там це де?
Хто пропонував садистськи лікувати без анестезії аргументуючи що всім так в дитинстві лікували, замітсь того аби робити перевірку на реакцію організму перед.
Чемна панночка• 21 декабря 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Біль від нервів в каналах зуба, навіть в дитячх зубах вони є.
Мальовнича даль• 21 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Анестезія і загальний наркоз не відчуваєте різниці?
Чемна панночка• 21 декабря 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
МОже бути в одному випадку на мільйон, так само як є просто непередбачувані ситуації в житті, на котрі ніяк не вплинути. Але в більшості проба все прекрасно показує. І не робити її з причини що є вірогідність 0,0000% що вона не інформативна - явно не аргумент лікувати з болем.
Чемна панночка• 21 декабря 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
вона вкрай рідко призводить до летальних випадків. Це з розділу казуїстики.
Чемна панночка• 21 декабря 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Запам´ятали, але ж живою залишилася.
з такою логікою треба взагілі використовувати ліки виглючно при загрозі життю, а решта терпіти, раптом реакція... жити щоправда також скоріш за все недовго і погано, але без ’хімії’
Чемна панночка• 21 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
Мови про ЗАГАЛЬНИЙ наркоз не було. Ви не відчуваєте різниці між загальним наркозом і седацією?
Мальовнича даль• 21 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Обезболювальне робить лікар-стоматолог, а не анестезіолог